Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19:03 te 424 siparis koduyla key elime ulasti. Hellfighter pack keyi ayri olarak geldi sorunsuz eklendi. Dr oyun'a tesekkurler. Pre keyi gelmedi tahminim asil oyun keylerinin dagitimi biittikten sonra ayricana yollanacak onceligi bu ise verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 20 Ekim 2016; 20:18:14 >
  • dr oyundan premium alanlar var ise muhtemelen 2-3 gun sonra gelecek bugun beklemeyin derim bosuna :)
  • Arkadaşlar ankara batıkentte olan var mı? varsa HDD ile geleyim. 3mbit ile inmeyecek
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Yapma ya iste bu olmadi Dur bak buldum isvicreli bilim adamlari yaptigi arastirmada 4 kisilik ram ailelerinin daha mutlu oldugunu bununda calisma verimliliklerini arttirdigini kesfetmisler. Yani adamlar okumus bilimadami olmus bi bildikleri vardir. Sen aileye 2 tane 4gb destegi at en kisa surede.
  • Oyun türkiye saati ile saat kaçta çıkacak arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

amiens oyna bide :)

Şehir haritası sevmiyorum ama o harita cidden güzel. Eski yapıları sevdiğim için hoşuma gitti muhtemelen.
  • Saat gece 01:00'da açılacak arkadaşlar. 4 saat kadar kaldı.
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Singapur deneyin hocam.
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    yok orada akiyor mu bi de ona bak demek istemsitim. gordugum en cok render ve gpdu cpu ram kullanimi o haritada oldu bi test et bakalim. ben 2K ultra oynayacagim ama reso scale %125-150 yapasim var bir bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

hayırlı olsun hocam nerden ve ne kadara aldınız ?

• ya lanet olsun vpn+mtu ile akk aşıyordum, ttnet naptıysa artık mtu işlemiyor hiçbir şekilde. neyseki önümüzdeki ay taahhüt bitiyorda kurtulacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 20 Ekim 2016; 20:31:19 >
  • Arkadaşlar sivasta olup dosyalari hazir olan varmi acaba? Key bugün geldi indirmek imkansız gibi

• droyun keyler elime ulaştı sipariş no 553.
  • trial süresi bitenler gelin sarılalım süre bitince şak diye attı ya la oyundan, insan bari oyunun bitmesini bekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Arkadaşlar sivasta olup dosyalari hazir olan varmi acaba? Key bugün geldi indirmek imkansız gibi

Şunu bir uplayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Yapma ya iste bu olmadi Dur bak buldum isvicreli bilim adamlari yaptigi arastirmada 4 kisilik ram ailelerinin daha mutlu oldugunu bununda calisma verimliliklerini arttirdigini kesfetmisler. Yani adamlar okumus bilimadami olmus bi bildikleri vardir. Sen aileye 2 tane 4gb destegi at en kisa surede.

Bu daha iyiymiş sanırım alıyorum

• pinglerim çok kötü kaç ping aldığınızı yazarmısnız akksi olan.

yanlız dikkat edilmesi gereken 100'ün üzerine çıkınca 1 sayısı 3 diş grafiğine denk geliyor gözükmüyor.
  • Droyun da bu gece bitirecek kod dağıtımını galiba.561 nolu sipariş hem ana oyun hemde hellfighter paketi ayrı ayrı geldi.Herkse iyi oyunlar
  • @droyun teşekkürler sağolun var olun indiriyorum

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: dslrman

Oyun %33 oldu ama single oynayamıyorum.
    Bilgisayar ana ekranında simge de belirdi.
    Oraya çift tıkladığımda;
    ''Battlefield 1 will release on october 21, 2016 and cannot yet be played'' çıkıyor.

İyi ama ben multiplayer oynamayacağım ki.

Nasıl olacak bu iş

hocam oyun yarın çıkıyor ister single oyna ister multi :D

edit= yoksa single giriliyor muydu la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Ekim 2016; 20:44:08 >
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.