Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz halaaaaaaaaaaaaaa Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• Oyunu şuan indiriyorum %5 de şuan. bu gidişle yarın gece anca bitecek gibi. ama playable at 33% yazıyor oyunun görselinde. sanırım %33ü yüklenince oyuna girebilcem ancak merak ettiğiö sp için mi geçerli yoksa mp için mi. bu şekilde giren oldu mu %33ü geçmişken. ?
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    Şu zihniyeti anlayamıyorum: "Alt tarafı bir oyun".

Abi insanların burda bekledikleri bir oyun uğruna heycanlanmaları kadar doğal ve güzel ne olabilir ki. Demekki bu oyun, bu insanlar için birşey ifade ediyor ki böylesine özlem duydukları oyuna kavuşmalarının verdiği heyecanı yaşıyorlar.

Ne garip kafalar var :)
  • şaka gibi ya. dplayden gelen kod ile kurdum oyunda tr dili yok. dlc yok. müşteri hizmetleri ofline. sinir olmamak elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozi

Arkadaşlar ben oyunu 2. bölge alsam, Premium paketi de TR hesabımdan 150 TL'Ye alsam, bu Premium'dan UK hesabımda oynarken faydalanır mıyım?

Yani UK Hesabından pahalı bir Premium almamak için soruyorum.

Yok mu bilen? İlla ki vardır..
  • sustunuz beyler hepiniz oyunda mısınız?
  • İlk günden suyunu çıkarmayın
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    single playerdır o bence
  • kard 3d blok yedi yarına oynayacağız artık
  • açıldı ama malum 300 kb download ile bir yere kadar dün akşamdan beri pc açık şu an %71'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufpanla

şaka gibi ya. dplayden gelen kod ile kurdum oyunda tr dili yok. dlc yok. müşteri hizmetleri ofline. sinir olmamak elde değil

Keyleride dağıttılar dedim artık "dplay mağdurları" konusu görmeyiz derken bu ne?
  • açıldı ama 10 saate iniyor :(
  • İlk başı trailer gibi bişeymiş ölüp ölüp durdum .

Bu gece yeter yarın iş var hafta sonu sabahlar olmasın
  • Download moddayım %7 henüz yarına kısmet artık origin id: zetnakah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun keyini en ucuz nerden alıyorsunuz arkadaşlar? 135 TL'ye DLC paketli olan var.Daha ucuzu var mı?
  • Dplay den aldım DLC Yok şaka mı bu ?
  • Tam ekran yapınca DX hatası alan var ise afterburnerı kapatsın zamanında dx12 de değerleri göstermiyor diye afterburner ın betasını indirmiştim bf1 de tam ekran yapınca hataya sebep oluyor.
  • İlk açılış bölümünü oynadım, Böyle bir oyun böyle bir atmosfer yok abi. Çok iyi yaa.. Aşırı derece çok iyi. Savaş duygusunu çok iyi işlemişler. Sesler, Müzikler herşey çok iyi. High Ayarlarda gram takılma vs olmadan ilk Single bölümü bitirdim.

Yalnız HP açılmadı. bunun halledilmesi gerekiyor.
  • yag gibi akiyorum masallah en az 90-92 fps gordum ultra 2K ile. 115-130 arasi gidip geliyor 4790K 1070 FTW 16GB DDR3 ile.

scout rank 10 olmus bile benim :D
  • Beyler indirirken yazan KALAN SÜRE kısmı tüm oyunu mu ifade ediyor yoksa Playable kısımını mı?
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.