Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28.459
Cevap
203
Favori
609.421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1942 Mesaj
      30 Kasım 2016 11:04:00
      İndirime girsede oynasak arkadas ultimated edition masallah gollum gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      131 Mesaj
      30 Kasım 2016 11:35:39
      Arkadaşlar sorum kısa ve öz
      - Nvidia ekran kartım mevcut.
      - nvidia geforce experience de kurulu.
      - Malum son zamanlarda ekran kartına sürekli güncellemeler geliyor. sizce her güncelleme yüklenmeli midir. Şöyle ki son güncellemeden sonra oyuna girdiğimde acayip kasmalar olmuştu. Daha sonra aynı hafta içinde tekrar bir güncelleme olayı oldu sanırım ve bende experence ile tekrar güncelledim ve kasma olayı geçmiyti bu yüzden bende bir arada bir derede kaldım açıkçası.

Origin ID: lLeadSodiers_TR

Battlefiedl1 Teamspeak ile beraber oynamak isteyen eklesin Ts var.

İntel İ7 5930 K işlemci (4.4 Ghz OC), Asus Delüx 2 anakart, Gigabyt GTX 780Tİ OC ekran kartı, Corsair 16 gb 2400 mhz Ram, Corsair H100i V2 sıvı soğutucu ...
    • Yarbay
      11004 Mesaj
      30 Kasım 2016 11:41:28
      iyi oynamak istiyorsanı favori silahımdır hep birinci alıyorum 40-10, 40,15 giderim genellikle, yakın ve orta mesafede herkesi çok rahat alıyorum
      uzak mesafedense aralıklı ateşle, baskı yaparak ateş etmesine izin vermiyorum

gerçekde bu silah 1 dünya savaşında sadece 1000 adet üretilmiştir herhalde prototype

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patren -- 30 Kasım 2016; 11:43:50 >
      |
      |

Katılım zamanı: 04 Haziran 2001
      Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
    • Yarbay
      2345 Mesaj
      30 Kasım 2016 12:03:06
      quote:

Orijinalden alıntı: omtube

Dvd ile yükleme yapsam güncellemeleri alabilir miyim farklı bilgisayarada yükleme yapabilir miyim

Farklı bilgisayara yüklersin ama aynı anda giriş yapamazsın.Dvd den çıkan key kodunu origin üzerinden aktif ettikten sonra oyınu kur güncellemeleri alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
    • Yarbay
      2345 Mesaj
      30 Kasım 2016 12:05:33
      quote:

Orijinalden alıntı: bellammy07

Arkadaşlar sorum kısa ve öz
      - Nvidia ekran kartım mevcut.
      - nvidia geforce experience de kurulu.
      - Malum son zamanlarda ekran kartına sürekli güncellemeler geliyor. sizce her güncelleme yüklenmeli midir. Şöyle ki son güncellemeden sonra oyuna girdiğimde acayip kasmalar olmuştu. Daha sonra aynı hafta içinde tekrar bir güncelleme olayı oldu sanırım ve bende experence ile tekrar güncelledim ve kasma olayı geçmiyti bu yüzden bende bir arada bir derede kaldım açıkçası.

Kasma olayı geçtiyse sonraki çıkanı kurma şimdilik,kuranların yorumlarına bakarsın ne diyorlar.

|
      |

İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
    • Yüzbaşı
      762 Mesaj
      30 Kasım 2016 12:25:56
      arkadaslar lutfen rica ediyorum dplay dan premium pass keylerini iade edenler parasini alabildimi ? ben ve bir arkadasim daha iade ucretlerini alamadik benim 3 gun oldu arkadasimin 2 hafta oldu. bankaya bi iade olmadi. bizim.gibi magdur olan varmi? bu siteden gercekten alis veris yapmayin

İslemci: Ryzen 5 2600x - Ekran Kartı: Asus Strix Geforce GTX 1070 - Anakart: X470 AORUS GAMING 7 WIFI - Ram:GSKILL F4-3200C15D 16GB (2x8GB) - Kasa: CORSAIR 760T - Güç kaynağı: CORSAIR RM 1000 - İşlemci sogutucu: NZXT Kraken x62 - SSD: Samsung 250GB 850 EVO- HDD: WD 3.5" 1TB HDD + segate 1tb + 2tb Barracuda 7200rpm -Klavye : Logitech g710+ - Mause : Logitech g502 rgb -Kulaklık: Logitech g35 - Monitör: Benq xl2411
    • Yüzbaşı
      250 Mesaj
      30 Kasım 2016 12:42:15
      quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

bu nedir yahu giremiyorum

Ekran kartınızın driver problemi olabilir. Benim de bazı zamanlarda buna benzer hata aldığı oluyordu. DDU ile tüm driverları temizledim ve sonra sağlıklı çalışan bir versiyon ile tekrar yükledim. O zamandan beri hiç bu problem ile karşılaşmadım. DDU için linki aşağıda paylaşıyorum.
      http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deeside -- 30 Kasım 2016; 12:42:52 >

İmza

• Binbaşı
      1816 Mesaj
      30 Kasım 2016 12:45:25
      quote:

Orijinalden alıntı: hknups

arkadaslar lutfen rica ediyorum dplay dan premium pass keylerini iade edenler parasini alabildimi ? ben ve bir arkadasim daha iade ucretlerini alamadik benim 3 gun oldu arkadasimin 2 hafta oldu. bankaya bi iade olmadi. bizim.gibi magdur olan varmi? bu siteden gercekten alis veris yapmayin

Hocam ben az öne iade istedim iadeniz yapıldı dediler. Baktım hemen para geçmiş hesabıma. Bankanızla ilgili bir durum olabilir

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
      Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
      Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞
    • Yarbay
      13507 Mesaj
      30 Kasım 2016 13:17:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Deeside

quote:

Ekran kartınızın driver problemi olabilir. Benim de bazı zamanlarda buna benzer hata aldığı oluyordu. DDU ile tüm driverları temizledim ve sonra sağlıklı çalışan bir versiyon ile tekrar yükledim. O zamandan beri hiç bu problem ile karşılaşmadım. DDU için linki aşağıda paylaşıyorum.

Teşekkürler eve gidince deneyeceğim
      |
      |

(ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2

• Yüzbaşı
      507 Mesaj
      30 Kasım 2016 13:55:59
      savaşmakk bizim işimizz
      |
      |

• Yarbay
      2825 Mesaj
      30 Kasım 2016 14:51:04

70 pingden aşşağısını görmedim henüz nasıl 40 pingle oynuyorsunuz? (Internet firması: Uydunet 25 mb / Şehir:Mersin)

|
      |
      single_factor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2253 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:04:50
      quote:

quote:

Ben de DDU yu denedim. Ama sonuç aynı... Titreme sorunu devam ediyor

İntel 5820K / Msi X99S Gaming 9 ACK / Evga GTX 1080 Classified + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / GSKILL TRIDENT Z 2x8GB 16GB DDR4 3200MHz CL16 / Corsair AX860i / R Λ Z Ξ R Blackwidow Chroma / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / R Λ Z Ξ R Orbweaver Gaming Keypad / HyperX Cloud II Gaming Headset / Creative Sound Blaster Zx PCIe Sound Card / Logitech Z 5500 5 1 / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb Barracuda 64 Mb HDD /

• Yüzbaşı
      412 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:23:49
      quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: NHTSRC

quote:

quote:

quote:

quote:

s.a arkadaşlar ben bu oyunun pc surmumunu tüm gelcek dlc leri ıceren paket nerden alabilirim

Originden ultimate alabilirsin.

s.a ultımate cok pahalı veya bana ne onerırsınız acaba

As hocam bence şuan droyun,durma play,origin gibi yerlerden standart versiyonu al ilerde dlcler iyice çıksın o zaman uygun fiyata premium pass alırsın ultimate olur oyun.Şuan ultimate nin çok + sı yok.

premıum mu alcam yanı standart derken kardeşim

Premiumla beraber oyunun kendisini alırsan yani 2 sini birden ultimate oluyor.

Ikisini birden nerden uygun fiyata alabilirim acaba kardesim senide yoruyoz ama kusura bakma

bilgisayarım amd fx 6300 anakart msı 970 gamıng ekran kartı asus rog strix 1060 6gb oc

• Yüzbaşı
      412 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:25:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

quote:

Orijinalden alıntı: hknups

Hocam ben az öne iade istedim iadeniz yapıldı dediler. Baktım hemen para geçmiş hesabıma. Bankanızla ilgili bir durum olabilir

Hocam oyunu neden iade ediyosunuz acaba

|
      |

bilgisayarım amd fx 6300 anakart msı 970 gamıng ekran kartı asus rog strix 1060 6gb oc
    • Yarbay
      8042 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:42:22

Bende Mersin'den oynuyorum 90-100'den aşağısını görmedim,ttnet kullanıyorum ama fiber yok bizim bu tarafta.
      |
      |
      alpert86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yarbay
      2345 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:47:13
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

s.a arkadaşlar ben bu oyunun pc surmumunu tüm gelcek dlc leri ıceren paket nerden alabilirim

Originden ultimate alabilirsin.

s.a ultımate cok pahalı veya bana ne onerırsınız acaba

As hocam bence şuan droyun,durma play,origin gibi yerlerden standart versiyonu al ilerde dlcler iyice çıksın o zaman uygun fiyata premium pass alırsın ultimate olur oyun.Şuan ultimate nin çok + sı yok.

premıum mu alcam yanı standart derken kardeşim

Premiumla beraber oyunun kendisini alırsan yani 2 sini birden ultimate oluyor.

Ikisini birden nerden uygun fiyata alabilirim acaba kardesim senide yoruyoz ama kusura bakma

yok hocam ne yorması herkese bildiğim konularda yardım ediyorumbu 2 site gayet güvenilir droyun ve dur maplay den alabilirsin ama droyuna desteğe sor bakalım ellerinde key varmı diye.

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:48:26
      Güncellemeden sonra oyun çok kasmaya başladı. Ram 8 gb'ydi 8 daha aldım umarım fayda eder.
      |
      |

• Yarbay
      2345 Mesaj
      30 Kasım 2016 15:50:07
      quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

70 pingden aşşağısını görmedim henüz nasıl 40 pingle oynuyorsunuz? (Internet firması: Uydunet 25 mb / Şehir:Mersin)

Şuan kota bitik olduğu halde 50 ping üstü çıkmıyor operasyon modunda oynuyorum sadece oda otomatik atıyor her hangi bir sunucuya.

|
      |

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      30 Kasım 2016 16:04:49
      quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

quote:

Ben de DDU yu denedim. Ama sonuç aynı... Titreme sorunu devam ediyor

Titreme sorununun driver ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Daha çok monitor ile alakalı olabilir.

Eğer imkanınız var ise başka bir monitor ile doğru monitor driverları ve doğru tazeleme hızı ayarlanmış şekilde denemenizi öneririm.

İmza

• Yarbay
      13471 Mesaj
      30 Kasım 2016 16:09:26
      herkes ramları 16GB yapmış ne kadar çok 8GB kullanıcısı vardı demek. artık en az 12GB şart.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.