Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
188
Favori
628.265
Tıklama
Giriş
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnilBFAnil

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

129a aldim bf1+dlc

Nerden aldınız çok uygun fiyat

DÜŞÜNDÜĞÜM SİTEDEN ALDIN SANIRIM MESAJ ATSANA SİTEYİ
    |
    |

hocam senin sözünle gaza geldim yapıştırdım siparişi keyi hemen gönderseler de oyunu indirmeye başlasak
    |
    |
    HyperXCrossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ustlerde konustuk bu konuyu bir goz gezdir istersen. yine diger arkadaslara belirttigim gibi sana da belirteyim baska beklentilerino lmamasi adina;

hellfighter dlc degil sadece 4 silaha skin veren bide bir haritaya 1 hafta onceden erken erisim saglayan pkaet sadece. Baska bir olayi yok yani mevcut 4 silahin rengi degisiyor sadece. 01.00 dan sonra oyuna girince aktif olacagi soylendi, girip bakarsin o skinlere customization alaninda.
    |
    |
    SeaMs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba, Gamesmonde'den alan var mı? Eline key ulaşan? Facebooktan sordum bu gece ya da yarın demişlerdide.
    |
    |

|
    |
    mteren

Bazılarına tek kod geldi ve extra content bölümünde görünmüyor pack. Örnek ben :) EA ile görüştüm canlı destekten, oyuna ilk girişte direk tanımlanacakmış. Sorun yaşarsanız yazın tekrar falan demişlerdi.
    |
    |
    boras06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Az önce TT müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettim, kampanyadan yararlanabiliyormuşum.
    İlaç gibi geldi, PC toplamıştım 2 ay boyunca, kredi kartımda limit de yoktu, faturaya yansıyacak olması harika.
    Kasım'da da AKK yok, süper geldi :)

Tekrar teşekkür ederim sizlere.
    |
    |
    Bahsedilenler: ATERS , T-Y
    ASUS ROG Swift PG248Q 24" 144hz 1ms G-Sync
    Logitech G502 Proteus Spectrum
    Kingston HyperX Cloud 2
    Logitech G510
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj

Envarter de silah var ama oyuna girince çekemiyorum seçemiyorum
    valla alışamadım halen, birde oyunda ölünce hemen girme yok mu ? beklemesi can sıkıyor
    |
    |
    Bahsedilenler: burc_oker

kdigi yerden devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ras0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    mteren

ekleyelim de hocam origin id'sini yazmamışsın. Yaş 29 evli çocuklu gamerlardanım. sen beni ekle istersen id: murattamer
    |
    |
    nefes123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burc_oker

hocam scout her haritada oynar nasil oynadiginiz onemli dag tas pusuya yatacaksaniz fikir belirtemem ama benim gibi aggresive recon oynuyorsaniza her harita olur acikcasi :)

ben trial de fao, suez, st. quentin scar oynadim. operations modu cok zevkli, war pigeons da ayri bir zevki var standart disina cikip haritalarda onlari denemenizi tavsiye ederim. ah ciksada oynasak be :)

Teşekkürler bende pek sevmiyorum pusuya yatmaya
    |
    |

Hayirli olsun.Aninda geldi bana key
    |
    |
    TheDodO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 20 Ekim 2016; 23:49:08 >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Binbaşı
    1159 Mesaj

ahaaha güzel olmuş
    |
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakart: Gigabyte Z170x Gaming 3 - Kasa: Coolermaster Masterbox 5 white - Ram: Corsair 2x8 3200 mhz - Harddisk: Seagate Barracuda 2 tb - SSD: Samsung 850 EVO 250 GB - 1. Ekran: Viewsonic VX2778 27" 2. Ekran: BenQ G2220HDA 21.5" - Ekran Kartı: Asus Strix GTX 1070 - İşlemci: i7 6700k - İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo - PSU: Evga GQ 750W Gold
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj
    Bekle bekle ağaç olduk ya son 1 saat haydeeee

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

koltukta ters oturuyorum saat 1 olsada baslasak

(ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yarbay
    3802 Mesaj

hemen girilmez sag alt kosede cizgi goreceksin yavasta ilerleyen. olmenin cezasi o :) oyuna girmeden once unlock yapti isen oyuna girdikten sonra alabilmek icin o siniftanki rutben artmasi lazim yani rank olayi. her silahin alinabilmesi icin o sinifa ait rank sinirlamasi var o cok iyi olmus. herkes hemen istedigi silahi alamiyor.
    |
    |
    aydcuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaw su saat dilimi eest 01:00 bizde de ayni gorunuyor ama insallah taklaya gelmeyiz :)
    |
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.