Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (993. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4790k ıle 1060 kullanıyorum.4790k nın ht sını kapatıp oyuna gırdım 30fps dusus yasadım aynı zamanda cpu kullanımı %100 oldu ve tabıkı halıyle takılmalar basladı.Tum i5 kullanıcılarına sabır versın gercekten sıkıntıymıs
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bnde 1060 kullaniyorum i3 6098p ile sorunsuz diyebilirim..
  • Sniper bazen kafayi yiyor. Olmeden 15e0 yaptigin da oluyor 5sefer tek kisi vuramadan oldugun de.

Adamin gozune sokuyosun mermiyi ama nafile
  • bir kaç kişi eklemiş. gruba çagırdım ama kimse gelmedi. 3-4 kişi takıldı8k yine dün aksam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Sniper bazen kafayi yiyor. Olmeden 15e0 yaptigin da oluyor 5sefer tek kisi vuramadan oldugun de.

Adamin gozune sokuyosun mermiyi ama nafile

Görünmez(duvar) bug lara sinir oluyorum bende ,adam kayanın üstünde yatıyor tam kafasına ateş ediyorum ama sanki orda duvar varda engelliyor gibi halbuki adam apaçık ortada.Sonra o merminin çınlama sesini duyup kaçarken vuruyorum anca
  • her level artinca xp nin suyu cikmaya basladi. 90>91 730.000 xp mi neydi yazmistim buraya. 94>95 860.000 xp istiyor simdi masallah yani.
  • Origin üzerinden oyunu satın alıp indirdim ama oyuna girmeye çalışırken o ilk resimli bölümde çalışmayı durdurdu hatası veriyor?
  • squad ariyorum arkadaslar? beraber takilip saglam ekip olacak arkadaslar ariyorum.
  • nasıl artıyor yahu o kadar ben 81 levelim 290 bin istiyor
  • gizmo_x kullanıcısına yanıt
    ben mikrofon kullanmadigim icin genelde chatten yazisiyorum oyun icinde ama buyrun gelin beklerim arkadaslar. gzuel eglenceli oluyor hep beraber daha da zevkli olur. saglam bir squad ile cok guzel isler cikiyor.
  • gizmo_x kullanıcısına yanıt
    VollemaanXCV ekleyebilirsiniz mic mevcut bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Origin üzerinden oyunu satın alıp indirdim ama oyuna girmeye çalışırken o ilk resimli bölümde çalışmayı durdurdu hatası veriyor?

Afterburner varsa kapatın hatta son versiyonu yükleyin eskisi sorun çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Origin üzerinden oyunu satın alıp indirdim ama oyuna girmeye çalışırken o ilk resimli bölümde çalışmayı durdurdu hatası veriyor?

Afterburner varsa kapatın hatta son versiyonu yükleyin eskisi sorun çıkarıyor.

Çok sağolasın dostum ya afterburner'ı kapatınca düzeldi
    Son sürüm yüklü aslında anlamadım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat 123

gtx1060 ile %100 kullanıyordu ama rx480 aldım %75 ile 95 arası şuan.

Çok iyi yapmışsınız nvidia kart alınmaz artık win10 ve dx12 nin gelişi ile nvidia yolun sonuna geldi.
  • origin id :GK7G ekleyin beraber oynarız.
  • Neden hocam ne alakasi var direct x12 ile nvidianin cokmesinin ?
  • Haberleşme için discord uygulaması kullanıyor musunuz? Vardır elbet BF1 DH grubu discordda. :)
  • Ya aklıma ne geldi.

Kurtuluş Savaşında 1.dünya savaşından çok uzak değil ya,ek paketlerden biri Türklerin yükselişi diye çıksa,Yunanlılar ile İzmir'de,Sakarya'da,Kütahya'da felan çarpışsak hiç fena olmaz.Haritalarda ağır araçlar da olmasın hafif araçlar yeterli.
  • Masaüstünden oyune geçtiğim her seferinde monitör kendini tekrar açıyormuş gibi oluyor, ekran kararıp Acer yazısı çıkıp sonrasında oyuna giriyor neden böyle bi sorun mevcut?
  • Battlepack revizyonu "revizyon 11" olarak güncellenirken companionda yazan bilgilere göre yeni battlefield 1 güncellemesi şubat ayında geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.