Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (669. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben online da yepyeniyim, herkes çok mu iyi oynuyor yoksa ben mi çok erken ölüyorum anlamadım. Alışana kadar moralim bozuk olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

GURUR DUYDUM!

Bende bu sahnede gurur duymuştum..

Yandaş medyada ise liderimiz ayyaş olarak gösterilsin yazık gerçekten.

• En ucuz nerde bulunur bu BF 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dohdor

Oyundan çıkamıyoruz quit tuşu 2-3 saniye kalıyor sonra kayboluyor round başı bekliyorsun yeni map açılıyor auto lose alıyorsun çıkarsan. Kimseyi rahatsız etmemiş heralde ama bu skip/revive sistemini kim düşünüyse umarım oyun sektöründe dikiş tutturamaz , kovulur atılır , acayip saçma bir sistem bf4de mis gibi ne bir şeyi basılı tutmak zorundaydık hem de revive'a karar verebiliyorduk.Konsolda oynar gibi ona basılı tut, q'ya basılı tut yıl 2016 yav, mouse'a macro atadım space için.

Benim de sinirimi bozuyor hatta bazen unutuyorum. Kimse tepki göstermedi memnunlar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Greatwall kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam sağol yaw bu 3. Soruşum cevap alamamıştım akşam eve gidince denerim

• Herkes solo mu atıyor acaba davet atıyorum onca kişiye giren eden yok davetler gözükmüyor mesaj atıyorum gözükmüyor nasıl bir sistem kurmuşlarsa artık.

Aktif Ts'de takılan bir tayfa varsa yazın arkadaşlar birlikte oynayalım onca kişi ekledim yinede tek tabanca takılıyorum.

Origin = Jawoza eklerseniz yazın.

Edit= Benimde sevilmeyen özellikler arasına eklemek istediğim madalya sistemi var sırayla görevi yaptırıyor böyle saçma şeymi olur.Ver işte hepsine aynı anda işlesin.
    Basılı tutma , oyundan çıkmada uyarı vermiyor eğer lose ekliyorsa keşke uyarı koysalarmışta bizde çıkmasaydık kazandığım oyundayken bile sonlarında çıktığım oldu girmek istemediğimde oyunun başlamasını bekleyip başında çıktığım oldu. Oyun bittiğinde çık tuşu olmuyorsa bile esc tuşu bile çalışmıyor oyun bitti esc'ye basıp bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 22 Ekim 2016; 17:14:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

Battlefield 1
    Kendi serverimiz için GÜNCEL katılım listesi
    ,

Kendi serverimiz ;
    Tamamen Bu konu içinde gelişen, tamamen Türk arkadaşlarla muhabbet gırgır şamata amaçlı kurmak istediğimiz kiralacağımız Battlefield 1 serveri

PC
    1 gün: $ 2.99
    7 gün: $ 11.99
    30 gün: 42,99 $
    90 gün: 99,99 $
    180 gün: 149,99 $

1-@aydcuu
    2-@agnestico
    3-@zZzerk
    4-@salom
    5-@Zero5.0
    6-@_PiSLiCK_
    7-@-MoDeStUs-
    8-@OguzhanGn
    9-@metalgearx24
    10-@kaanbalci07
    11-@TimFx
    12-@colprensi
    13-@alpert86
    14-@yazar11
    15-@sky__walker
    16-@Exnuc
    17-@bandeaceh
    18-@mtasgan
    19-@Lacrymosal
    20-@Fatal05
    21-@Hayalci
    22-@RaúL
    23-@mteren
    24-@donsuzfare
    25-@Ludakris
    26-@boras06
    27-@huso44
    28-@Greatwall
    29-@Giovannii
    30-@kutillo77

beni de ekleyebilirsin hocam

• aydcuu kullanıcısına yanıt
    Benide ekleyin.
  • Multiplayer kısmında açtığınız güzel silahlar varsa yazar mısınız?
  • serverlar yinemi gitti
  • Dün ben Win7 de yeni driver ile oynadım. Artık ondanmıdır bilmiyorum, baya fps düşüşleri yaşadım. Bugün eski .06 driver kurdum. Test ettim sorun gitti gibi. Bu fps olayları neye göre değişiyor acaba çok ilginç şeyler.

Ayrıca Win7 deki DX11 ile Win10 daki DX11 arasında fark olmadığını zannediyorum. Buda oyundaki performansı etkiliyormu acaba ?

• Ben de aldım şuan oyunu ama hala "işleme alındı" yazıyor. Gamesmonde'den alanlar yazabilir mi kaç dakikaya yolluyorlar?
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Son çıkan driver ile bende de bir fps düşüşü oldu. Betada da son çıkan driver aynısını yaşatmıştı. Eskisine döneceğim bende.
  • Aynı ekran kartını kullananlara yardımcı olur diye paylaşayım.
    i5 6500, 8GB DDR4 2100mhz, Sapphire R9 380 NITRO 4 GB Standart O.C. 1010Mhz ve 16.10.2 driver'ı ile Ultra ayarlarda minimum 40, maksimum 80 fps yer yer değişiyor. Ortalama 60 fps'de oynuyorum.

Oyundan aldığım muhteşem çalı çırpı görüntüsü, atmosfer harika bu bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 22 Ekim 2016; 17:11:42 >

• Dedigin gibiyse sorun yok.Tekrar yaptım. Bu kez de oyunu açtıktan 15 dk sonra mavi ekran verdi.voltajin azlığı ya da fazlaligindan sanırım? İlgili bir sürü yazı okudum yerli yabancı aynen uyguluyorum olmuyor ya. Neyse default kalcaz =(

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

beyler bf1 indirdim pcde virüs olduğu için format atacağım ama tekrar oyunu indirmek istemiyorum dosyaları nerededir bu oyunun

bilgisayarıma tıkla sağ üstten arama bölümüne origin games yaz. Oradaki BF1 dosyasını kaydet bir başka format atmayacağın yere.

Daha sonra formattan sonra Originden tekrar indirmeyi başlat %1 olunca durdur.

Dosyaları kopyaladığın, aynı yere kaydettiğin dosyaları geri yapıştır ve indirmeyi tekrar başlat bu kadar.

eyvallah

• arkadaşlar ani fps dropları yaşayan var mı ? çözüm için tavsiyesi olan var mı kafayı yiyeceğim resmen.. zehir oldu oyun ani donma ve droplar yaşanıyor sürekli..
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Bir öncekini kurdum. 06 ile biteni. Gece yine test yapıcam. Hikayelerde ve Operasyonlarda fps düşüşü olmayıp. Fetih te oldu sadece. Orasıda ayrı bir mevzu.

Ayrıca gördüğüm kadarı ile Ping ler çok iyi serverlarda. 55-70 arası hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 22 Ekim 2016; 17:30:35 >
  • Hikaye modu baya sardi hala multiye girmedim sasirtici bi bf oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

Evet arkadaşlar listemiz büyüyor katılmak isteyen arkadaşları ekledim

gün içinde bi genel bilgilendirme yapacağım
    şimdilik açıklanan server fiyatları bu şekilde
    30 kişi olsak adam başı 3 dolar gibi bişey düşüyor hiçbişi

PC
    1 gün:
    7 gün:
    30 gün: 42,99 $
    90 gün: 99,99 $
    180 gün: 149,99 $

Battlefield 1
    Kendi serverimiz için GÜNCEL katılım listesi

1-@aydcuu
    2-@agnestico
    3-@zZzerk
    4-@salom
    5-@Zero5.0
    6-@_PiSLiCK_
    7-@-MoDeStUs-
    8-@OguzhanGn
    9-@metalgear_1537
    10-@kaanbalci07
    11-@TimFx
    12-@colprensi
    13-@alpert86
    14-@yazar11
    15-@sky_tr35
    16-@Exnuc
    17-@bandeaceh
    18-@mtasgan
    19-@Lacrymosal
    20-@Fatal05
    21-@Hayalci
    22-@RaúL
    23-@mteren
    24-@donsuzfare
    25-@Ludakris

Benide ekleyin hocam

• 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.