Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
187
Favori
628.611
Tıklama
Giriş
    2443 Mesaj
    Bu arada Beta ya katılıp, Görevleri tamamlayanlara Beta Künyesi gelmiş. Şimdi fark ettim.

DPlay ile 72 Saat sonra yeniden görüşücem. Bu işin peşini bırakmayacağım. Biliyorum ufak tefek bir şey ama ilana yazıp vermemesi ayıp. Ödemesinide GG üzerinden hala daha onaylamadım. HF Pack gelene kadarda onaylamayacağımı söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 21 Ekim 2016; 13:40:58 >
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Arkadaşlar girdim oyuna oynuyorum çok güzel ama 15-20dk sonra oyun birden donuyo kalıyo öyle.Görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum hep.Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
    Oyun gerçekten harika olmuş Battlefiled 3. 4 ve 1 çok iyi çıkış yaptı piyasayı sallar bu oyun uzun zamandır oyun oynayamıyorum sniper2 hariç

Bu oyunun sistem gereksinimleri nedir ve torrente ne zaman düşer bilgisi olan varmı arkadaşlar oynamak için sabırsızlanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Extra content te Premium Pass satın al, Deluxe Edition satın al vs. var dostum. Hf ile ilgili birşeymi olması gerekiyordu orada?
    |
    |
    baranist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Macaroon

Arkadaşlar girdim oyuna oynuyorum çok güzel ama 15-20dk sonra oyun birden donuyo kalıyo öyle.Görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum hep.Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Ekran kartının güncel driverlarını yüklediniz mi hocam

M.K.Atatürk
  • Yarbay
    2578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Ben Diablo 3 çıktığında işten 3 gün izin aldım. Eşime 2 gün dedim, 1 gün sabahtan bi çıktım, o cafe senin bu cafe benim akşama kadar diablo 3 oynadım laptopla!!

Sizin gibi arkadaşları gördükçe hiç de yalnız olmadığımızı farkediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 21 Ekim 2016; 13:51:50 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Extra content te Premium Pass satın al, Deluxe Edition satın al vs. var dostum. Hf ile ilgili birşeymi olması gerekiyordu orada?

|
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: renkci

quote:

İşlemcinin ekran kartıyla oynuyorumAslında çözünürlüğü düşürüp 40-50fps alıyorum ama 15dk sonra oyun kitleniyo.1-2 ay idare etsem yeterdi.

Sistemim

i7 6700k
    16gb ram
    z170a gaming m7
    120gb ssd+1 tb hdd

• Yarbay
    2443 Mesaj
    Bu arada Nvidia dün gece Driver ı güncellemiş.

375.57 WHQL

Game Ready
    Provides the optimal experience for Battlefield 1, Civilization VI, and Titanfall 2

• Yüzbaşı
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Bu arada Nvidia dün gece Driver ı güncellemiş.

375.57 WHQL

Game Ready
    Provides the optimal experience for Battlefield 1, Civilization VI, and Titanfall 2

Bende bunu bekliyordum nerde sürücüler böyle bir oyun çıkıyor ilaç bu işte :))✌

Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz işlemci ASUS Z170 PRO GAMING Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart CORSAIR 32GB (4x8GB) Vengeance DDR4 2400MHz CL16 Ouad Kit Ram GTX 1080 G1 GAMİNG GİGABYTE EKRAN KARTI THERMALTAKE CORE V51 80PLUS BRONZE 750W PENCERELİ MidT ATX SİYAH KASA ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI DP 3D Gaming Monitör CREATIVE INSPIRE T3300 2 1 SPEAKER OCZ 240GB TRION 150 Serisi Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 520MB Yazma ) Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk Razer blackwidow ultimate 2016 mekanik klavye Razer DeathAdder Chroma mouse Windows 10 pro işletim sistemi Logitech F710 gamepad DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K SAMSUNG 55UEF9000 4K 3D LED TV LG V10
  • Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Ben Diablo 3 çıktığında işten 3 gün izin aldım. Eşime 2 gün dedim, 1 gün sabahtan bi çıktım, o cafe senin bu cafe benim akşama kadar diablo 3 oynadım laptopla!!

Sedat ben eşin seninle evde görüşecez

bende gece oynamadna önce baktım yoktu, şimdi baktım gelmiş. :D
    |
    |
    boranfirat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3802 Mesaj
    2K Ultra %125 Resolution Scale

bildigin gercek gibi yahu, single oynamayi da sevmem bir nevi zorla oynuyrorum ama hikaye guzel.

http://hizliresim.com/G3rWG3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc_oker -- 21 Ekim 2016; 14:00:55 >

Upppsss! Yakalandım. Ahahahaha!

Bu arada 1 tane multi bitirdim. Hellfighter gelmedi

Nvidia güncellemesi de çıkmıyor bende. ne iş yahu??!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 21 Ekim 2016; 14:06:37 >
    |
    |
    gamer777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: renkci

quote:

İşlemcinin ekran kartıyla oynuyorumAslında çözünürlüğü düşürüp 40-50fps alıyorum ama 15dk sonra oyun kitleniyo.1-2 ay idare etsem yeterdi.

Sistemim

i7 6700k
    16gb ram
    z170a gaming m7
    120gb ssd+1 tb hdd

haha böyle bir sistemde ekran kartın yok demek, Maserati'ye tofaş motoru takmak gibi

Al hocam üşenmedim onboard ekran kartının son driverini paylaşıyorum

https://www.msi.com/Motherboard/support/Z170A-GAMING-M7.html#down-driver&Win10 64

Bu linkten On-Board VGA Drivers olanı indir. Win 10 64 bit oldugunu da belirteyim

M.K.Atatürk

• Binbaşı
    1826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

bende gece oynamadna önce baktım yoktu, şimdi baktım gelmiş. :D

sitesinden mi indirdiniz hocam. geforce ex'e düşmemiş de daha.
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.