Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (868. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hedef noktasını silahlandırmanın açıklaması ne beyler ? Pack mi atıyoruz
  • Şu an premium pass sahibi olanlar ile standart edition oynayanlar arasında fark mı? Ben standart edition satın almıştım. Premium pass satın alırsam şu an için değişen birşey olacak mı? Açıkçası yeni silah, vasıta filan varsa denemek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Light tankın betadaki gibi olmadığı ortada olsada bence light tank halen güçlü sadece biraz stratejık kullanmak gerekiyor.Stratejıden kastım eğer etrafınızda piyade varsa doğrudan bayrağa gitmek yerine biraz mesafe alıp hem spot yapmak hemde yıkılmamış binaları yıkarak içerisine konuşlanmış askerleri açığa çıkarabilirsiniz.Piyadelerde açığa çıkanları alırsa bayrağı müdafaa etmede mesafenizi yakınlaştırabilirsiniz.Light tank kısa süre içinde eritilebiliyor olsada seçeneklerden hafif Howitzer tankı 3.özelliği sayesinde kritik anlarda belirli bir oranda tankı tamir etmesi ve duman yayması ile görüş alanını kısarak kurtulmanızı sağlayabilir.Oyuna erken erişimle başlamama rağmen Light Tank ile istatistiklerime baktığımda 1411 kill aldığım görünüyor.Light tankıda tek başıma kullandığım için birebir iletişim halinde olduğum bir squada sahip olmadığından hem spot yapmak hemde düşmanla uğraşmaktan çoğu kez bayrak kapmak uğruna ölsemde yinede tankı alıp dağa taşa çıkmak yerine bayrak uğruna ölmeyi sorun etmiyorum.Bazı oyuncular tankı manzarayı seyretmek için kullanıyor ve hiç yakın çatışmaya girmeden k/d kasıyor yoksa tankı yoketmek çok zor değil tanka ile kıll almakta aynı şekilde zor değil sadece dediğim gibi biraz stratejı yaparak ve karşınızdaki oyunculara göre oyununuzu belirlemek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 13 Kasım 2016; 4:8:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• holyjohn kullanıcısına yanıt
    Şu an için premiumun fazla bir avantajı yok.Bende yakın vakitte premium aldım ve aldıktan sonra gözlemlediklerim her ay bir adet Battlepack veriliyor olması ve serverlarda sıra varsa ve bekleyenler arasında premium sahibi mevcutsa önceliği premium sahiplerine tanıyor.Şimdilik bunların dışında bir avantajı bulunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javier

Arkadaşlar demin oyunda gizzle78 diye birine denk geldim. Alenen pkk ve kürdistan propagandası yaptı sinirden ekran görüntüsü almayı unuttum. kürdistanlıyım, erdoğan hitlerdan daha kötü vs. birsürü şey yazdı ingilizce. Şikayet edelim lütfen terrorist thread sebebi ile.

Ben de çok sinirlendim. Türkçe konuşmuyordu zaten. Çoluk-çocuktur ya da son zamanlarda Russlar da böyle şeyler yapıyor.
    Beraber oynadık tartışma benim yüzümden çıkmıştı hatırlarsın :D benim nick "Kolla-G*tü" :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 13 Kasım 2016; 10:44:18 >
  • MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, çok işime yaradı eline sağlık
  • Sıhhıyede hangi silahı tercih ediyorsunuz ben mondragon fırtına'dan başka silah kullanamıyorum,elim nasıl alışdıysa artık.

• dr oyunda premium stokta var görünüyor dplayda daha keyler piyasada yok. tüketici hakem heyetine başvurulcak galiba en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

Arkadaşlar demin oyunda gizzle78 diye birine denk geldim. Alenen pkk ve kürdistan propagandası yaptı sinirden ekran görüntüsü almayı unuttum. kürdistanlıyım, erdoğan hitlerdan daha kötü vs. birsürü şey yazdı ingilizce. Şikayet edelim lütfen terrorist thread sebebi ile.

Ben de çok sinirlendim. Türkçe konuşmuyordu zaten. Çoluk-çocuktur ya da son zamanlarda Russlar da böyle şeyler yapıyor.
    Beraber oynadık tartışma benim yüzümden çıkmıştı hatırlarsın :D benim nick "Kolla-G*tü" :)

hahah sen miydin o :)) sen de türkçe küfredip duruyordun millete sana da çok güldüm

• Oyundaki en büyük dezavantaj pingler genelde yüksek oluyor.

Bir de daha Hardline hariç eski BF'leri oynamış birisi olarak bu oyunda askerimizin profil sayfası çok zayıf geldi bana. 3 ve 4'te web browser üzerinden battlelog kullanılıyordu ve sistem her ne kadar kötü olsa da profil sayfamız çok güzel detaylandırılmıştı. Umarım ilerleyen zamanlarda yamalarla biraz daha detaylandırılır o sayfa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

hahah sen miydin o :)) sen de türkçe küfredip duruyordun millete sana da çok güldüm

Aynen, Cinnet geçirip sniper olanlara saydırıyordum bu lavuk çıktı birşeyler söyledi sonra.

• Herkez tank olayına takmış..Oyunu mahfeden tanklar zaten hiç olmasaymış daha iyi..Dağın tepesinde tankın ne işi var ya Allah aşkına..Çatışacak adam yok hepsi tankın içinde uçakta biri tam sınırda dağın zirvesine pusar çok m*l var oyunda.. Kill sayısı yüksek olsunda ne olursa olsun kafasında çoğu player..

• oyunu grup olarak arkadaşlarınızla oynarsanız birde teamspeak sesli yaparsanız tadından yenmiyor
    2/3 gündür 10/20 arkadaş toplu oynuyoruz bayağı sardı tavsiye ederim deneyemenlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

oyunu grup olarak arkadaşlarınızla oynarsanız birde teamspeak sesli yaparsanız tadından yenmiyor
    2/3 gündür 10/20 arkadaş toplu oynuyoruz bayağı sardı tavsiye ederim deneyemenlere

en ıyısı 4 5 kısılık oynamak 10 20 olunca herkes bır agızdan konusuyor kımın ne yaptıgı bellı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 13 Kasım 2016; 12:48:15 >
  • Lancess kullanıcısına yanıt
    valla biz önceki gün 16 kişi oynadık gayet iyiydi ses de karışmadı espriler muhabbet iyiydi
    bi gün gelin bekleriz
    ts3 adresimiz : Battlefield1.sunucudunyasi.com
  • iron sight zoomda 2x yada 2.5x varsa oydu sanırım. bölüm başına 35 killin üzerindeyim genelde ilk 3 teyim. Taktiği öyle pusmak yok bayrak alacaksın, mermi attıktan sonra kendini korumayı bilceksin ve tabancayı da iyi kullanmalısın. Birde kritik yerlere tuzaklama yapacaksın. Nişangah yuvarlak olanda adam seçmek zor bence, ben o yüzden iron sight tercih ediyorum. birde bu silah ile zoomu açıp etrafta adam aramayacaksın.
    Normal medicte nasıl oynuyorsan oyun stilin buna yakın olmalı. Bu arada medicte 1. olmak çok kolay geldi bana puan kasmak isteyene duyurulur.
  • quote:

valla biz önceki gün 16 kişi oynadık gayet iyiydi ses de karışmadı espriler muhabbet iyiydi
    bi gün gelin bekleriz
    ts3 adresimiz : Battlefield1.sunucudunyasi.com

Davet için teşekkürler. ugrarım bırgun :) Serverde gelısme varmı ne zaman alınıyor tam olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 13 Kasım 2016; 12:54:42 >
  • Lancess kullanıcısına yanıt
    EA Games dice daha açmadı kiralıkları bekliyoruz , açılır açılmaz alacağız herşeyimiz hazır 2.server parasına geçtik yeni gelen arkadaşlar la
  • quote:

EA Games dice daha açmadı kiralıkları bekliyoruz , açılır açılmaz alacağız herşeyimiz hazır 2.server parasına geçtik yeni gelen arkadaşlar la

Anladım. Valla acıldıgında umuyorum guzel olucak sövüşmeler felan :) sıs atma felan :D saka bı yana zevklı olur sadece turk oyuncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 13 Kasım 2016; 13:3:44 >
  • m2DeX_Tr M kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bayrak almadan ne ust siralara gelinir ne de level alinir. bf1 de takima katki saglamayan malesef cok birsey alamiyor bu bence cok adil olmus.
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.