Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (604. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene bu vakitler şafak sayıyordum son 8 diyordum şimdi bf1 için saatleri sayıyorum son 3 saat
  • 50 mbit 200 gb kota 78 tl telekomda bunu kullanıyorum ben ..2.20 dkika da indi oyun .bence kotayi geçmeyen varsa arayıp hemen bu tarifeye geçer rahatça indirir ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

50 mbit 200 gb kota 78 tl telekomda bunu kullanıyorum ben ..2.20 dkika da indi oyun .bence kotayi geçmeyen varsa arayıp hemen bu tarifeye geçer rahatça indirir ...

taahhütlü mü peki?
  • ShadowofDeath06 kullanıcısına yanıt
    “Oklarımızdan güneş kararacak” dedi Persli Elçi ve Spartalı Diekenes güldü. “Öyleyse biz de gölgede savaşırız”
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

HF Pack aktif oldu mu ?

hayır zaten offline girdim origin girdiğimi anlamıyor yani risk almiyim dedim. Kayıtlarda falan da oynadığım gözükmüyor.

• Keylerim geldi 19:36'da, şuan yüklüyorum. Bize bu oyunu bu fiyata sunduğunuz için çok teşekkürler DrOyun güvenilirliğinizi kanıtladınız.
  • Arkadaşlar çok fena ikilemdeyim;alsam mı almasam mı :) Sistem msi 970 i5 6500 8 gb ram! Multi sarar diye düşünüyorum ama nedense tereddütteyim; sizce almalı mıyım :)
  • originde sıkıntı yaşayanlar silip tekrar yüklesin düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 20 Ekim 2016; 22:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

hayırlı olsun hocam nerden ve ne kadara aldınız ?

210₺ a araldan hocam, teşekkürler

• DrOyun da stok mevcutmuş. Bence alın.

• bana 1 tane kod geldi droyundan ?????
  • beyler sıram 630 du key geldi
    fakat dlc keyi gelmedi
  • BENDE sordum cevap veren olmadı. kaldırıldı mı yoksa roket servisi bakıma mı alındı merak ediyorum.tamda oyunu ındırecek zaman kaybolması ilginç...
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    aynen üstad banada 1 key geldi
    DLC gelmedi
  • Senaryoyu bitirdim cok kisa tutmuslar fb maci bitsin mp akacam

• Tek kod gelen arkadaşlar origin bf1 sayfası üzerinden alt kısımda extra content kısmında hellfighter unlocked mı bakın.Öyleyse sorun yoktur.

25 yaş üstü takım oyunu ile oynamak isteyen arkadaşlar ekleyin tanışalım. origin boras06
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatughanHocaoglu

aynen üstad banada 1 key geldi
    DLC gelmedi

cevap veren bir yetkili bile yok yani anlamadım tamam yapıyosun bir işi doğru yap. herkeze 2 tane key gelmiş bize 1 tane
  • Origin den standart sürümünü aldım indirmeye başladım hayırlısı bakalım
    Heyecanla oyunu bekliyorum uzun zamandır umarım hem single hem de online olarak tatmin eder bizleri
    iyi akşamlar
    id:boranfirat139

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • beyler youtub da canlı yayın açında izleyelim en azından iş yerinde vakit geçsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Tek kod gelen arkadaşlar origin bf1 sayfası üzerinden alt kısımda extra content kısmında hellfighter unlocked mı bakın.Öyleyse sorun yoktur.

25 yaş üstü takım oyunu ile oynamak isteyen arkadaşlar ekleyin tanışalım. origin boras06

extra content de sadece premium var onuda satın almam gerekiyor sanırım başka birşey görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.