Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fedorov siper silahı, oyunun ak-47 si olmuş bu silah oyuna gelince medic oynayanların sayısı %50 artacak
    premium olmayanlarda çok fena ağlayacak bu silaha o derece op olmuş
  • Bugün kullanıcı hesaplarina girdim gizli sorunun değiştiğini gördüm biraz uğraşarak hesabı eski haline döndürdüm bf4'teki hesap çalma olayları devam ediyor sanırım hesaplarınızın guvenliklerini açın isterseniz arkadaşlar en azından cep telefonunuza sms gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    medic'de adam akıllı bir silah yok. zoraki mondragon filan oynuyoruz. yoksa en keyifli sınıf bana göre.
  • Meteormta kullanıcısına yanıt
    Pin kırıktı onardık dedi ayrıca garanti bitti İşlemcinin çok sakat bi durum hala elimde değil ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

yeni silahlar
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Rus DLC'si harita dışında hayal kırıklığı

1-CTE'de mp_bridge olarak geçen harita güzel, ortada akan nehirde ilerleme cidden zor ve gerçekçi.
    2-Classlara gelen silahlar'dan ümidim yok parabellum kullanması zor bipod koymanız gerekiyor hareketli maplerde bu sorun. Orta mesafede isabet oranınız az . Adamların arasına dalayım derseniz 35 mermide şişiyor 30 mermide 700 rpm son 5 mermide hızı yarı yarıya düşüyor.
    3-Medic silahlarının hızlarında bir sıkıntı var. Federovun mp1907 Sl'den tek farkı +5 mermi olması , hız olarak ne olduğu belirsiz.Hatta yavaş gibi geldi.
    4-Sniperlar'da bir fark yok belki diğer haritalarda kişiden kişiye değişebilir ama hepsi aynı olmaya başladı :) Rus silahlarının namlu doldurma hızları bayağı yavaş göründü.
    5-Assault için gelen silahlardan 81 mermili olan smg fire rate oyunda bahsedildiği gibi değil 550 rpm yazıyor ama hellrigel'dan daha yavaş atıyor.
    6-Rus silahlarının taramalı olanlarının sesleri neredeyse aynı :D Sadece görüntüleri değişik bir de mermi sayıları.

Vs vs

DLC'nin neden haziranda çıkmadığı belli eylüle kalması beni şaşırtmadı rus dlc'si için yapılması gereken çok şey var özellikle silahların ayarlanması ve farklı hissettirmesi açısından.

Saygılar

• Bence oyun Hellriegelden öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılmalı.Bu silahı açana kadar taarruz sınıfından hiç zevk almazdım ama şuan taarruzdan başka sınıf oynamıyorum o nasıl bir silahtır öyle ya tam bi terminatör silahı 60 mermi kapasitesi ise müthiş avantaj sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 27 Temmuz 2017; 11:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Bence oyun Hellriegelden öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılmalı.Bu silahı açana kadar taarruz sınıfından hiç zevk almazdım ama şuan taarruzdan başka sınıf oynamıyorum o nasıl bir silahtır öyle ya tam bi terminatör silahı 60 mermi kapasitesi ise müthiş avantaj sağlıyor

Bu silah ilk açıldığı zaman böyle değildi harbi balon bi silahtı mermi kapasitesini ve gücünü iyileştirdiler. Şuan benim vazgeçilmez silahım hele 4 5 adamı arka arkaya yakaladın mı 60 mermiyle ip gibi diziyorsun hepsini

• oyunda sniperlar için 75-150-300 metre gibi seçenekler var. bunlar tam olarak ne işe yarıyor?
  • Faşo_Maho kullanıcısına yanıt
    Uzaklık ayarı mesela 200 metrede bir düsman olsun o adamı 75 metre ayarinda iken kafasına nişan alıp ateş etsen ayaklarının önüne düşer mermi mesafe uzadıkça mermi hızi ve dış etkenler giden mermiye etki eder bunlarda oyuna gerçekçilik katmak icin bunu yapmışlar ya 75 metre ayarında adamın kafasından 2-3cm yukarı ates edeceksin yada dürbün ayarlarını kullanacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

quote:

yeni silahlar
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Rus DLC'si harita dışında hayal kırıklığı

1-CTE'de mp_bridge olarak geçen harita güzel, ortada akan nehirde ilerleme cidden zor ve gerçekçi.
    2-Classlara gelen silahlar'dan ümidim yok parabellum kullanması zor bipod koymanız gerekiyor hareketli maplerde bu sorun. Orta mesafede isabet oranınız az . Adamların arasına dalayım derseniz 35 mermide şişiyor 30 mermide 700 rpm son 5 mermide hızı yarı yarıya düşüyor.
    3-Medic silahlarının hızlarında bir sıkıntı var. Federovun mp1907 Sl'den tek farkı +5 mermi olması , hız olarak ne olduğu belirsiz.Hatta yavaş gibi geldi.
    4-Sniperlar'da bir fark yok belki diğer haritalarda kişiden kişiye değişebilir ama hepsi aynı olmaya başladı :) Rus silahlarının namlu doldurma hızları bayağı yavaş göründü.
    5-Assault için gelen silahlardan 81 mermili olan smg fire rate oyunda bahsedildiği gibi değil 550 rpm yazıyor ama hellrigel'dan daha yavaş atıyor.
    6-Rus silahlarının taramalı olanlarının sesleri neredeyse aynı :D Sadece görüntüleri değişik bir de mermi sayıları.

Vs vs

DLC'nin neden haziranda çıkmadığı belli eylüle kalması beni şaşırtmadı rus dlc'si için yapılması gereken çok şey var özellikle silahların ayarlanması ve farklı hissettirmesi açısından.

Saygılar

fedorov siper 400 rpm, ea playde sormuşlar 400 rpm demişler
    hellriegelde 550 değil, 650 rpm

düzeltmen için teşekkür ederim hocam

650 ve 550 rpm arasında bu kadar fark olamaz

Hellrigel varken diğer silah çok tercih edilmeyebilir.
  • Oyun ram işlemci konusunda uçmaya devam ediyor 10.1 GB ne

• PROOFF P kullanıcısına yanıt
    hellrigel ilk çıktığında isabet oranı çok yüksekti uzaktaki adamlar çok rahat vuruluyordu ama destek sınıfındaki silahlardan farkı olsun diye hellriegele çok nerf geldi, bende destek sınıfıdanki bar ile madsen silahlarıyla oynamaya başladım, ama fedorov siper silahın hem rpm iyi hemde uzaktaki adamlarda burst ile çok rahat vuruluyor
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    hellreigel asıl ilk çıktığında iyiydi hiç sekmiyordu isabet oranı çok yüksekti, ilk hellrigel denemek isteyen varsa senaryo modunda hellriegli kullansın
  • quote:

hellreigel asıl ilk çıktığında iyiydi hiç sekmiyordu isabet oranı çok yüksekti, ilk hellrigel denemek isteyen varsa senaryo modunda hellriegli kullansın

şuanda destekte ki levis gun ile arasında fark var mı ?
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı. demek düşmanın uzaklığına göre mesafeyi ayarlamak gerekiyormuş. o zaman en uzak hedefler için 300 metre kullanırım. açıkladığınız için sağolun.
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    nasıl bir fark varmı, levis gun isbeti yüksek ama rpm düşük
    bakalım hocam umarım gönüllere fısıldar :) sana katılıyorum bar ve madsen trench oyunda ki en iyi alternatif nerf yedikten sonra.
    Gerçi ben hellreigeli baya geç açtım. Açana kadar atı alan üsküdarı geçiyor orası kesin. :D O zaman açtığım da silah rezil durumdaydı bunun için mi uğraştım demiştim onlarca saat. Ancak şuan kesinlikle mükemmel bi silah. Açtığım zamana göre çok daha iyi.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Hangisini düzelttiler fabrika olanı mı diğerini mi ?

• 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.