Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: testpilot25

Evet bugün sıkıntı vardı, bı sure sonra operasyon modu açıldı ama fetih hala sikintiliydi. Hala devam ediyor mu sıkıntı?

Alıntıları Göster

Yok düzeldi bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin BF1'de sürekli giriş sorunu yaşıyorum. Şöyle ki; oyunu ilk kurarken sadece BF1'de indirme yapamıyorum. İndirme ikonu ve seçeneği gözükmüyor. Diğerlerinde gözüküyor sol altta.

Oyuna tıklayınca Download seçeneği yerine Details seçeneği çıkıyor. Bunun çözümünü buldum. ProgramData ve AppData'daki Origin klasörlerini silince yeniden giriş yapıyorum ve sıkıntı çıkmıyor. Oynayıp çıktıktan sonra yeniden gireyim dedim ama bu sefer de Play tuşuna basılmıyor. Masaüstünden de yönetici olarak çalıştırsam da herhangi bir tepki vermiyor oyun.

Bunda da yine dosyaları sileyim dedim ama bir işe yaramadı. Origin'e yazdığımda ise EA Desktop programından girin diyor. Oradan giriliyor ama orada da birkaç oyun gözükmüyor. Origin mi bozuk arkadaş bu sorunun kalıcı bir çözümü yok mudur?

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Play seçeneğinin pasif olması oyun exe'sinin arka planda açık olduğunu gösterir. Görev yöneticisinde bf1.exe açıksa onu sonlandırıp denersen belki çözülür.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gözükmedi. Birkaç kez istemciyi kapat aç çözülür yazmışlar. 6-7 kez kapatıp açtım sonra Play tuşu kullanılabilir hale geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu aralar oyunda hile sorunuyla karşılaşmıyorum, güncelleme falan mı geldi, n'oldu?

• Daimon88 kullanıcısına yanıt

Yakında easy anti cheat gelecek

• Serverlar nasıl arkadaşlar ? Origin'de indirime girmiş almayı düşünüyorum.Ayrıca çok fazla hile var mı ?

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Bazen denk geliyor ama temiz server çok, oyun hala tatlı ve oynanabilir düzeyde. Oyuncu sayısı fazla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu prime ile edindim ama şu an oynayacak vaktim olmadığından kurmadım. Yine de biraz önce mail ile kuralları ihlal ettiğim için online mod ve haritalara erişemeyeceğim bilgisi geldi. Origin bilgisayarımda kurulu bile değil. Hesaba girip ban geçmişine bakıyorum boş görünüyor. Adamlarla iletişim kurayım diyorum ama önerdikleri adım ban geçmişi boş olduğundan yarım kalıyor. Bundan bir şey anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Yakında easy anti cheat gelecek

Easy anti cheat bf 2042’ye gelmeyecek mi? Bf1 desteği kesildi diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=s0ehT0w7O60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Eylül 2021; 14:11:35 >
  • 1 haftadır Operations bölümlerinde anlık ping yükselmesi var. Neden çözemiyorum. 60 larda olan ping birden 200 lere çıkıyor 2-3 saniye sonra düşüyor. Böyle bir problem yoktu. Yaşayan var mı ?

5 Ghz ve 2.4 ghz de ayrı ayrı denedim. 35 mbit e kadar baglantı hızım var. Virüs taraması da temiz.

edit: Kablolu baglantıda denedim aynı sorunu yaşamadım. Kablosuzda bir problem oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 4 Eylül 2021; 15:32:22 >
  • Merhaba, Ps4 ten pcye geçtim. Joystick ile bf1 oyuuyorum fakat hızlı koşma tuşu(L3) ps4 teki gibi çalışmıyor. Ps4 de hızlı koşmada 1 kere basmak yeterliyken pcde basılı tutmam gerekiyor. Nasıl yapılacağını bilen birisi cevaplarsa sevinirm.

• Ben böyle oyunun böyle anticheatin içine ediyim.Amazonun bedava verdiği güne sokayım.Bıktım bu şeref yoksunlarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: frht5382

Ben böyle oyunun böyle anticheatin içine ediyim.Amazonun bedava verdiği güne sokayım.Bıktım bu şeref yoksunlarından.

Amazon'la alakası yok, sorumlusu DICE'dır, senelerdir aynı sorun var.

• frht5382 kullanıcısına yanıt

Özel serverlar var onlara katılın.Ben bayadır denk gelmedim hileye.Nazar değmesin  

• R-10 kullanıcısına yanıt

Nasıl oluyor hocam link verebilir misiniz ? Bana da her oyun envai çeşit hile geliyor.Uçak kullanılmayan mapte adam havadan ağır bombardıman uçağı bombası yağdırıyor aralıksız , görünmez olanını mı dersin , one hit mi dersin vallahi bezdirdiler

• frht5382 kullanıcısına yanıt

Sunucu tarayıcı kısmından serverları listeleyin.Başında Dice yazanlar dışında özel serverlar bulunuyor.Onlara katılın.Örneğin [Bob] [Ion] gibi.

• Operasyon modu için de shockoperations özel sunucusu var. Bunun dışında başka yerde oynamıyorum. Hile yok, mortar truck yok, heavy bomber yok. Mis.

• R-10 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.