Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (995. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fps farkina dikkat etmedim hocam hic. Dx12 acinca menude inanilmaz bi kasma oluyor bende
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Hocam nedeni hakkında bahsettiklerinizden yola çıkarsak oyundan çok sistemsel yada yazılımsal bir sorun gibi görünüyor çünkü yakın vakitte format attım windows 10 64 bit pro kurup üzerine tüm sürücü ve windows güncellemelerini yapıp oyunu yükledim ve bahsettiğiniz sorunlardan birine bile denk gelmedim.Oyunu hdd yada ssd mi oynuyorsunuz çünkü anlık fps düşüşü sorunlu disktende kaynaklanabilir yada arka planda işlemciyi yoran bir uygulama mevcuttur ondan olabilir dediğim gibi oyunda şu an genel olarak bu tür bir sorun mevcut değil sadece son güncellemede performans eskisine göre bir miktar düştü ve dx12 açıkken menülerde lag oluşuyor onun dışında genel stabilite anlamında oyunda ne bir fps düşüşü nede çökme sorunları mevcut :)
  • Arkadaşlar oyunda kaplamalar bende geç açılıyor bunun sebebi sanırım düşük ayarlardan oynamamdan dolayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

Arkadaşlar oyunda kaplamalar bende geç açılıyor bunun sebebi sanırım düşük ayarlardan oynamamdan dolayı ?

Ondan değildir ,ya hdd üzerine kurulu ise olur arada,işlemci ve ekran kartı hızı birbirine tam yetişemiyordur vb leri gibi.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Oyunu silip tekrar yükleyeceğim
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    hayır hocam ssd ye kurdum oyuna ona rağmen kaplamalar geç açılıyor .
  • oyunun kapalı beta videolarını izledim az önce sanki kapalı betadaki renkler daha canlı gibi duruyordu. banamı öyle geldi yoksa oyunun renk paletinle oynamışlarmı. hiç ilk zamanlardaki oynadıgım grafik tadını alamıyorum artık
  • arkadaşlar yeni monitör aldıgımdan beri asus pg279q bir türlü video ayarlarını tutturamadım.

6700k + 1070 sc ve 16 gb ram ile 144hz ve 2K çözünürlükte en optimal ayarları nasıl yapmalıyım? neleri kısıp hangi ayarları açmalıyım sizce?
  • 1070 ile 100hz sabitledim, 100hz'den yüksek fps almama rağmen, fps düşmemesine rağmen takılmalar yaşıyorum, nedendir sizce?
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Cunku dx12 acik 😀kapatip oyle deneyin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 94>95 840.000 exp mi neydi. simdi 95>96 920.000 exp oldu. Yani alamazsin o leveli omur yetmez diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Cunku dx12 acik 😀kapatip oyle deneyin..

Dx12'nin anlamı ne ozaman? Oyunu daha berbatlaştırıyor
    Dx11 yağ gibi akıcı valla sağolasın.
    Hocam oyun sorunlu yeni gunxelleme bekliyoruz smdilik 3 assagi 5 yukari fpsye bakmadan keyif almaya bak :)
  • quote:

Hocam oyun sorunlu yeni gunxelleme bekliyoruz smdilik 3 assagi 5 yukari fpsye bakmadan keyif almaya bak :)

120'e sabitledim hocam dx11 ile birlikte, yağ gibi şuan oyun :) Nerden açmışım dx12'i ya performansım arttı.
    Kendisi aciyor oyun otomatik.. bende i3 6098p var gtx 1060 16 gm ram islemci kullanimini 200 yapmazsam drop oluyor. Drop olursa o ayarla oynayin. Bu arada hangi ayarlarda oynuyorsun low-ultra ?
  • quote:

Kendisi aciyor oyun otomatik.. bende i3 6098p var gtx 1060 16 gm ram islemci kullanimini 200 yapmazsam drop oluyor. Drop olursa o ayarla oynayin. Bu arada hangi ayarlarda oynuyorsun low-ultra ?

Ultra'nın bi altında oynuyorum hocam 120 sabitledim, drop olmuyor şuanda, haritadan haritaya değişebilir tabi çok efekt ve doğa olayları var oyunda.
    Tamam dedigim gibi 144 ve 200 ude dene hocam sorun olursa.
  • " dxgi_error_device_removed" hatası alıp oyunu kapananlar için çözümü buldum amd r9 2xx ve r9 3xx serisi için şöyle ki 16.11.5 sürücüsünü yükleyince çözülüyor. son çıkan relive sürücüleri bu soruna neden oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 8 Ocak 2017; 0:22:54 >
  • Beyler manga aranır
    originid:berk7111
  • Oyun satın almak istiyorum ama sistem benim şöyle oynayabilirmiyim sizce boşuna almış olmayım oyunu

Ekran kartı gtx 560m 3 gb

RAM: 4gb

İ7 işlemci
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.