Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna ilerde yeni silahlar eklenme ihtimali var mı? bf4 de iyi silahları açmak için baya uğraşmak gerekiyordu. BF4 de sonradan yeni silahlar eklenmiş miydi?
    Bf1 de çok basit açılıyor 3 levelde bütün silahlar açılıyor. 10 levelde sadece Martini Henry vardı onu almak için uğraştım ama bana göre 1 level sniper dan bile daha kötü.

İlerde zoom özelliği gelir mi sizce Martini Henry ye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 11 Kasım 2016; 15:20:6 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    oynamadığın için sana öyle geldi benden söylemesi aç ve ateşle
  • quote:

Orijinalden alıntı: lupin_

yanlış oldu dostum okumadan yazdım heralde xp'yi gözcü alır yazacaktım :) ama çok farklı yere yazmışım

Tamamdır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Lancess

quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Turnuvada birinci oldum.EA bana bf1 afişi gönderdi nasıl ama

Ne turnuvası bu?

dalga geçmiş hocam,level dergisi veriyor

hım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 11 Kasım 2016; 15:41:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: renkci

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Dün oyuna sıfır level ile başladım. Bf4 de iyiyim ama burda 1 kd yi bile zor yapıyorum çoğu zaman. Yeni silah ve araç eklentisi açmadan oynamayı bilen adama karşı şansın yok

zamanla alışırsın hocam. dayak yiye yiye dayak atmayı öğrenmek misali

şu videoyu izle derim, yardımcı olacaktır

Video'da Challange yapmaya çalışıyor anladım ama şimdi bu iyi oyuncu mu oluyor? Takımı kaybetti, hiç bölge ele geçirmeye çalışmadı kısacası çoğu BF oyuncusu gibi oynadı, bravo.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Ahahaha banada oluyor bazen sonradan giriyorum en çok ben ölüyorum..herkeze oluyor o birde görünce Q ya basınca yerin belli oluyor herkez anında yapıştırıyor..

• 2K kullanıcısına yanıt
    söylediğinde haklısın adamın yaptığı çok saçma ama bende böyle oynuyorum adamlarıma c'yi almaları için destek sağlıyorum gözcü olarak ama elim sürekli q'da ve c'den d'ye geçit vermiyorum geri kalanı arkadaşlarım hallediyor buna ek olarak sürekli mühimmat istiyorum bi mühimmat havancı çağırıyorum yanıma hem mühimmatı sağlıyor hem havan desteği o kadar güzel bir strateji ki
  • Aim ve fps deneyimi iyi olan arkadaşları squadımıza bekleriz.. ID: r4tuk

• Arkadaşlar merhaba ,

geçen gün bir sıkıntım oldu . oyunu C: ye kurmuşum sonradan farkettim ki ( yaklaşık 20 gün sonra :D ) neyse 3 4 gün öncesinde oyunu C: den D: ye aldım

normalde Download etmemesi lazımken oyunda yaklaşıp 14 16 gb download yaptı ve oyun normale döndü oynanılacak şekile.

Yalnız oyundayken farkettiğim şey ise Türklerin konuşmasının İngilizceye dönmüş olmasıydı. Ne kadar uğraşsamda bir türlü değiştiremedim .

Örn. : originde battlefield 1 ' in üstüne sağ click - game properties - Advanced Launch Options ( TURKISH ) kısmı zaten kayıtlı olduğu halde Türklerin konuşması ingilizce.

peki bunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olurmusunuz lütfen

edit : videosunu atamadım kusura bakmayın ...

Birlikte oynamak için ekleyin arkadaşlar BYKUSH-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 11 Kasım 2016; 18:49:1 >
  • bf1 büyük günceleme ne zaman çıkıyor beyler
  • ping bende yine uçtu en düşük 240
    EA ile alakalı sanırım bu dalgalanmalar favorilerime eklediğim sunucular kapanıp duruyor sürekli yeni sunucular açılıyor sürekli bi değişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Kasım 2016; 18:55:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

ping bende yine uçtu en düşük 240
    EA ile alakalı sanırım bu dalgalanmalar favorilerime eklediğim sunucular kapanıp duruyor sürekli yeni sunucular açılıyor sürekli bi değişim

dns lerinizi değiştirin düzelir
  • wWenTj kullanıcısına yanıt
    ne bileyim hocam youtubede ben izliyom videoları adamlar hep takır takır alıyo milleti bizde olay tam tersi bizi takır takır alıyorlar ölmekten cigerim soldu
  • Battlefield 1 seçenekler kısmındaki tüm ayarların açıklamaları bu videoda arkadaşlar. Biraz uzun oldu ama önemli ve çok istenen bir videoydu. İyi seyirler.

• 240 ne yahu ben en yuksek 62 ile oynadim genelde 40-60 arasi

• MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    Yusuf eline sağlık. Böyle yararlı uğraşı şu macro videosu paylaşan arkadaşlarda yapsa keşke
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    tankların allah belasını versın cıldırdım ya..delirdim suan oyundan cıktım yazıyorum..kafaya oynarım hep bunlar yuzunden oyundan sogudum..Dağın tepesinde tanklarla geziyorlar adamlar..
    wWenTjjj ekle beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wWenTj -- 11 Kasım 2016; 20:34:44 >
  • madalyalardaki bugu bir götürmediler değişip duruyor madalyalar 3 haftanınki dönüp duruyor
  • Arkadaslar oyunu uygun fiyata satan var mi?

• Arkadaşlar oyunu beraber oynamak isteyen varsa id GK7G ekleyin beraber oynarız.
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.