Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
28.609
Cevap
187
Favori
628.538
Tıklama
Giriş
    755 Mesaj
    Şimdi bu key'ler oyun çıkınca yollanacak ise droyun'dan (kim ulaştı bu bilgiye bilmiyorum). Oyun gece 1'de çıkıyorsa bunlar yine yollamayacak key'leri.
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Eve giderken kendime hediyelik klavye mouse alayım diyorum sonra doların fiyatı aklıma geliyor vazgeçiyorum.

dolar 1 tl bile olsa bizim ulkede klavyenin mausun yada elektronik ürünün fiyati düşmez hocam.amazondan al geç.
    BF1'i ilk yüklemede seçtiğim dili daha sonra değiştirme şansımız var mı? Mesela meraktan Türkçe nasıl olmuş diye önce Türkçe yükledim, sonra İngilizce'sini baştan yüklemek zorunda kalsam bile oyun dilini değiştirebilir miyim?
  • Çavuş
    45 Mesaj

benide ekleyin gruba:) origin id : mndrs86
    |
    |
    aykant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LathspeLL

Şimdi bu key'ler oyun çıkınca yollanacak ise droyun'dan (kim ulaştı bu bilgiye bilmiyorum). Oyun gece 1'de çıkıyorsa bunlar yine yollamayacak key'leri.

quote:

Herkese Selamlar Arkadaşlar;

Dağıtımlara başlandı bugün bÜtün siparişleri bitirmeye çalışacağız.
    Biliyorum yapmazsınız ama yine de küçük bir ricam, destekteki arkadaşlarımız kodunuzun ne zaman geleceği, ne kadar dağıtım yapılacağı ya da kodlarınızla ilgili hiç bir soru sormazsınız seviniriz.
    Çünkü bilmiyorlar, onlara bunun bilgisini vermiyoruz çünkü o kadar işlerinin arasında bir de bunu katarsak iyice kitlenecekler.

bugün bütün siparişleri bitirmeye çalışacağız. Elimizden geleni yapıyoruz 10.30 dan beri 100 kod daha gönderildi, çalışmaya devam ediyoruz. Maillerinizi ve bu sayfayı aktif kontrol ediniz. Canlı destekten ekstra bir bilgi almanız mümkün değildir.

https://forum.donanimhaber.com/m_120951805/mpage_12//tm.htm#121234900
    |
    |

• Yarbay
    2263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadir_74

Bilginin kaynağı neresi acaba?

Ana konusunda son mesaj hocam arkadaş vermiş galiba linki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yarbay
    2263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkragetr

Allah korudu son dakika almaktan vazgeçtim Dr.Oyun'dan. Adam Dr ama benim derdime derman olamayacakmış.

**** sağolsun

Ben sorun etmedim turbo buton kullanacağım galiba .

|
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yarbay
    5530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Bir sorum var...
    BF1'i ilk yüklemede seçtiğim dili daha sonra değiştirme şansımız var mı? Mesela meraktan Türkçe nasıl olmuş diye önce Türkçe yükledim, sonra İngilizce'sini baştan yüklemek zorunda kalsam bile oyun dilini değiştirebilir miyim?

Origin properties advanced launch vardı sanırım oradan yapılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Yarbay
    2435 Mesaj

Tekrar indirmeden origin üzerinde Oyunun ayarlarından değiştirebilirsin. Oyun içerisindekilerden değil. Origin üzerindeki ayarlarından.

|
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID : KenanK89

• Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Eve giderken kendime hediyelik klavye mouse alayım diyorum sonra doların fiyatı aklıma geliyor vazgeçiyorum.

dolar 1 tl bile olsa bizim ulkede klavyenin mausun yada elektronik ürünün fiyati düşmez hocam.amazondan al geç.

Amazondan alacağım bu gidişle evet. Black Friday gelsin bakalım bir şeyler çıkar belki
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Teğmen
    242 Mesaj
    şu anda oyunda hangi ülkeler var ?
    sorulmuşsa özür dileyerek tekrar soruyorum

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    İş yerinden eve uzak masaüstü ile bağlanıp ara ara kontrol ediyorum indirmeyi, anca %77 olabilmiş oyun ha gayret
    |
    |
    Cpu: AMD Ryzen 7 1700 | Motherboard: Asus Rog Crosshair Vi Hero | Gpu: MSI RTX2080 GAMING X TRIO | Os: Windows 10 Professional | Ram: Corsair Vengeance LPX 16Gb 3200Mhz Ddr4 | Monitor: Viewsonic xg2703-gs 165Hz
    Case: Thermaltake Spedo Advance Package Full Tower | Hdd:Samsung 250gb Evo Ssd | Keyboard: Logitech G105 Gaming | Mouse: Steelseries Sensei Raw Frost Blue | Headset: Steelseries siberia v2
    Steam ID : Circ / Battlenet : Circ
  • Yüzbaşı
    942 Mesaj
    Rus psnde türkçe altyazı var mı arkadaşlar ?
    |
    |

eski bf4 amblemim
    |
    |

Anakart: Gigabyte Z170x Gaming 3 - Kasa: Coolermaster Masterbox 5 white - Ram: Corsair 2x8 3200 mhz - Harddisk: Seagate Barracuda 2 tb - SSD: Samsung 850 EVO 250 GB - 1. Ekran: Viewsonic VX2778 27" 2. Ekran: BenQ G2220HDA 21.5" - Ekran Kartı: Asus Strix GTX 1070 - İşlemci: i7 6700k - İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo - PSU: Evga GQ 750W Gold
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Oyunun single modunu yarını beklemeden offline yapsak bile oynayamıyoruz mu,yoksa ben mi beceremedim ?
    |
    |
    Anakart : Asus Rog Maximus VIII Hero DDR4 3800 Mhz | İşlemci : Intel Core i7 Skylake 6700K 4.0 | Ekran Kartı : Asus Rog Strix GTX 1080 8 GB GDDR5X 256Bit | Ram : HyperX Predator 32GB (4x8) 3000 Mhz CL15 | İşlemci Soğutucu : Corsair Hydro Series H115i | HDD : Seagate 1 TB 7200 RPM | SSD : Samsung 850 Evo 500 GB | P.S.U : Dark Power Pro 11 750W Modular 80 Platinum | Kasa : Corsair 780T Full Tower
  • Yarbay
    9056 Mesaj
    Arkadaşlar kesin sorulmuştur ama şu anda oyunu en ucuza almanın yönetimi nedir? ve ne kadara alabiliriz?
    |
    |
    mteren

Şu an işteyim. Mesai bitsin battlefieldimize bakalım

|
    |
    bildiğiniz gibi BATTLEFIELD 1 oyununun resmi olarak çıkmasına çok az bir zaman kaldı.
    buradaki herkeste oyunun çıkmasını bekliyor....

evet biri geliyor mikrofonlarımızı uzatalım, heyecanı size ilk ağızdan iletmeye çalışalım sevgili seyirciler.

- efendim merhaba
    + merhabalar
    - oyunu bekliyorsunuz heralde
    + evet.....çıktımı oyun ?
    - hayır henüz çıkmadı efendim ülkemizde bu geceden itibaren açılacak.
    + haa tamam o zaman dedim bi ara çıktıda benim haberimmi yok.
    - hayır henüz çıkmadı......evet sizin oyun ile ilgili hazırlıklarınız ne durumda
    + valla hanımla çocukla falan vedalaştım, işte bilgisayarın olduğu odaya haftasonunu geçirebilecek kadar damacana su koydum, mikrodalgayı odaya taşıdım 5-6 paket hazır pizza aldım, bide burger king paket servisinin numarasını duvara keçeli kalemle yazdım....hazırım şimdilik bakalım....
    - iyi yapmışsınız efend.....
    + çıkmadı dimi daha.
    - yok daha çıkmadı dediğim gibi bu geced.....
    + yok bu böyle olmicak ben bi gidiyim kontrol ediyim tekrar...
    - peki efendim......

evet sayın seyircilerimiz şu anlık buradan aktaracaklarımız bu kadar....
    bizi izlemeye devam edin.....

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.