Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
187
Favori
628.475
Tıklama
Giriş
    2441 Mesaj
    Hali hazirda tum platformlar toplam 585 bin online oyuncu mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çözememişim öf nasıl yapacağız beyler el atın kafamı duvarlara vurucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Activision -- 22 Ekim 2016; 3:31:03 >
    |
    |
    INTEL CORE i5 4590 Soket 1150 3.3 GHz //MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) // SAPPHIRE R9 280X TRI-X O.C. 3 GB 384 Bit // Kingston Hyper X Blu 8 GB (2x4GB Modül) 1600 MHZ // Western Digital 2 TB HDD + Seagate 1 TB HDD // Cooler Master Rc-K380 600W Midt Atx

Steam: osmansaritabak
    Origin: osmansaritabak
  • Yarbay
    14363 Mesaj
    Fabrika oyunun en iyi silahı mı ne?
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yarbay
    4587 Mesaj
    Bu ea iyi calismaya basladi he fifa 17 de super lig turkce dil destegi pre order keylerini alamayanlar icin canli destekten aninda yardim,bf1 de de ayni sekilde turkce,osmanli falan filan guzel gidiyo bakalim ea`ye kanim isindi bu aralar
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Martini Henry'nin kilidini açtım kesinlikle efsane

|
    |

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Arkadaşlar şu d.play'den alınan oyunlardaki Hellfighter DLC problemini çözebilen var mı?

0.67 $ a bi siteden alıp ekledim

Origin Canlı Yardıma bağlanıp içeriğinizi alabilirdiniz ne gerek vardı 0.67 dolarınızı çöpe atmaya Önce d.play'e yazdım EA 72 saat içinde yollayacak size diye. Onu mu bekleyecem derken Live Chat'e yazayım dedim ordaki oldukça ilgili arkadaş 5 dk içinde içeriğimi hesaba aktardı. EA'nın en düzgün çalışan yeri Live chat

Denk gelmiş. Dün 45 dk beni konuşturan livechat dlcyi vermedi. Aldığım yerin faturasını bile istedi ama birden çekip gitti livechat elemanı, gece gece vaktimi çaldılar.

Bugün aral yolladı ama dlcnin kodunu

|
    |
    Intel Core i7 7700K @5.0GHz|| Asus Strix Z270G MicroATX Motherboard || Corsair RM650X Full Modular 80 Gold || NVIDIA MSI Gaming X Trio 1080Ti || Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3200MHz 16GB(2x8) || Samsung 970 PRO 512GB || Samsung 850 EVO 500 GB || 1TB 7200rpm HDD
    || ASUS ROG PG278Q ||
    Thermaltake Poseidon Z RGB Blue Switch Keyboard || Logitech G900 || Arctic Liquid Freezer 240
    || Thermaltake View 31 Tempered Glass RGB ||

• Yarbay
    2426 Mesaj
    Ekran kartı %100 kullanımda
    İşlemci ortalama %60 kullanımda
    6.5gb ram kullanımı gördüm en fazla.

3 saat multiplayer deneyiminde.

Conquest - Fetih modun da 4 harita değiştirdim. Çok bug var. Araçlar kullanılmıyor vs. ve FPS düşmeleri oluyor.
    Operasyonlar modun da ise Fetih ten çok oynamama rağmen Bug vs. denk gelmedi. FPS düşmesi dahi olmadı.

Fetih Modunda bir genel bir sıkıntı var sanırım.
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Binbaşı
    1237 Mesaj
    oyun en ucuz ve en güvenilir nerden alınır?
    |
    |

Orijinalden alıntı: burc_oker

ekran goruntusu istemisti bir arkadas benimle sistemi ayni olan. i7 4790K + 1070 evga ftw + 16gb ddr3 2400 mhz.

biraz once operations oynarken rastgele bir ss aldim. ayarlar ultra 2K , %125 resolution scale, dx 11, surucu 373.06. 64 kisi operations mode. fps 91 oldu en dusuk en yuksek bakmadim cok onemli degil zaten 80e dusse ne olur.

selamlar

[image]
    [/image]

hocam teşekkür ederim zahmet oldu
    |
    |

• Yüzbaşı
    489 Mesaj
    bu arada ben 2 saate kadar oyunu oynadım herhangi bir sorun yasamadım oyundan atma vs.vs. bilginize
    |
    |
    arkadaşlar bu deluxe edition felan aralarındaki fark ne bf 1 al diyorum karsıma hep 130 140 tl fiyat araliginda cıkıyor diğerleri arasındaki fark nedir normal alırsam ne kaybederim hiç bir şey anlayamadım
    |
    |

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Arkadaşlar ben oyunu yerel disk D bölümüne kurmuştum. Origin uygulaması ise yerel disk C kısmındaydı. Şimdi pc ye format atmak zorunda kaldım ve origin uygulaması silindi. Oyun hala yerel disk D kısmında. Origini yeniden kurdum ama bu sefer yerel disk D bölümündeki battlefield 1 oyununu görmüyor. Ne yapmam gerek acil yardım lazım. Yeniden 65 GB veri indimek istemiyorum. Zaten adil kullanıma takıldım :(

En sağlam yöntem, d deki origin games içindeki bf1 klasörünü kes yine d nin içinde başka bir yere yapıştır.. Yani origin games in içinden çıkar.. Sonra origini istersen c nin içine kur.. Ayarlardan origin games klasörünü d olarak göster.. Başlat indirmeyi az biraz indirip durdur.. d deki bf1 klasörünü yine d deki origin games klasörünün içine at.. Origini aç indirmeye devam et.. Biraz bekledikten sonra hazır hale gelir.. Her formatta oyununda gitmez..

Ayarlardan origin games klasörünü d olarak gösterip tekrar download etmesi yeterli olması lazım.Origin oyunun dosyalarını görüp gerekenleri yapacaktır.

denemişimdir.. oyunu tekrardan indiriyor.. yeni origin sürümünde yapmaz bilemem.. ama eskisinde öyleydi.. illa sonradan eklemek gerekiyor..

Aynen yenisinde yapmıyor. Fifa içinde fifa 17 klasörü atıp denedim aynı sonuç oldu. İlla biraz indirmeye gerek kalmıyor.

• Teğmen
    214 Mesaj
    Gtx850m ile oynayabilir miyim acaba? Ona göre almayı planlıyorum çöp olmasın oyun elimde :)
    Siz bilir misiniz böyle bir acıyı kotanız yok 1,5 günde 20 gb indirmişim dayanayıp kasayı internete taşıyıp 25mbps gönül rahatlığı bf1 indirdim originden eve gittim heycanla açtım tadını çıkardım biraz ve ertesi sabaha oldu bilgisayar format atmak zorunda kaldım dosyalar D idi C ssd olduğundan herşeyi D ye kuruyordum steam , origin , uplay C ye driverler Chrome bitti neyse steam indirdim kurdum d ye taşı değiştir sıkıntı yok 350 GB lik oyun var hepsi sıkıntısız taşıdı origine geçtim taşı değiştir oyunu açim dedim bir baktım oyunu tekrar indiriyor olmamış dosyaları yutmuş keşke kes yapmasaydım steam gibi ve şimdi bf1 tekrar indiriyorum hesabladığıma göre 35 saat sonra biticek 200-300 kb de indiriyor bıktım bu ttnetten 16mbps netimiz var ay sonu kota yenilendiği halde 3 mbps hatta altında net hızlı alıyorum 2 aydır aradım bir sürü şey sallıyorlar
    |
    |

Atam İzindeyiz Biz De Fenerbahçeliyiz...

1959, 1961, 1964, 1965, 1968, 1970, 1974, 1975, 1978, 1983, 1985, 1989, 1996, 2001, 2004, 2005, 2007, 2011, 2014

• Yarbay
    2578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BR9

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Bizzat denedim , dx12 ile nvidia high zor açıyordum ara ara fps çakıldı. Daha sonra dx11 açtım ultra oynatıyor. Gtx 970

Ben DX12 ile 109-130 arası fps alıyorum ultra hocama ama sorunum çok başka oyunu oyanayamadım çıktığından beri.

Ekran kartınız ne hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Wadjet

R9 280X ile nasıl ultra oluyor yahu. 960M ile güç bela oynuyorum oyunu.

Ram kaç dostum

|
    |
    işten koşarak eve gittim laptopu kurdum ( monster abra a7 v1.1 i7 4710mq,gtx 860m, 8 gbram) herşey hazır oyuna tıklıyorum. bişi yok gene tıklıyorum gene bişi yok gene tıklıyorum gene yok.
    oğlan kucağımda karşımda hanım elinde telefon resmimizi çekicek ama oyun açılmıyor suratımızdaki o neşeli hava yok.
    bu arada oyun açılmadığı gibi görev yöneticisinde yeri var ama açılan bi oyun yok.
    hatta takip edenler varsa buralara bile yazdım açılmıyo kafayı sıyırcam falan diye.
    sinir stres sahibi oldum laptopu alıcam ikiye ayırcam o derece sinirlendim.
    buradan arkadaşlar eklemişler sağolsunlar onları görüyorum oyuna girebiliyorlar ama bende tık yok.
    topladım bilgisayarı oğlanı uyuttum falan ama aklım halen oyunda nerede yanlış yapıyorum diye düşünüyorum.
    gece 3 müydü 3 buçukmuydu uyandım tekrar.
    olmicak arkadaş benim bu oyunu oynamam lazım.
    belki dedim ekran kartından dolayıdır en son sürümü indirdim kurdum.
    yok açılmıyor gene.
    EA canlı destek sayfasını açtım dedim böyleyken böyle oyun açılmıyor adamlar çok yardımcı oldular sağolsunlar adam bi ara dediki LA dedi FİREWALL BELKİ OYUNU BLOKLUYODUR ONDAN AÇMIYODA OLABİLİR ÇÜNKÜ BAKTIMDA PROFİLİNE SEN BAYA DÜZGÜN Bİ ADAMSIN HANİ BİZDEN KAYNAKLANAN BİŞİ YOK.
    tamam dedim firewall'ı kapattım bide öyle deniyim diye.
    OYUN AÇILDI.....
    ŞEREFSİZ FİREWALL OYUNU BLOKLUYOMUŞ MEĞERSE......
    oyun açıldııııııııııııı.....gece saat 4
    fakat şöyle bişi var.
    benim kart ile mediumda akan adamlardan değilmişim ben.
    FPS düşüşleri oluyo. hani BF4 veya BF3 te oyunun akışına kaptırdığımız o akıcılık yok oyunda.
    gerçi çözünürlük 1920xbilmem kaçtaydı birazdan eve gittiğimde bide bu ayarlarla oynicam çözünürlüğü falan düşürcem denicem bişiler.

ŞİMDİ ARKADAŞLAR SİZDEN YARDIM İSTEDİĞİM KONULAR ŞUNLAR.

1- BU ANİ FPS DÜŞÜŞLERİ YADA ADAM GİBİ OYNATMAMA DURUMU EKRAN KARTINDAN MI YOKSA DRİVERDAN MI ?
    2- YOKSA ANTİVİRÜS SEBEBİYLE OLABİLİR Mİ ? ( AVAST VAR BU ARADA CİHAZDA )
    3- BİLGİSAYARDAKİ ANTİVİRÜSÜ KALDIRSAM BİŞ OLURMU ( HAFTASONLARI SADECE OYUN OYNAMAK İÇİN KULLANIYORUM BİLGİSAYARI BİDE ARADA FİLM İZLİYORUM - EVET NORMAL KONULU BİLDİĞİMİZ FİLMLER FESATLAŞMAYIN )
    4- ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ DÜŞÜRDÜĞÜM ZAMAN AKICILIĞI SAĞLIYABİLİRMİYİM

TEŞEKKÜRLER.....

• Er
    10 Mesaj
    16 GB 2133 MHZ RAM 6700HQ 4 GB GTX 960M VAR SORUNSUZ ULTRADA OYNUYORUM RAHATSIZ EDEN BIRSEY OLMADI TAKILMA KASMA GIBI

Orijinalden alıntı: Redshift

4. Bölümde osmanlı askerine sıkamadım .. 5. Bölümde de osmanlıya karşı oynuyoruz. EA games şerefsizlik yapmış en azın 1 görev osmanlıyı oynayabilirdik. Çanakkale zaferi bizim hakkımızdır. 4. Ve 5. hikayeyi oynamıcam sanırım. Multide ingiliz bıçaklarım daha iyi.

+1

|
    |

Sistemim aynı fakat fps düşüşleri yaşıyorum sanırım sorun ram de 8gb 1600mhz var 16 ya çıkarmalıyım sanırım

|
    |
    Mahmutbaşkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.