Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 2 ay önce bf4 de aynı bunun gibiydi. 2 saniyede bir drop oyun kafayı yiyordu. Server bakımıyla sorunu gidermişlerdi. Bundada aynı şey olduğunu düşünüyorum. 2 3 server var ve sanırım yeteri kadarda yoğunluğu karşılayacak sunucuları devreye sokmamışlar. Tam sürümde elbet düzelecek bunlar başka bir firma olsa emin olamazdım ama dice halleder güvenim tam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur0021

Performans sorunu olmayanlar için Sweetfx öneririm. Grafikler alev atıyor

orjinal grafiklerde gayet güzel bence

• Beyler oyunu tamamen uykusuzken oynayın gece vakti camı çerveyi kapatın ışığı da .. Böyle hafif kendinizden geçiyorsunuz o an oyun sizi yutuyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar oyundayken alt tab yaptiktan sonra tekrar fullscreen e donemeyen var mi? ayarlardan bonderless e alip tekrar fullscreen yapmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 2 Eylül 2016; 0:27:46 >
  • keşke tanksız haritalar olsada oynasak bu haliyle ücretsiz olsa oynamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

Yukarıda ki arkadaş vikipediye bakmış ama içeriğine bakmamış.

O dönem ki silahların 4/3 ü but tiplerde. Çeşitlilik falan yok.

Hocam o zamandan dediğin çıktı helal olsun

• TheDodO kullanıcısına yanıt
    Directx12 ve 11 arasında bi geçiş yapın. Bende işe yaramıştı belki sizde de bi fark oluşturur.

• beyler roketatarı nasıl açıcaz
  • quote:

Sweetfx nedir hocam ? Her oyunda kullanabilir miyiz kasma donma sorunu yapar mı ya da fps kaybı

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

keşke tanksız haritalar olsada oynasak bu haliyle ücretsiz olsa oynamam

cq modundan hiç zevk almadım, rush modu güzel sadece tank var en azından uçak yok cq de kimin nerden çıktığı belli değil spot olayı 4e göre daha zor kimsede spotlamayınca yanında adam ölsede farkedemediğin oluyor doğal olarak senide vuruyor aynı adam

tam sürümde illaki operation locker metro tarzı maplerde olacaktır
  • beyler bu uçağı nasıl uçurcaz yav kontrol edemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

beyler bu uçağı nasıl uçurcaz yav kontrol edemiyorum

Ben de bir kaç defa denedim de sonu kötü bitti :)
  • alt tab yapma, alt enter yap ufak ekran olsun, o zaman sorunsuz masaüstüne dönebiliyorsun.
  • https://www.battlefield.com/tr-tr/career

arkadaşlar buraya origin hesabınızla girip warbondslarınız harcayabilirsiniz. üstelik araçlar için de birkaç özellik açabiliyorsunuz. herhangi bi sınıfta seviye atlamınıza gerek yok. şahsen tanklardaki açılabilir özellikler tankı çok daha güçlü yapıyor.
  • 2k da 60 aldım ultrada iyi oldu.. şüphelerim vardı.. gtx970
  • Oyunlara merakım yoktur. Şu oyun çıkmış hadi indireyimde oynayayım gibi bir sözü ilk defa bugün kullandım. İndirdim oynadım baya keyif aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Sweetfx nedir hocam ? Her oyunda kullanabilir miyiz kasma donma sorunu yapar mı ya da fps kaybı

Oyunlara ekstra gölge ışık keskinlik gibi görsellik katıyor. Fps kaybı çok az. Bende 3-4 fps oynadı sadece.

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    genel bir sey mi yani? eskiden hic fullscreen olmuyordu temiz win10 yukledim duzeldi fakat alt tab dan sonra fullscreen e gecmeyince korktum bir an.

• GT650M ile 1080P de ortalama 35 fps aldım. Ayarlar low, 3 ayar sadece mediumdu (isimlerini hatırlayamadım) Aynı ayar ile 720P yapınca FPS 47 ye çıkıyor. Kasar dediğim kart gayet akıcı bir oyun oynattı. Beta da olsa EA optimizasyonu iyi yapmış. Birde enteresan, 16Gb ram olmasına rağmen bellek kullanım uyarısı çıktı. Oyunu kapatıp tekrar açmak durumunda kaldım. Ram kullanımı 14 Gb sınırına dayanmıştı çünkü. Ana oyun çıkınca, bu tür sorunlar kalmaz diye tahmin ediyorum.

Bu arada iki laptop ile denedim.

GTX765M ile çoğu ayar medium 1080P de 42 FPS
    GT650M ile çoğu ayar low, 3 ayar medium 1080P de 35 FPS.

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomb.raider -- 2 Eylül 2016; 1:05:28 >
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.