Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
187
Favori
628.477
Tıklama
Giriş
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Standart Edition'cular bakıyorum çok heyecanlı. Şöyle headshot atıcam böyle agzına mermiyi sokacam felan filan. Ben de o gazla girmiştim ama havamı çabuk aldılar. Üstelik herkes oyunda yeniydi. Gerçi şu an hemen hemen her oyunda ilk 3 e giriyorum ama Şimdi çoğu kişi mapları ezberledi ve tecrübelendi. Kendinizden beklentinizi küçük tutun derim, en azından 4-5 gün kendinize oyunu tanıma ve okuyabilme zamanı verin.

Biz god mode oynarız yerine donanımdan 4 lü grup olduk.

Böyle o havada oynamak isiyoruz işte hepimiz bir tanka veya topcu nun yanına 2 snip 1 medic vb gibi tim olarak oynayacağız diye heyecan var :)

Yoksa bf3 de bf4 de hep multide tek başıma oynadım keyifsiz geliyor adam tankı sürüyor bi yerde bırakıp kaçıyor koordine yok.
    Asus Maximus VII Ranger ROG - Intel i5 4690K - Evga GTX 780 Ti Classified - Asus VG248QE - Corsair Vengeance Pro 2133Mhz 2x4 8GB - Samsung 840 Evo Ssd 250GB - Corsair Air 540 High Airflow -Corsair AX860i PSU - Corsair h105 Sıvı Soğutma - Razer Deathadder 6400 DPI - Razer Blackwidow Ultimate 2014 - Steelseries Siberia V2 Frost Blue Kulaklık

• Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Beyler bu durma play güvenilir midir? Pre-Order'da hemen teslim diyor. Bir de Kinguin'de g2play satıcısından alıp da eline key geçenler oldu mu? Sanırım oyun çıkınca keyleri dağıtacaklar gibi gözüküyor ama..
    Evga GTX980 SC ACX 2.0 Intel i7 4790k Gigabyte Z97 Gaming 5 Samsung 850 EVO 250GB Corsair Vengeance 8GB (2x4) Zalman Z11 Neo + 700W Noctua NH-U14S Logitech G710 Cherry MX Blue Razer DeathAdder Chroma SteelSeries QcK Gaming Mouse Pad

• Yarbay
    11186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkragetr

VPN den ban yeme var mı oyuna erken başlayalım diye ?

Single bitiririm gündüz gece de multi akarım diye düşündüm :)

hocam o sistemin performansı nasıl oluyor?

COğumuz ****dan aldı sıkıntı yok güvenilir.
    |
    |
    Southwester kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Maximus VII Ranger ROG - Intel i5 4690K - Evga GTX 780 Ti Classified - Asus VG248QE - Corsair Vengeance Pro 2133Mhz 2x4 8GB - Samsung 840 Evo Ssd 250GB - Corsair Air 540 High Airflow -Corsair AX860i PSU - Corsair h105 Sıvı Soğutma - Razer Deathadder 6400 DPI - Razer Blackwidow Ultimate 2014 - Steelseries Siberia V2 Frost Blue Kulaklık
  • Teğmen
    228 Mesaj

Ya oyun türkiye de gece 1.00 da aktif olacak ama avustralya da mı ne öğleden sonra 2 de açılmış oluyor türkiye saati ile. ORada yaşıyormuş gibi ip alıp battlefield 1 başlat diyor arkadaş bu işlem
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11186 Mesaj
    quote:

Standart Edition'cular bakıyorum çok heyecanlı. Şöyle headshot atıcam böyle agzına mermiyi sokacam felan filan. Ben de o gazla girmiştim ama havamı çabuk aldılar. Üstelik herkes oyunda yeniydi. Gerçi şu an hemen hemen her oyunda ilk 3 e giriyorum ama Şimdi çoğu kişi mapları ezberledi ve tecrübelendi. Kendinizden beklentinizi küçük tutun derim, en azından 4-5 gün kendinize oyunu tanıma ve okuyabilme zamanı verin.

hacı bf3 ve 4'e benziyorsa oynanış olarak her türlü oynarım ben.Ama starwars benziyor diyorlar onu da hiç oynamadım o yüzden korkuyorum oynanış çok değişmiş mi diye?betada oynamadım zaten

• Yarbay
    2368 Mesaj
    Beyler Multiplayer, oynanabilirlik, kalite açısından

sizce battlefield 4 mü almalıyım yoksa 1 mi?

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    "Bismillahirrahmanirrahîm"

Playstation 4 / PSN: karamavi
  • Çavuş
    41 Mesaj

Bu gece dağıtılacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Southwester kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya oyun türkiye de gece 1.00 da aktif olacak ama avustralya da mı ne öğleden sonra 2 de açılmış oluyor türkiye saati ile. ORada yaşıyormuş gibi ip alıp battlefield 1 başlat diyor arkadaş bu işlem

hocam yok sizin sisteminiz pc sisteminiz yani onun performansı nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 20 Ekim 2016; 10:37:04 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Beyler Multiplayer, oynanabilirlik, kalite açısından

sizce battlefield 4 mü almalıyım yoksa 1 mi?

Bf4 eskidi bence hocam bugün bf1 alacagım kim nerden almış neresi güvenilir bakıp almak lazım :)

|
    |
    Intel i7 8700K / Asus Z370 H Gaming / Gigabyte GTX1080 Turbo O.C / Gskill 2x8GB DDR4 3200Mhz / Kingston KC1000 M2 256GB / Evga BQ 750W 80 / Cooler Master Hyper 212 / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QE / Asus Echelon Cherry MX / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Sennheiser PC310
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    %80 az kaldı hadi bakalım

|
    |

1 milyondan fazla kişi almış burdan yetiştiremiyorlar galiba

|
    |
    Hayalci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha denemek kısmet olmadı üstad :) Ama Ultra oynatır youtube de videoları var. Zaten işlemci ye oc yaptım yük altında 4.6 ghz e çıkacak.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5808 Mesaj
    Gel artık gelll
    |
    |

• Yarbay
    14363 Mesaj
    Daha önce sordum arkadaş görmedi galiba avustralya vpn yapınca ping olmuyor mu
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    quote:

quote:

Biz god mode oynarız yerine donanımdan 4 lü grup olduk.

Böyle o havada oynamak isiyoruz işte hepimiz bir tanka veya topcu nun yanına 2 snip 1 medic vb gibi tim olarak oynayacağız diye heyecan var :)

Yoksa bf3 de bf4 de hep multide tek başıma oynadım keyifsiz geliyor adam tankı sürüyor bi yerde bırakıp kaçıyor koordine yok.

Bunun için DH 25+ yaş ve üzeri grup topic'i açmayı düşünüyorum

M.K.Atatürk

• Yüzbaşı
    305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Daha önce sordum arkadaş görmedi galiba avustralya vpn yapınca ping olmuyor mu

Avustralya VPN'den niye oynayasınki hocam

M.K.Atatürk
  • Teğmen
    228 Mesaj

Olur ben katılırım :) Yaş 33 zaten.
    |
    |
    renkci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3802 Mesaj

biliyorum niyeyse artik anlamadim

|
    |
    AnNka-tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.