Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu statları nerden ayarlıyorduk? Tank silah eklentileri falan.
  • Oyunu oynadık,eğlendik. Şahsen bf 3 ve 4de Tank,Ucak ve snip kullanmam bu oyunda bunlar ile oynamak hem eğlenceli hem çok daha kolay özellikle sniper kullanmak diğer oyunlarına göre oldukca kolaylaşmış adam vurmak mesafe tanımaksınız kolaylaşmış belki tam oyunda düzeltirler bu durumu.
    Oyun Bf4 ile hemen hemen aynı .En değişken özelliği Bulundugu Yılın atmosferini oldukca iyi taşıyor bunun yanında star wars daki gibi oldukca kolay adam vuruluyor.
    Şuan bize sunulan harita tamamiyle conquest oldugundan ve pinglerin yüksek olması bize sıcak temaslı savaşları tam anlamıyla gösteremedeğini düşünüyorum. Hele O ''E'' bölgesi yolunda adam resmen kayboluyor :)

At ise çok iyi olmuş kullanmak oldukca eğlenceli.

Adam vurmak,Tank ve ucakların kolay kullanmı aynı zamanda sniper ile hedef şasmaksınız adam vurulması herkesin rahatca oynaması eğlenmesi içinde yapılmış olabilir.bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: MelihBalikci

Oyun düşük resolution scalede oynanmıyor göz gözü görmüyor yüksek yapıncada 20 fps alıyorum yok mu bunun ayarı ya :/

1080p için resolution değeri 42 olacak. Ne bir eksik ne bir fazla.

neden hocam? benimki 1920x1080 ama onu 100e getirince her şey daha keskin oluyor daha güzel oluyor
  • oyunu yüklüyorum fakat %99 da kalıyor bilen biri yok mu lütfen
  • quote:

Her yeni AAA oyun zaten bu fiyalardan 189-209 lira arasından çıkıyor fiyatta abartı olan ne anlamadım? Aynı fiyattaki çoğu oyundan kat be kat iyi. Kaldı ki oyunu 130 liraya alabiliyorsun.

orasi oyle de yine de genel anlamda fiyatlar fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Balonun önde gideni hem de. Çıkışından 1 ay sonra oynayan pek olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende çok değişik sniperlar açıldı

çok değişik dürbünleri var
  • çok değişik sniperlar açıldı bende, değişik değişik dürbünleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Balonun önde gideni hem de. Çıkışından 1 ay sonra oynayan pek olmaz.

Aman hocam ben şakasına yazdım sonra ortalık karışmasın

Satın aldım zaten oyunu bekliyorum çıksın da rahat rahat silah geliştirerek oynayalım
  • Bu açık beta ücretsizmi ayrıca oyun ne zaman çıkıyor
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz. 31 Ağustos'ta herkese açık olarak çıktı & 8 Eylül'e kadar oynanabilecek.

Oyunun tam sürümü 21 Ekim'de çıkıyor.
  • canbula kullanıcısına yanıt
    Kardeş anladık tamam kanalın var. Niye tüm videoları atıyorsun buraya yahu?
  • recep61 kullanıcısına yanıt
    Hocam Ağustos 30da nvidianın son yayınladığı driver ı kurdunuz mu, origini ve oyunu silip yeniden yüklemeyi denedinz mi?
    Originden oyuna sağ tıklayıp repair game yaptınız mı, tüm driverlar ve Windows güncel mi? Bunları bir deneyin isterseniz.
  • I3 4170 r7 370 ile muthis bir darbogaz yasiyorum. Cpu kullanimi her zaman 95 arti. Sirf bi yuzden oyunu alamayacak gibiyim

• Msi Afterburner BF1'de çalışmıyor bende, çözümü hakkında fikri olan var mı?
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    ben oyunla ilgili fikirlerimi sunuyorum..bildiğim kadarıyla forumun amacı fikir alışverişi..ps4 konusunda oyunla ilgili sohbet var bu konuda ise benim videolar da olmasa sırf ekran kartı muhabbeti dönüyor :)
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    DX12 açıksa çalışmıyor. DX12 desteği olan sürümü yeni çıktı Afterburner'in.

http://www.guru3d.com/files-get/msi-afterburner-beta-download,30.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guirello

Bu görüntü ayarları nedir adam gibi bi fps alamadim

Sisteminizi bir yazsanız ona göre bir şeyler demeye çalışsak? Biz sizin sisteminizi nereden bilebiliriz ki ayar tavsiyesi verelim.

i5 4590 3.3ghz
    16 gb ram
    R7 250 2gb 128bit
    1920 1080 60hz monitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guirello -- 4 Eylül 2016; 18:41:08 >
  • canbula kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin amacın fikir sormak değil kanalının reklamını yapmak. Kandırma kimseyi boşuna. Bir atarsın iki atarsın neyse de kaçıncı görüşüm yahu. Konuda gayet de güzel fikir alışverişi oluyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 4 Eylül 2016; 18:42:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    izleyenler benim müşterim değilki yaptığım reklam olsun..ben bilgimi fikrimi insanlarla paylaşmayı istiyor olamaz mıyim? aynı videoyu defalarca atıyor olsam anlarım da hepsi farklı video zaten ve donanım tabanlı olanlar hariç oyunla ilgili sorulan soruların hemen hemen hepsinin cevapları benim videolarım da var zaten..demekki bu yönde bir talep var benimki de arzdan ibaret
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.