Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Greqorian

Beni kesin bıçaklardın o zaman. :)

seninle bi yazışmamız olmuştu zaten. peki bişey sorucam hiç silahla savaşmıyormusun ? hep uçağın gelmesinimi bekliyorsun ? ne zevk alıyorsun demiycem zevkler ve renkler farklıdır. ama gerçekten oyunun içine ediyorsunuz

• Arkadaşlar bf 1 oyununu yüklemeden premium pass kodunu girip aktif etmiştim. Sonra oyunu yükledikten sonra premium olarak gözükmüyor sebebini bilen var mı?
  • hknups kullanıcısına yanıt
    AA camperlara laf ederler bide...
  • hknups kullanıcısına yanıt
    Herşey var hocam bizde merak etme

Edit: Bu arada araçlardan sıkıldıysanız BF4 operation metro oynayabilirsiniz. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greqorian -- 26 Mart 2017; 12:37:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox controller ile oynayan var mi oyunu veya farkli bir oyunu bende xbox controller almayi dusunuyorum pek bf1 icin degil ama bazi kolla rahat oynanan oyunlar var mouse ilede iyi oynanmiyor bu kablosuz xbox one controlleri pc de kullanmak icin birsey gerekiyor mu ayrica alinan birde sarjini nasil dolduruyoruz :D

burasinin aktifligi iyi diye buraya sordum baslikla pek alakasi yok ama yardimci olacak vardir illaki

• quote:

Orijinalden alıntı: metalgearx24

Arkadaşlar bf 1 oyununu yüklemeden premium pass kodunu girip aktif etmiştim. Sonra oyunu yükledikten sonra premium olarak gözükmüyor sebebini bilen var mı?

Premium özelliklerini kullanabiliyorsan takma originde bug problem bitmez :)

• El başlarken bomber alıp karşı base e en yakın bayrağa hatta baseye gidip öndeki silahla 5-6 kill alarak başlıyorum bu da yukarıda tartışılan etiği ihlal sayılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi Ersoy

Xbox controller ile oynayan var mi oyunu veya farkli bir oyunu bende xbox controller almayi dusunuyorum pek bf1 icin degil ama bazi kolla rahat oynanan oyunlar var mouse ilede iyi oynanmiyor bu kablosuz xbox one controlleri pc de kullanmak icin birsey gerekiyor mu ayrica alinan birde sarjini nasil dolduruyoruz :D

burasinin aktifligi iyi diye buraya sordum baslikla pek alakasi yok ama yardimci olacak vardir illaki

Evet windows 10 kullanıyor olman ve usb kablosuz bağlantı aparatından (veya usb kablosundan) alman lazım

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Bende bunu farkettigimden doğar doğmaz aa'ya geçiyorum ve uçağı indiriyorum :)

• Dün daha ileri gittim bayrağın arkadasına geçip 3 kisi daha aldım. Her zaman yapilamiyor tabi bazen pilot koltuguna biri gelip planları alt ust edebiliyor

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Bende torpidolu botla rakip botların açıldığı yerde arkasına geçip pusuyorum birileri spawn olur olmaz hallediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-64EE39165 -- 26 Mart 2017; 16:39:46 >
  • İyiymis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türknet abonesi olan arkadaşlar ping değerleriniz nasıl memnun musunuz?
  • Kablosuz olan aparatin ucreti ne kadar oluyor yaklasık

• Aa lar nerf yedi bu arkadaşlar bu yüzden artistlik yapabiliyolar ilk patchte aa ların nerfini iptal ederler kimse aa ile savunmuyor artık dolayısıyla air vehicle kill çok artıyor

• Fevzi Ersoy F kullanıcısına yanıt
    Slm bende var xbox controller pc için Windows 10 la uyumlu 3 gün önce 180 TL aldım n11 den kablosuz adaptörü usb portuna bağlıyorsun adaptörün üstündeki tuşa basıp. Xbox contoler deki tuşa basıp eleştiriyorsun bu kadar pilleri alkalin pil şarjlı değil amazondan 4 adet enoloop Panasonic pil sipariş ettim bende kablosuz mause da hem onun için hemde xbox controller için logitech kablosuz game pad var ama Windows tanıda kadar kafayı yiyorsun

• 30 Mart'ta Battlefest var. Geçen yazacaktım unuttum size de gelmiştir girişte o mesaj.

Neler bekliyor bizi meraktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknups

wıcked nikli oyuncuya bakın avı uçağı ile 46 /3 oyunu bitirdi. az öncede kırılma haritasında 2 uçak 15/0 25/0 gibi kd lerle oynuyorlar. bu avcı uçaklarına taaruz uçaklarına bi ayar vermeleri gerekiyor gerçekten bıktım usandım bütün savaş ortamını baltalıyorlar. call of duty ww2 oyununu sağlam çıkarsın yemin billah bf1 i bırakıcam sinir hastası etti oyun. yumruklamadığım yer kalmadı. adamlar yan masamda oynasa delik deşik edicem bıçakla !!! bildiğiniz bi server varmı sadece çatışmanın bol olduğu pompalıların olmadığı varsa lütfen söyleyin

hocam avcı uçağıyla 46 kill falan conquest modu için bile iyi skorlar değil aslında sinirlenmenize gerek yok :) ayrıca aa'ya oturup adamı beklerseniz aiminiz de biraz iyiyse rahatlıkla indirebilirsiniz.olmadı infantry only maplerinde de oynayabilirsiniz.

• Arkadaslar bir sorum olcak yardim ederseniz sevinirim.Premum pass ile gelen silahlari acmak icin verilen görevlerde sniper kismindaki tek turda 5 kez kafadan vur( russian 1886 miydi neyle ) diyor.Onu 2 kez yaptim ikisinde de ilk başta orda tik olustu sonra kalkti kendi kendine.Sorun nedir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

El başlarken bomber alıp karşı base e en yakın bayrağa hatta baseye gidip öndeki silahla 5-6 kill alarak başlıyorum bu da yukarıda tartışılan etiği ihlal sayılır mı?

bombardıman uçağı kullanıpta 30 40 kill alan görmedim ben. kesinlikle ihlal sayılmaz çünkü uçağı görüp saklanma şansın var. ama avı uçaklarında uçakları göremiyorsun atıp kaçmaları bir oluyor zaten yere düştüğünde uçağı çok yükseklerde görmüş oluyorsun bilmiyorum hiç öyle bir şey yaşadınmı , gerçekten sinir edici bir durum
  • 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.