Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben girdiğimde play butonu silik çıkıyor.
    FlyVPN indirdim.
    Programı açıp Avustralya'ya bağlandım.
    Origin'e girdim. Play butonu silik çıkıyor ama.

Siz nasıl yaptınız? Atladığım bir yer mi var?

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

@LGatakan @TimFx
  • quote:

Orijinalden alıntı: torata90

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

i5 4460 işlemci 970 ekran kartı 8 gb ramle highda bile ara ara kasıyor rami dual 8 yapsam mı diye düşünüyorum

nvidia kartlı sisteme 8gb yetmiyor

Acaba ramden mi yoksa işlemci mi yetersiz, eğer ramse sorun ucuz yollu hallederiz

Hocam o işlemci de yetersizse biz oynamayalım, G3258 ile oynayacağım ben.

ne bileyim hocam donanımdan çok da anlamıyorum ama herkes skylake falan diyor 1 sene oldu daha sistemi toplayalı ama şimdiden sistemim yaşlanmış hissediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Bu arada Avustralya VPN'i ile Single Player oynuyorum. Sıkıntı yok. Umarım banlanmam ya....

vpn ile bağlanınca banlanmazsın sunucular offical onu geçtim biz bf4 de alman sunucularında daha düşük ping için almanya vpnsi kullanıyorduk sıkıntı olmuyor
  • beyler vpn ile girebilen var mı? this game has not been unlocked diyor play'e basınca ben mi beceremedim yoksa herkeste mi aynı problem?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

i5 4460 işlemci 970 ekran kartı 8 gb ramle highda bile ara ara kasıyor rami dual 8 yapsam mı diye düşünüyorum

Acaba ramden mi yoksa işlemci mi yetersiz, eğer ramse sorun ucuz yollu hallederiz

ne bileyim hocam donanımdan çok da anlamıyorum ama herkes skylake falan diyor 1 sene oldu daha sistemi toplayalı ama şimdiden sistemim yaşlanmış hissediyorum

Yok hocam için rahat olsun o işlemci en az 3 yıl daha götürür. Benim terfi edeceğim işlemci de o olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam için rahat olsun o işlemci en az 3 yıl daha götürür. Benim terfi edeceğim işlemci de o olacak.

ben o zaman rame bi el atayım, eninde sonunda 16 yapacaktım zaten, bari şu oyunu tadına vararak oynayayım

• Hmm ilginç. Şöyle yapın. VPN sürekli açık kalsın gene avusturalyaya bağlanın. Ben briston'dan denedim oldu.
  • Oyun için Nvidia Game Ready driverdan haber yok mu ?

Vpn ile denedim oyuna girebiliyorum ama 373.06 sıkıntı çıkardı. Beta sürümüne gelen drivera temiz kurulumla döndüm sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar PC satacaktım ama alan yok Amd FX 8350 işlemci 8GB ram var Ekran Kartım Saphire HD 5830 Extreme Bunun yerine en uygun ne gider acaba ?
  • arkadaşlar droyun dan key beklerken ea acces ile oyunu indirdim single a girdim ilk bölümün ardından devam etmek için tam sürüm oyun alınız dedi
    ilk izlenimlerim oyun harika müzikler grafikler savaş ortamı hissiyatı çok iyi
  • DPlay den alıpta VPN ile açıp, HF Pack e bakan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hmm ilginç. Şöyle yapın. VPN sürekli açık kalsın gene avusturalyaya bağlanın. Ben briston'dan denedim oldu.

Olmuyor hocam. Ben de sizin dediğiniz bölgeden bağlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Arkadaşlar PC satacaktım ama alan yok Amd FX 8350 işlemci 8GB ram var Ekran Kartım Saphire HD 5830 Extreme Bunun yerine en uygun ne gider acaba ?

Ekran kartını değiş on numara olur satma boşuna para varsa rx 480 veya gtx 980 al.
  • droyundan haber yok mu?
  • Pre order keyi geldi yüklemeye başladım 1 saate yüklenecek gece 24:00'da oynanayabileceğim:

• vpn yok ama oyuna girebiliyorum enteresan
  • Arkadaşlar Konuyla Alakalı Olmayacak Ama

Hani bazı kitaplar oluyor ya?Mesela Ahmeti kurtaracaksan sayfa 50'ye git Mehmeti kurtaracaksan sayfa 30'a git gibi.
    Böyle bir kitap arıyorum cevap veren olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Pre order keyi geldi yüklemeye başladım 1 saate yüklenecek gece 24:00'da oynanayabileceğim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftMaster -- 20 Ekim 2016; 18:3:3 >

• _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    şimdilik yok bu akşam muhtemelen dağıtırlar
    sıranız kaçtı üstad ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Pre order keyi geldi yüklemeye başladım 1 saate yüklenecek gece 24:00'da oynanayabileceğim:

Saniyede 7.54 mb mı max aldıgım hız 10mb olunca tuhafıma gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.