Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.926
Cevap
154
Favori
710.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu 1-2 akşamdır oynuyorum baya özlemişim. Ekleyin oynayalım veya DC kanalı varsa link atabilir misiniz? Origin ID: AdiqeCale
  • Bu oyunu sildim hilelerden dolayı fakat şunu belirtmek isterim: Youtube'da TheBrokenMachine adlı bir kanal var, bf1 oynuyor sadece, onun sayesinde fark ettim ki bf1 sadece consolda oynanır. Pc'de oynamak adamı kanser eder. Hilesiz oyun için consoldan satın alın sadece.
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Kaçkez dedim ama senin çare pcde bfv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende var oyun klavye mouse ile oynuyordum yeni gamepad aldım elim alışkın değil o yüzden rdr2 de olduğu gibi bunda da aim desteği var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Kaçkez dedim ama senin çare pcde bfv.
    İndirime girsin alcam hocam, bu saatten sonra bf1 oynamam kanser olmamak için, ama konsolda hile yok bf1'de, fakat kat ve kat artmış konsol fiyatları, bu saatten sonra da konsol almam, indirime girince bf5'e dalcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

Bende var oyun klavye mouse ile oynuyordum yeni gamepad aldım elim alışkın değil o yüzden rdr2 de olduğu gibi bunda da aim desteği var mı?
    Bu yaşıma kadar sadece pc platformunda oynadım hocam FPS oyunlarını, o konuda bir bilgim yok maalesef
    EA battleye getirse bf1deki hileler 99,99999 bitecek ama, para göz EA getirmiyor.

• Arkadaslar oyunu almayı düşünüyorum da , server doluluk oranı nedir? Hile durumu nedir?
  • Şu aralar online tarafını değil de hikaye tarafını deneyimliyorum. Grafik ve oynanış beni fazlasıyla tatmin etti. Hikaye tarafı tek bir kişiyle tek bir olay örgüsünü ele almıyor. Chapter chapter ilerliyoruz. 1. Dünya Savaşını farklı lokasyonlarda farklı karakterlerle bizlere sunması bir belgeselin içindeymişiz hissiyatı yaratıyor. Hikaye tarafı zannediyorum 7-8 saatte bitecek gibi geliyor. Biraz daha uzatsalardı daha güzel olurdu. Bu arada oyunu satın almaktansa Origin Basic kodu satın alarak ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Özellikle hikaye tarafını düşünen kişilerin basic kod satın alarak hikayeyi 1-2 günde bitirmesi karlı olacaktır. Ben forumdan bir arkadaştan aylığı 13 TL'ye basic kod satın almıştım.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar 1 yıla yakın süredir her gün BF4 videoları paylaşıyorum. Eğer içinizden hala BF4 videolarını seven izleyen kitle varsa youtube kanalıma beklerim.

https://www.youtube.com/madturbo

Buraya da güzel bir video bırakıp iyi seyirler diyorum seviliyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: AIK

Şu aralar online tarafını değil de hikaye tarafını deneyimliyorum. Grafik ve oynanış beni fazlasıyla tatmin etti. Hikaye tarafı tek bir kişiyle tek bir olay örgüsünü ele almıyor. Chapter chapter ilerliyoruz. 1. Dünya Savaşını farklı lokasyonlarda farklı karakterlerle bizlere sunması bir belgeselin içindeymişiz hissiyatı yaratıyor. Hikaye tarafı zannediyorum 7-8 saatte bitecek gibi geliyor. Biraz daha uzatsalardı daha güzel olurdu. Bu arada oyunu satın almaktansa Origin Basic kodu satın alarak ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Özellikle hikaye tarafını düşünen kişilerin basic kod satın alarak hikayeyi 1-2 günde bitirmesi karlı olacaktır. Ben forumdan bir arkadaştan aylığı 13 TL'ye basic kod satın almıştım.

Oyunu bitirdim. Tüm chapterları ayrı ayrı keyif verdi. Ben yavaş yavaş, alanları inceleye inceleye 10 saatte bitirdim. Hikaye tarafı kısa olsa da 1. Dünya savaşının en çarpıcı muharebelerini anlatması hoş olmuş. Tabi Çanakkale'de karşı tarafta olmak önce kötü hissettirdi fakat chapter sonunda
    hakkımız teslim edilmiş o da ayrı güzel oldu :) yani Çanakkale cephesinde tüylerim diken diken oldu desem yeridir.

Hoşçakal BF1!

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Arkadaslar oyunu almayı düşünüyorum da , server doluluk oranı nedir? Hile durumu nedir?
    Hilesiz oyun arayan BF 4, BF 1, BF V almasın. Ben BF 4 te kullandığım 4 yıllık hileyi hala kullanıyorum.
    BF 1 ve BF V için de hile denedim. Az kullandım.

CS:GO, Battlefield ve GTA V den uzak durun. Ama benim gibi hilecilerle oynarım diyorsanız alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcrrs -- 16 Temmuz 2020; 14:20:45 >
  • Srcrrs kullanıcısına yanıt
    Utanmadan marifetmiş gibi söylüyorsun ne anlıyorsunuz hileli oyundan.Milletin oyun keyfinide baltaliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Srcrrs

Hilesiz oyun arayan BF 4, BF 1, BF V almasın. Ben BF 4 te kullandığım 4 yıllık hileyi hala kullanıyorum.

CS:GO, Battlefield ve GTA V den uzak durun. Ama benim gibi hilecilerle oynarım diyorsanız alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Hileci çok, çok küfür ettim, fakat dürüst insanları severim, sağolasın itirafın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcrrs

Alıntıları Göster
    Aferin çok iyi bir şey yapıyorsun
  • hocam merhabalar an itibariyle origin de çevrim içi olamıyorum bu sorun sizlerde de mevcut mu ?
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarda Origin yüklü degil hocam, bilemiyorum
  • anladım hocam teşekkür ediyorum o halde soruyu genel sorayım :)

arkadaşlar an itibari ile

origin bağlantı başarısız hatası alıyorum sorun sizde de mevcut mu ?
  • mail gelmiş - şu şekilde
    ben hile falan da kullanmıyorum neden böyle oldu anlayamadım

Hello,

We want to notify you that we found your EA account to be in violation of our User Agreement.

After reviewing your account, we identified the following violation:

Origin

Naming - Extreme violence, including reference to Genocide or Mass Murder

Due to this violation, we have suspended your account for 72 hours effective immediately.

Our penalty system is cumulative—as the number of violations increase, so does the severity of the consequence, and may ultimately result in permanent account closure.

You can review the full User Agreement athttp://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

If you think we sent this to you by mistake, you can get in touch with our Terms of Service team. Find out how to contact the team in our article:https://help.ea.com/en/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Hesabınızı inceledikten sonra aşağıdaki ihlali belirledik:

Menşei

Adlandırma - Soykırım veya Toplu Cinayet referansı dahil olmak üzere aşırı şiddet

Bu ihlal nedeniyle hesabınızı derhal geçerli olmak üzere 72 saat askıya aldık.

Ceza sistemimiz birikimlidir - ihlallerin sayısı arttıkça, sonucun ciddiyeti de artar ve sonuçta kalıcı hesap kapanmasına neden olabilir.

Kullanıcı Sözleşmesinin tamamınıhttp://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/tr/PC/ adresinde inceleyebilirsiniz.

Bunu size yanlışlıkla gönderdiğimizi düşünüyorsanız, Hizmet Şartları ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimizle nasıl iletişime geçeceğinizi makalemizde bulabilirsiniz:
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    ban attıkları nikin neydi?
  • 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.