Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (292. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Matchmaking failed hatası alıyorum. 1 kere girip oynayabildim hiç almadan neden oluyor bilen var mı ps4 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancanikli

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

INTEL VE AMD KARTLARINDA PROBLEM YAŞAYAN ARKADAŞLAR:

Intel için çözüm gayet basit kartınızın sürümünü intel'in sitesinden güncellemelisiniz.

Ama benim gibi iki adet ekran kartınız varsa;

Amd için 16.25 Crimson sürümüne güncellemenize rağmen sorun devam ediyorsa kayıt defterinden bu problemi halletmelisiniz. Battlefield forumlarında nasıl çözüleceğine dair bir çok bilgi bulunuyor eğer ona rağmen olmuyor diyorsanız buradan mesajımı alıntılayın yardımcı olmaya çalışayım.

hocam aldıgım hata bu, güncellemeyi kurmama rağmen aygıt yöneticisinde görüntüleme bağdaştırıcısı hala eski versiyon sürümünü gösteriyor ve oyun açılırken bu hatayı alıyorum yardım edebilirsen çok sevinirimBattlefield 1 (2016) [ANA KONU]
    [https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/675073/a3f324a3-47fc-40ce-b0a0-af377e8f71e1.jpg/b]

Aynı hatayı alıyordum ve şu arkadaşın dediklerini yapınca tüm sorunum çözüldü ayrıca AMD yeni bir güncelleme daha getirmiş sürümünüzü kontrol edin eğer ona rağmen devam ediyorsa linki aşağıda veriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=24Ia4bopARA

Eğer ekran kartınıza güveniyorsanız bunu yapın ne olur ne olmaz ben BF4'ü yüksek ve orta ayarda rahatlıkla oynayabildiğim için böyle bir şey yaptım.

Kısaca özetlersek o dediklerini yapın regedit de o dosyalara gelin ve ReleaseVersion diye aratın ardında 15.201 diye devam eden kısmı -ki videoda belirtiyor dikkatli olun o kısma- 16.25 diye değiştirin ardından problem çözülecektir.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Performans sorunu olmayanlar için Sweetfx öneririm. Grafikler alev atıyor

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: navolta

Beyler ps4 de scoreboard nasıl açılıyor

Dokunmatik tuşa basın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 650 ile en düşük ayarlarda 17fps alıyorum normal mi bu ya?
  • oyun bence beta değil alfa olmalıymış. Yürüyerek gerçilecek taşın üstünde takılı kalması hatta zıplayarak bile geçilmemesi. hareket halinde ateş ederken düşmanı vurmaması. Bazen silahsız doğmak. Düşman binan içinde pencereden çıkarken birden 3 m. hava zıplarak çıkması. Orantısız güç dengesi. yazmaya üşendiğim 10larca hata daha. ea games değil de amatör grup yapmış saki oyunu
  • Hafif tankla tam 32-0 skor yaptım. Print tuşuyla aldım ekran görüntüsünü ama siyah ekran çıkmış. Ama tavsiye etmiyorum baya küfür yedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

oyun bence beta değil alfa olmalıymış. Yürüyerek gerçilecek taşın üstünde takılı kalması hatta zıplayarak bile geçilmemesi. hareket halinde ateş ederken düşmanı vurmaması. Bazen silahsız doğmak. Düşman binan içinde pencereden çıkarken birden 3 m. hava zıplarak çıkması. Orantısız güç dengesi. yazmaya üşendiğim 10larca hata daha. ea games değil de amatör grup yapmış saki oyunu

sende sorun var , o kadar oynadım 1 tane bile hata almadım.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Geride olan taraf için gelmiyor mu o tren, bence karşı tarafa şans verip ortalığı kızıştırmak için çok iyi olmuş içinde olması da zevkli
  • O değilde Bf1, hardline dan daha performanslı çalışıyor bende

• beta key için bana yardımcı olabilecek biri var mı?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    güzel ben şaka olsun diye söyledim katliam yaptim icindeyken 4 ucak dusurdum yanima gelenleri de sinek gibi avladim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tanklar konusunda taktik verebilir misiniz arkadaşlar ? Bugün 2 kere tank aldım ama daha 2 kişiyi bile indiremeden birkaç dakika içinde bombardıman uçağı tepeme binip beni patlattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astekiv

Trende f2 ile geçip kullanılan topun biraz sıkıntısı var gibi. Adamın tam üzerine ateş ettiğimde bir iki kere sadece 10 hasar verdiği oldu.

sniperler de de sorun var.

bazen adamın karnına yakından sıktığım halde 17 vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Tanklar konusunda taktik verebilir misiniz arkadaşlar ? Bugün 2 kere tank aldım ama daha 2 kişiyi bile indiremeden birkaç dakika içinde bombardıman uçağı tepeme binip beni patlattı

iyi yer seçecen. adamların içine dalma.

dıştan savaş , yani savaş bölgesinin etrafından bombala sen.

taramalı tank varsa iş zor , savaşın içine dalacaksın

• Bu mesaja eklenen görseller:

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• Tankların gereksiz çok güçlü olduğunu düşünüyorum tankın 2 paletinin arasına anti tank granede atıyorum 25 vuruyor bu nası iş anlamadım.
  • demek oynadığını sanıyormuşsun ne diyeyim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

harita çok geniş olduğu için açık alan fazla, doğal olarak araçlar için velinimet gibi bişi karşı takımın tankını kullananda noobsa oh değme, 6-7 maç attım üst üste ss alamadım alabilsem atıcaktım buraya her seferinde 32-1 falan oynadım tank al ölümsüz ol, piyadeler neyle patlatacak bu tankı anlamadım, şahsen yakından tamam bomba atıyo bişi yapıyorda ben tankı alıyom uzaktan uzaktan indiriyom adamın attığı bomba bana gelmez bile, nasıl olacaksa bu iş, tank almadığım sürece oyundan zevk almadım tank aldım millet zevk almadı :D

oyunu world of thanks diye değiştirmeliler bu haliyle çıkacaksa

piyadenin uzaktan tanka bişiler yapabilmesi lazım sanırım tam sürümde bişiler eklerler yoksa araç olan immortal oluyo oyunda az çakallık biliyosa :D, keşke hiç olmasaydı araçlar sadece yerleşik top falan olsaydı o zaman gerçekten eski dünya savaşları ortamı olabilirdi

Oyunda rank atladıkça para tarzı birşey veriyor.Battlefield.com dan loadoutta açabiliyorsun anti tank silahı.3 yada 4 küçük roketatar tarzı bişey belki tek başına yetersiz ama kullanmasını bile 2-3 tane assault tankı rahatlıkla alabilir.

biliyorum zatem bahsettiğin şeyi :D 4 tane mi ne veriyor onunlada bi tankı asla patlatamıyosun tek başına, ve yakından atabiliyosun bunu, bf3 te 4te rpg falan vardı uzaktanda tankı rahatsız edebiliyoduk, şimdi az akıllı olan biri alır tankı uzaktan uzaktan indirir piyadeyi, napacak light anti air bombasını uzağa atamadıktan sonra piyade tanka karşı? biz bundan bahsediyoruz tank güçlü derken

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.