Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UzayMekiğineKafaAtanKedi

İ5 3450 8gb ram ayarlar high dx12

İyiymiş , benim sistem sizinkinden daha iyi sayılır ama high ayarlarda fps drop yaşıyorum.
  • ayrıca tanklar hiç op değil hatta zayıf denebilir bf oynanışını bilmeyen insanlar olduğu için normal karşılıyorum ilk başlarda battlefront da AT-AT lere op diyorlardı betada sonra insanlar oyunu öğrenince ne kadar çabuk düştüğü ortaya çıktı kaldı ki tanklara tüfekler bile hasar veriyor K Bullet ile 4-7 arası damage atabiliyorsun bunun anti tankı,mayını,dinamiti,topları,uçakları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

Arkadaşlar Msi gtx 1070 ( 1080 stock hızına denk şu an) ekran kartım var. Ve 2k 144 hz monitörüm var. ultrada 2k da ortalama 80-90 almaktayım. şimdi az önce monitörün hz sini 80 yaptım ve de sanki daha iyi oldu gibi. çünkü 100 lü rakamlara pek çıkamadığından screen tearing oluyor 144 hz de oynarsam. 80-90 hz den biri ile oynamam daha iyi olur değil mi ? çünkü bu durumda aldığım 80-90 fps ile ekran yenileme hızı 80-90 olursa daha akıcı ve droplar daha az olarak oynarım değil mi ?

Arkadaşlar şimdi tamamen farklı bişey keşfettim Adaptive vsynch diye ve ne bir takılma ne de bir input lag süper bişey. 144 hz de açıyorum hemde :) 80-90 fps ler bile akıcı bir hal aldı 144 hz için :)
  • Ha bu arada monitör 1280x1024

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 ram fx 8350 gtx 760 fps 100 120 arasinda. Kum firtinasinda 103 u gordum sadece. Optimizasyonu guzel buldum.

Oyunu alacagimi sanmiyorum ama.

Hersey lowdayken 140 fps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 2 Eylül 2016; 18:07:50 >
  • Betada kastığımız leveller sıfırlanacak mı yoksa oyunu aldığımızda kaldığımız yerden devam mı edicez ? Bilen varmı ? Eklemek isteyenler EciVeci ekleyebilir.
  • Yav bu adminde benim imzama takmış yine kaldırmışlar.

• @UzayMekiğineKafaAtanKedi Normal o zaman
    @WinterLoot çöz ve ayarlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Optimizasyon olarak bence çok iyi olmuş herhangi bi stuttering drop vs olmadı. Ram kullanımı da bf4 seviyesinde

Frostbite motorunu bu yüzden çok seviyorum. Hem görsellik açısından da çok başarılı.
  • gtx 970 ultra ayarlarda 80 fps hiç fena değil
  • Oyunda birşeyler eksik sanki,tam olarak ww1 havasını alamıyorum çok yavan geldi belki mapdan belki oyun dinamiginden belkide silahlardan..Keşke açık betada 2 tane map olsaydı.
  • Bf4 te sıfırlanmıstı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowie07

Oyunda birşeyler eksik sanki,tam olarak ww1 havasını alamıyorum çok yavan geldi belki mapdan belki oyun dinamiginden belkide silahlardan..Keşke açık betada 2 tane map olsaydı.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

ayrıca tanklar hiç op değil hatta zayıf denebilir bf oynanışını bilmeyen insanlar olduğu için normal karşılıyorum ilk başlarda battlefront da AT-AT lere op diyorlardı betada sonra insanlar oyunu öğrenince ne kadar çabuk düştüğü ortaya çıktı kaldı ki tanklara tüfekler bile hasar veriyor K Bullet ile 4-7 arası damage atabiliyorsun bunun anti tankı,mayını,dinamiti,topları,uçakları var

Hocam takımınızdaki adamlar tankı iyi kullanamıyorsa rakip takımın tanklar piyadeleri linç ediyor hele rush modunda adamlar tankı alıyorlar patlıyorlar tankın soğmasıda biraz vakit alıyor o zamana kadar rakip tanklar yerleşiyor ama bu rush için geçerli conquestte uçaklar dilan zaten eşitliyor tankları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gtx950m ile mediumda 40 lowda 90 fps alıyorum. Pinglerin fps düşüşüne etkisi olur mu? Burda oyun birinci dünya savaşı olduğundan ağır akıyor. Haritada çok geniş bu yüzden oyun zorlaşıyor. Ben en fazla 6 kill alabiliyorum. 😀😺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 1 Eylül 2016; 22:49:29 >
  • Hey gidi Battlefield 1942...
  • bu origin ne kadar amatör ya. oyun açıkken origin chat üzerinden arkadaşla yazışıyorum, yazarken e'ye basarsam oyunda ki araçtan çıkıyor. chat açıkken tuşlar oyuna da işliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

ayrıca tanklar hiç op değil hatta zayıf denebilir bf oynanışını bilmeyen insanlar olduğu için normal karşılıyorum ilk başlarda battlefront da AT-AT lere op diyorlardı betada sonra insanlar oyunu öğrenince ne kadar çabuk düştüğü ortaya çıktı kaldı ki tanklara tüfekler bile hasar veriyor K Bullet ile 4-7 arası damage atabiliyorsun bunun anti tankı,mayını,dinamiti,topları,uçakları var

Hocam takımınızdaki adamlar tankı iyi kullanamıyorsa rakip takımın tanklar piyadeleri linç ediyor hele rush modunda adamlar tankı alıyorlar patlıyorlar tankın soğmasıda biraz vakit alıyor o zamana kadar rakip tanklar yerleşiyor ama bu rush için geçerli conquestte uçaklar dilan zaten eşitliyor tankları

Rush hiç oynamadım ama conquestte tanklar güçsüz denebilir. Sniper eskiye oranla biraz daha kolay gibi 75 150 300m ayarlaması var. Uçaklar bf4 oranla kontrolü daha zor tabi bi jet kontrolü beklemiyordum ama daha alışamadım.

• Oyunun Ps4 sürümünden 15 dklık bir deneyim.

• harita aşırı büyük , adam bulamıyorsun haritada.
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.