Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 1050 - i7 7700hq laptop ile sabit 60. ayarların bazıları yüksek bazıları orta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

45-50 olan ping son güncellemeden beri 70-80 arası geziyor. İlk günler olmayan arkadan çekme muhabbeti yine olmaya başladı, adamı vuruyorsun gitmiyor mermi oynanmaz hale geldi iyice

Hocam siz bunu daha önce de söylemiştiniz sanki tanıdık geldi bu cümle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

45-50 olan ping son güncellemeden beri 70-80 arası geziyor. İlk günler olmayan arkadan çekme muhabbeti yine olmaya başladı, adamı vuruyorsun gitmiyor mermi oynanmaz hale geldi iyice

Hocam siz bunu daha önce de söylemiştiniz sanki tanıdık geldi bu cümle

Aynen geçen güncellemede olmuştu düzeldi simdi yine başladı inşallah düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''RenderDevice.RenderAheadLimit '' olayı bende bişeye yaramıyor işe yarayanı var mı aranızda?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    fps artışı sağladı ve drop fps'leri minimuma indirdi
  • şu yeni gelen konsantrasyon şeylerini nasıl açıyoruz yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

fps artışı sağladı ve drop fps'leri minimuma indirdi

Hangi değeri verdin hocam 2mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 26 Eylül 2017; 22:23:3 >
  • EvilMorty kullanıcısına yanıt
    tam ayarlarınızı ss atabilirmisiniz?
  • Oyun çok oynayınca sıkıyor 99 dum 1 haftada 118 oldum şimdi oynayasım yok

Parabelum dürbünlü sanki ayakları yok çok sektiriyo nerf lazım sektirmesine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

tam ayarlarınızı ss atabilirmisiniz?

Buyrun hocam.
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • EvilMorty kullanıcısına yanıt
    Sağolun, peki bu ayarlar ile sabit 60 fps alabiliyormusunuz? Amiens gibi haritalarda özellikle.

• Karlı harita varmı?

• -Bane kullanıcısına yanıt
    hocam rus dlc öncesinde 2 değerini verdim, rus dlcsi geldi sonra 3 olarak güncelledim :)

Şaka gibi ama yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

hocam rus dlc öncesinde 2 değerini verdim, rus dlcsi geldi sonra 3 olarak güncelledim :)

Şaka gibi ama yaradı.

Bende deneyim tekrar
  • İğrenç bir oynanış hissi yaratıyor. Ben kapıyı açıyorum oyun kapatıyor ben açıyorum o kapatıyor. Sonra bi bakmışsın ölmüşüm. Bu ne yahu böyle. Dün uninstall edecektim neredeyse. 117 level ken

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

İğrenç bir oynanış hissi yaratıyor. Ben kapıyı açıyorum oyun kapatıyor ben açıyorum o kapatıyor. Sonra bi bakmışsın ölmüşüm. Bu ne yahu böyle. Dün uninstall edecektim neredeyse. 117 level ken

Dün baya oynadık vaux kalesinde adam ölmüş sıkıyorum ama hala ölmemiş gibi hit gözüküyor bu sebeple 1-2 kişi geldi beni öldürdü. Garip garip hatalar

• Bf4'te bir çok server mevcuttu mesela sırf atack helikopterler ile oynaya bileceğin server'lar sırf jetler ile oynaya bileceğin server'lar sırf silahlar ile oynaya bileceğin server'lar gibi bir çok mod ve server vardı bf1'de hiç birisi yok en çok satılan oyunu olmasına grafikleri haricinde en kötü oyunu diye bilirim ölüyorsun haritadan arkadaşını seçiyorsun yada sana ait olan bir bayrağı artık orası müsait değil diyor lan benim olan yerin neresi müsait değil sonra tekrar seçiyorsun bu sefer kabul ediyor takım değiştirmek istersen oyunun başında değişime izin vermiyor adam vuruyorsun ölmesine rağmen ölmedi gösteriyor lag ping hitreg sürüsüne bereket bu oyun sırf amerikada yaşayıp server'lara yakın olup 5-10 ping ile oynayan kişilere yarıyor alt tarafa koyduğum video lag ile uçak sürmeye çalışmaktan başka birşey dğeil hiç bir efekt falan uygulamadım sadece uçak sürmeye çalışıyorum

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Geçen gün knilfe&pistol server gördüm. Gözlerimde yaşlar oluştu :D
  • CTE için 29 Eylül de server performansını iyileştirmek, lag ve rubberbanding sorunlarını gidermek için yeni güncelleme yayınlayacaklarmış. Adamların bizden istediği mümkün olduğunca serverları doldurmak. Tabiri caizse abanabildiğiniz kadar abanın diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 27 Eylül 2017; 15:41:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PROOFF P kullanıcısına yanıt
    Sen söyleyince benimde gözlerim doldu bir an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 27 Eylül 2017; 14:50:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.