Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok olmaz hocam BF3'te de BF4'tede bunu yaptım bi sıkıntı olmadı. VPN kapatmadan girerseniz 700 pingle oynarsınız tek sorun o olur
  • orgin ID: ikarus1070 yaş:28
  • Taklitçi karşıtı kullanıcısına yanıt
    ea chat'e sorun dedi bende oraya sorucam şimdi.
  • seyfi_19 kullanıcısına yanıt
    Hocam galeyana vermeyin milleti o VPN ile oyun alırsanız hesabınız banlanıyor. Bunda bi sıkıntı yok 3'te de 4'te de yaptım ben hesap sapasağlam duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfi_19

beyler extrada hellfighter yok bu fotoğraftaki gibi

aynen hocam niye ki?
  • Dr oyun keyleri ne zaman gelir?
  • Hellfighter pack unlocked diyor işte açık yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

bende aynı durumdayım, öyle olacağını umuyorum ki olmaması için bi neden yok

bu arada droyun da yollasa artık da rahatlasak

hocam ben de indiriyorum bitiyor az kaldı. Aynı şekilde öyle olmaması bir neden yok çünkü kütüphaneye de direkt bf1 olarak ekledi. bf4de trial version gibi bir ifadesi vardı sanırım. tabi baya oldu tam da hatırlamıyorum:)
  • beyler oyunu kurdum ama benim nvidia driverın sürümü 364.72 gerekli olan 372.90 ve üzeri diyor. Nvidia sitesinden drivere yüklüyorum ama bu seferde windowsun bu sürümü bu driverla uyumlu değil diyor oyunu açamadım bi türlü ne yapmam gerekiyor bilgisayarda orjinal windows 10 var
  • Anladım hocam o zaman ea chat ile görüşelecek başka çare yok gibi
    İşte o VPN ile alışverişlerde sıkıntı çıkarıyor. Ben hep BF'lerde bu yöntemi yapıyorum. Alttaki linkte de Deluxe ve Ultimate edition alanlar 17'si oynamak için aynı yöntemi kullandılar. Ben inatla yapsın demiyorum insanlara. Sıkıntısız bi işlem sadece origin'i kandırıyoruz o kadar. Yine de içi rahat etmeyenler yapmasın diyeyim madem

İlgili reddit linki:https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/57vkh4/how_to_play_battlefield_1_release_in_10_hours_pc/

• quote:

Orijinalden alıntı: Benzin.

Dr oyun keyleri ne zaman gelir?

droyun canlı destek bile kapalı şu anda ilginç şeyler oluyor...
  • durmaya yazdım ben bunu sizde hellfigter da var dedi ama dedğiniz gibi görünmüyor extra contentte
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: Benzin.

Dr oyun keyleri ne zaman gelir?

droyun canlı destek bile kapalı şu anda ilginç şeyler oluyor...

yapma yav
    origine yazsak verirler belki fifa 17 alanlar destekle iletişime geçip bonusları almışlardı
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Oyun tam olarak kurulu halde mi durmakta originde. Belki kurulduktan sonra aktif oluyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    kurulu hocam ea accessle indirmiştim ben pre loaded yazıyor
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    hellfighther hepsinde default idi, ama bende goremedim. gerci farketmez premiumda aldim hepsi acilacak zaten
  • arkadaşlar ben oyunu tamamen kurdum şuan play için hazır tabi tarihi bekliyor ancak yine de hellfire dlc yok ea chat'e bağlanmaya çalışıyorum şuan
  • **** keyleri dağıttı. Pre-load yapıyorum şu anda.
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.