Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme geldi evet güncellemeyeyi yükledim ama hala oyun yok şuan
  • Güncelleme geldi. 10:00-12:00 arası multiplayer offline olacak.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    şuan oyun açık
  • light tankalara extra ve tüm tanklara buff gelmiş tüm tanklar artık daha kısa sürede tamir oluyor
    buda yeni light tank
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Mayıs 2017; 11:20:30 >
  • Oyunu genel olarak beğendim ancak ne hikmetse Battlefield 2'deki rank sistemini çok özlüyorum. Ne bf4 ne de bf1'de bu sistemi bi düzeltemediler. Her şeyden önce takım oyunu oynamıyor millet. Herkes CoD gibi pata küte dalıyor birbirine.

Yok mu şöyle adam gibi takım oyunu oynayabileceğimiz kimse?

origin id: mottcalem_tr
  • Mottcalem kullanıcısına yanıt
    Beni de ekleyebilirsin kardeşim origin id: murattamer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada güncellemeyle başka neler gelmiş? Akşam indirebileceğim şuan çalışıyorum. Ruslar gelmiş mi premiuma?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mteren

Bu arada güncellemeyle başka neler gelmiş? Akşam indirebileceğim şuan çalışıyorum. Ruslar gelmiş mi premiuma?

ruslar daha değil haziran yada temmuzdu tarih
  • güncelleme notlarıhttps://www.battlefield.com/tr-tr/news/update-notes/may-update

uçaklarla artık 3ps modunda arkaya bakılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Mayıs 2017; 15:53:10 >
  • İlk yapılması gereken şey. Aim alamıyorduk kameranın sallanmasından sonunda bir ayar getirmişler.
  • Güncelleme sonrası sahra topu ile uçaksavarlar neden kullanılmıyor?
  • Güncelleme notlarını okursan sebebini anlarsın.

Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar’ın can değeri iki katına çıkarıldı. Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar artık onarılabilecek. Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar artık %50 Can değerinin altına düştüğünde devre dışı kalacak ve kullanılamayacak. Bu silahları yeniden kullanabilmek için tamir aletiyle onararak %100 can değerine getirmek gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Güncelleme notlarını okursan sebebini anlarsın.

Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar’ın can değeri iki katına çıkarıldı. Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar artık onarılabilecek. Sahra Topu ve Sabit Uçaksavar artık %50 Can değerinin altına düştüğünde devre dışı kalacak ve kullanılamayacak. Bu silahları yeniden kullanabilmek için tamir aletiyle onararak %100 can değerine getirmek gerekecek.

Avatar profil fotoğrafları da bi tuhaflık var herkes aynı görünüyor?
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Akşam oynadık 1000-82 bitti maç,neredeyse adamların zeplinini de alacaktık ama halat atmadılar ki çıkalmım
  • Nivelle Nights ve Prise de Tahure haritaları geldi mi şimdi

finallerim var oyunu güncelleyip giremiyorum şu sıralar
  • arkadaşlar merhaba.Manga lideri iken bulunan harflerdeki(A,B,C,D,E,F,G) bayraklara nasıl savun yada saldırı emri veriyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 30 Mayıs 2017; 20:56:45 >
  • Q'ya basılı tut squad orders'dan istediğin bayrağı seç ya da nişangahı bayrak harflerinin üzerine getirip Q'ya bas.
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    squad orders 'ın Türkçesi ne hocam.Bide resimli anlatabilir misin
  • patren kullanıcısına yanıt
    saol hocam çok yardımcı oldu güncelleme notlarını paylaşman
  • 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.