Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (585. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi şu an origin worldwide-dünya genelinde kapalı gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greatwall -- 20 Ekim 2016; 14:29:36 >
  • valla acaip merak ediyorum VPN ile giresim var ama EA banlarsa diye korkudan giremiyorum

Neyse az kaldı az, biraz daha sabredicem
  • Single yi 5 saatte bitirmeyi düşünüyorum normalde 7 8 saat sürüyormuş ,ara sahneleri geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan Ea sunucuları

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • hehehehe ea patlamis serverler gitmis

ea server status
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

Single yi 5 saatte bitirmeyi düşünüyorum normalde 7 8 saat sürüyormuş ,ara sahneleri geçeceğim.

Neden 5 saat siniri koydun? Ara sahneleri de izle ki tam olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 "Premium Edition" bekliyorum şahsen , seneye bu zamanlar çıkar alırız 100-120 TL ye oynarız en hatasız haliyle , bütçesi sıkıntılı olanlara tavsiye ederim.

Bu süre zarfında BattleField 4 Premium Edition a devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 20 Ekim 2016; 14:42:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayir simdi butun millet avusturalyaya yuklendi vpn sirketinide yakicaklar :)))))))))))
  • Ekleyin arkadaşlar: Bl4ckG4mm4
    İşten gelince takılalım. Hele haftasonu sabahlarız
  • trailer 47 milyona ulaşmış merak ediyorum nasıl bir performans sergileyecek oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: etabek

online chat üzerinden tehditkar konuş. Hemen geliyor kod. Bana öyle oldu.

Online Chat bölümü açılmıyor, deli edecek bu site beni..
  • Origine offline modda bağlanıyorum. Bu genel bir sorun mu bilgisi olan?
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
  • VPN'de işe yaramamaya başladı. Origin serverlarının neden düştüğü belli oldu.

Demin VPN'i kapatınca oyuna giriyordum, serverlarda problem olunca girememeye başladım çünkü oyuna girmeden önce VPN'i kapatınca ea serverlarına yeniden bağlamaya başladı beni ve "oyun henüz ülkenizde açılmadı" hatası alıyorum. Oyunu açmak için VPN'e bağlı kalmamız gerekiyor sanırım. O zaman da ping felaket.

Anlayacağınız geceyi bekliyoruz.
  • merhaba saygıdeğer donanımhaber tv izleyicileri
    az önceki yayınımızdan hemen sonra sıcak bir gelişme ile tekrar beraberiz.
    alınan duyumlara göre oyun açıldı fakat VPN servislerini kullanabilen kişiler için geçerli bir durum bu....
    şöyleki bilgisayarlarını sanki yurtdışındaymış gibi gösteren oyuncular bu şekilde oyuna girebiliyorlar.
    fakat şöyle bir sıkıntı var EA sunucuları bir anda oluşan bu yoğunluğa dayanamayarak çöktü....
    evet sayın seyirciler çöktü....

bi dakka bi kişi geliyor....

- efendim ne bu şiddet bu celal ?
    + EA OLMAZ SANA DÖKÜLEN KANLARIMIZ....SONRA HELAL ÖNCE SERVERLERİ AÇIN ORİGİNE GİREMİYORUZ !!!!!!!
    - beyfendi bi sakin olun...nedir bu karışıklığın sebebi ?
    + ne olacak sayın abim....adamlar oyunu açtılar.....bu seferde origin çöktü....oyuna giremiyoruz...
    - e ama beyfendi oyun henüz türkiyede resmi olarak açılmadı....
    + o zaman bütün dünyada aynı anda çıksın kardeşim bu ne saçmalık yani......gün ışığı ile mi çalışıyor yani EA ?
    - e bekleyemed......
    + abim bi dakka sanırım şurda bi arkadaş girebildi heralde.......RECEP NASIL GİRDİN LA !?????!?!??!.....bi dakka ben bi geçiyim....

evet sayın seyircilerimiz şu anlık durum bu şekilde anlık gelişmelerle tekrar birlikte olacağız.....

• açılmıyor hala origin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Battlefield 1 "Premium Edition" bekliyorum şahsen , seneye bu zamanlar çıkar alırız 100-120 TL ye oynarız en hatasız haliyle , bütçesi sıkıntılı olanlara tavsiye ederim.

Bu süre zarfında BattleField 4 Premium Edition a devam.

Oylede keyfi olmuyorki. Dogrudur doluluk orani nerdeyse ayni kaliyor bir yil sonrada serverlarda ve daha atabil bir oyun sunuyor. Ama hic biri oyunun ilk cikis haftasindaki verdigi keyfi veremiyor. Butun community ile birge oynamak gordugun buglari, hatalari rapor etmek filan sonra yeni update leri beklemenin heyecani bir baska

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

Single yi 5 saatte bitirmeyi düşünüyorum normalde 7 8 saat sürüyormuş ,ara sahneleri geçeceğim.

Neden 5 saat siniri koydun? Ara sahneleri de izle ki tam olsun.

ara sahneleri çıkarınca 5 saat civarı kalır diye ,oyungezer de izledim ben singleyi o yüzden geçeceğim ara sahneleri ezberledim zaten .

• Arkadaşlar oyunu PSN'den alan var mı ? deluxe veya normal sürümünü alsam mı yoksa kutulu mu alsam ? Psn kardeşliği ile alıyorum bu arada
  • Origin çöktü mü? Sürekli offline diyor bende...
  • 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.