Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durma dün akşamüzeri gönderdi. Gece indirdim. Ama işin kötüsü h.sonu kuzen evleniyor Ankara'ya gideceğim, h.sonu Battlefield planı yalan oldu, Pazar oynayacağım artık anca

@b0h3m
    Gelmeyecek maalesef, ya da en azından şimdilik duyuru böyle, gerçi ilki de gelmemişti. Xbox One'a geriye uyumluluk programı kapsamında geri geldi, 360 ve PS3'te oynayamamıştım, hemen aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

vay be bekledik bekledik sonunda zaman geldi. yarin gece bu saatlerde kim bilir kimlere headshot yapicam kimleri kurekle dovucem :) kismet artik

Hocam senin imzada patlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 gün mü? Bekliyoruz tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 20 Ekim 2016; 10:00:00 >
  • MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    Dostum bundan ban yermiyiz ? yani hevesimiz kursağımız da kalmasın sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilBFAnil

Arkadaşlar ben deluxe edition aldım aldım ultimate ile arasındaki fark nedir

Arasındaki fark çıkacak olan dlc haritalarını,ultimate=premium olmadan kullanamazsın anca kullanmak için ya tek tek satın alacaksın dlc yi yada premium pass alıp hepsini almış olacaksın

• Ben g2play den aldım ama hellfighter pack yokmuş içinde bu pakette neler var almaya lüzum var mı?

• 1 gun icin vpn falan ne gerek var ugrasmaya.Dersiniz 10 gun falan anlarimda.

• VPN den ban yeme var mı oyuna erken başlayalım diye ?

Single bitiririm gündüz gece de multi akarım diye düşündüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilBFAnil

Arkadaşlar ben deluxe edition aldım aldım ultimate ile arasındaki fark nedir

Tek fark premium yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkragetr

VPN den ban yeme var mı oyuna erken başlayalım diye ?

Ben güney kore VPN'den Ultimate Edition aldım. Oyun açıldıgından beri oynuyorum hiçbir şey olmadı
  • Sağolasın evde 2-3 gibi olucam artık yaparım bişiler :)
  • TTNET ROKETE ne oldu bilen var mı ? tamamen kalktı mı ? yoksa servisi bakıma mı aldılar ?
  • Standart Edition'cular bakıyorum çok heyecanlı. Şöyle headshot atıcam böyle agzına mermiyi sokacam felan filan. Ben de o gazla girmiştim ama havamı çabuk aldılar. Üstelik herkes oyunda yeniydi. Gerçi şu an hemen hemen her oyunda ilk 3 e giriyorum ama Şimdi çoğu kişi mapları ezberledi ve tecrübelendi. Kendinizden beklentinizi küçük tutun derim, en azından 4-5 gün kendinize oyunu tanıma ve okuyabilme zamanı verin.
  • Beyler şu hellfigter pack neyin nesi birisi açıklasın sadece ön siparişte veriyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Standart Edition'cular bakıyorum çok heyecanlı. Şöyle headshot atıcam böyle agzına mermiyi sokacam felan filan. Ben de o gazla girmiştim ama havamı çabuk aldılar. Üstelik herkes oyunda yeniydi. Gerçi şu an hemen hemen her oyunda ilk 3 e giriyorum ama Şimdi çoğu kişi mapları ezberledi ve tecrübelendi. Kendinizden beklentinizi küçük tutun derim, en azından 4-5 gün kendinize oyunu tanıma ve okuyabilme zamanı verin.

Biz god mode oynarız yerine donanımdan 4 lü grup olduk.

Böyle o havada oynamak isiyoruz işte hepimiz bir tanka veya topcu nun yanına 2 snip 1 medic vb gibi tim olarak oynayacağız diye heyecan var :)

Yoksa bf3 de bf4 de hep multide tek başıma oynadım keyifsiz geliyor adam tankı sürüyor bi yerde bırakıp kaçıyor koordine yok.

• Beyler bu durma play güvenilir midir? Pre-Order'da hemen teslim diyor. Bir de Kinguin'de g2play satıcısından alıp da eline key geçenler oldu mu? Sanırım oyun çıkınca keyleri dağıtacaklar gibi gözüküyor ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkragetr

VPN den ban yeme var mı oyuna erken başlayalım diye ?

hocam o sistemin performansı nasıl oluyor?
  • Southwester kullanıcısına yanıt
    COğumuz ****dan aldı sıkıntı yok güvenilir.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ya oyun türkiye de gece 1.00 da aktif olacak ama avustralya da mı ne öğleden sonra 2 de açılmış oluyor türkiye saati ile. ORada yaşıyormuş gibi ip alıp battlefield 1 başlat diyor arkadaş bu işlem
  • quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Standart Edition'cular bakıyorum çok heyecanlı. Şöyle headshot atıcam böyle agzına mermiyi sokacam felan filan. Ben de o gazla girmiştim ama havamı çabuk aldılar. Üstelik herkes oyunda yeniydi. Gerçi şu an hemen hemen her oyunda ilk 3 e giriyorum ama Şimdi çoğu kişi mapları ezberledi ve tecrübelendi. Kendinizden beklentinizi küçük tutun derim, en azından 4-5 gün kendinize oyunu tanıma ve okuyabilme zamanı verin.

hacı bf3 ve 4'e benziyorsa oynanış olarak her türlü oynarım ben.Ama starwars benziyor diyorlar onu da hiç oynamadım o yüzden korkuyorum oynanış çok değişmiş mi diye?betada oynamadım zaten

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.