Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serverlar çöktü yine, bu arada bilenler vardır ama bilmeyenler için söyleyeyim rahat rahat alt+tab yapmak için ayarlardan tam ekran modunu penceresiz yapın
  • Beyler serverlar mı çöktü online olamıyorum oyun içinde. Fırsattan istifade campaign'e girdim tüylerim diken diken oldu adamlar aşmışlar bu sefer kendilerini net.
  • Beyler ABD'de darbe olmuş. Crew oynuyordum serverlar çöktü. Sonra Bf1 atayım dedim o da çökmüş. Neler oluyor
  • Bu arada 375'li Nvidia sürücüsü bana da yaramadı. 373'lüye dönmeye çalışacağım.
    Hikaye modunu oynayalım bari bugün..
  • Arkadaşlar ben oyunu 2. bölge alsam, Premium paketi de TR hesabımdan 150 TL'Ye alsam, bu Premium'dan UK hesabımda oynarken faydalanır mıyım?

Yani UK Hesabından pahalı bir Premium almamak için soruyorum. Premium hesabı nerden almalı? HK'dan alsam sorun olur mu
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Deneme yapıyorum aslında. Blizzard oyunlarında profesörler, mühendisler var. Birlikte overwatch oynuyoruz. Battlefield serisi çoluk çocuk dolu. Sanırım değişmedi bu durum. Kasıntılık değil. Ben kalitemi düşürmem. Bu ülkenin başına ne geldiyse kalite düşürdüğümüz için geldi.
  • Sunucular çöktü.

Bunun dışında single'da uçaklı bölümde uçak hareket etmiyor yahu. Bu sorunu yaşayan var mı? Her şey normal ama uçak dümdüz gidiyor sağa sola dönmüyor???

Girdim çıktım düzeldi. Bu ne saçma iştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 21 Ekim 2016; 21:37:05 >
  • ne sunucular ne twitter ne whatsapp web ve çoğu siteye giremiyorum
    sizde durumlar nedir arkadaşlar ?
  • Bismarckk kullanıcısına yanıt
    yorumunu görmek çok iyi oldu benim için hocam benzer sisteme sahibim çünkü. kafamda soru işaretleri vardır alıp almamak konusunda. mediumda ortalama kaç fps alıyorsunuz öğrenebilirmiyim ? ve hangi çözünürlükte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukceng

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: mertugur

Test sürüşü bölümündeyim uçaktayken manevra yapamıyorum kasıyor gibi oluyor nasıl düzelticez update mı beklemek lazım yoksa oyun ayarlarında çözümü var mı

bendede oluyor mause dönmüyor bazen tankta uçakta.

Alt + Tab yapınca kendine geliyor

eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba durumlar ne çökmeler mi yaşandı 1 saate giricem oyuna inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

yav akşam işten gelince oynayak dedik ea çökmüş

ben oyuna giremiyorum pes ettim artık yoksa ciddi ciddi girişicem bilgisayara

Hocam sen çocukla foto atacaktin attin mi kacirmayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKııZZııLL kullanıcısına yanıt
    biz daha ölmedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

Beyler ABD'de darbe olmuş. Crew oynuyordum serverlar çöktü. Sonra Bf1 atayım dedim o da çökmüş. Neler oluyor

darbeyi kim dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç güzel görüntüler ile oynamaya devam

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bir insanı kaliteli yapan şey sahip olduğu meslekmidir ? Battlefield te diğer oyunlar gibi bir oyun platformu ve her yaştan her meslekten insanlar oynayacaktır tabiki güzel tarafıda budur yeri gelir 18 yaşındaki biriyle oynarsın yeri gelir 40 yaşındaki kişi 20 yaşındaki çocuk gibi davranır. İnsanlar oyun oynamak için bir araya geliyor mesleğini icra etmesi için değil burdaki kimsenin birbirine üstünlük sağlayacağı bir ego ortamı olduğunuda düşünmüyorum. Seviye tabiki önemlidir ama bunun ölçütü sahip olunan meslek değildir . Bende bilgisayar müh. ama mesleğimi ön plana atarak sadece mühendisler eklesin gibi saçma bir düşünceye gitmem. Eğlenmesini bilen sevgi saygı ortamı içinde her yaştan her insanla oyunumu oynarım , benim için önemli olan budur.
  • BF1 online a bağlanmıyor? Genel sorun mu?
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    üstad dlc keyi gelmedi malesef.Oyun key ine dahil diye mesaj aldım droyundan ama henüz multiye giremedim.Ondan dolayı gözükmüyor olabilir extra content te.
  • gerek varmı ram almaya,60fpsinin altına düşmüyor?
  • selam Battlefield 1 de fps i göremiyorum ne de msı nın programıyla nede fraps fps programı ile bunla ilgili problem yaşayan varmı veya çözümü bilen varmı teşekkürler başka oyunlarda çalışıyor programlar
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.