Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi tarzına uygun yari oto tüfek bul. Gerisi bam bam bam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fedorov automat silahını kullanan hocam, bf1 in keleşidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda her durum için doğru silah yok, oynanan haritaya ve role göre doğru silahı seçmeniz gerekiyor mesela fort de vaux (kale içi) bölümünde support alıp üstüne uzun menzilli chauchat ile millete saldırırsaniz olmaz haliyle, kısa menzilli, atış hızı yüksek bar1918 alıp o şekilde oynamalısınız. Medic veya assault silahları da aynı şekilde.

Ondan sonra assault oynuyorsanız her zaman düşmana yakın gitmeye, objective etrafinda yakın çatışmaya çalışmalısınız, uzaktan her gördüğünüze sıkarsanız assault silahlarıyla ise yaramazsınız, sniperlar, supportlar indirir.
    Oyunda öğrenilmesi gereken en önemli şey silahları tanıyıp, her rolü haritaya göre oynamak, bu şekilde gittikçe iyilesirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 19 Mayıs 2020; 11:30:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toomanyj

oyunda yeniyim, nefes aldırmıyorlar, medic olup manyak gibi sağlık dağıtmaktan başka ne yapmalıyım ki bu halden kurtulayım?
    aslında ben 10 level, karşımdaki kişi 150 level olunca mantıklı bir durum sürekli ölmem ama yinede neler yapabilirim?söylerseniz sevinirim, teşekkürler.
    veya support oyna, telescopic bar alıp yat yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

veya support oyna, telescopic bar alıp yat yere.

Alıntıları Göster
    Karşı takımda pro sniper olmadıktan sonra işe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Hala aşırı zevkli maçlar dönüyor. Bfv faciasından sonra ilaç gibi geldi.
    serverlar dolu yer bulamıyoz
  • Havada insansız bi şekilde dolaşıp ateş eden silahlardan sonra oyunu bıraktım.😊

• Bf1 ps4 de aldıgımda tüm haritalar beraberinde açılmıştı. Şimdi pc de oynamak için aldım ama haritaların çoğu kapalı. Bu haritaları açmanın tek yolu parayla satın almak mı arkadaşlar. Pc de neden ücretsiz degil

• weehwet kullanıcısına yanıt
    PS4 le aldığın premium edition olan versiyonuydur. Pc de ayrı premium pass alman gerekiyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCiT[35] -- 24 Mayıs 2020; 8:3:9 >
  • Yüksek ping yüzünden oynayamıyorum sucuya girmeden önce 65 gösteriyor, girdikten sonra 999 kadar çıkıyor

• Az önce Battlefield 1 ve 5'i Origin'den satın alarak aranıza katıldım. İyi mi ettim kötü mü ettim acaba bu oyunlara başlayarak :)
  • MaCiT[35] kullanıcısına yanıt
    İğne deliğinden iyi yakalamışsınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 25 Mayıs 2020; 16:28:58 >
  • SezZzaR S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun doğru karar. Bf1 premiumdur inşallah. Kaç tl originde oyunlar bu arada?

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Evet Bf1'i premium aldım çünkü gördüğüm kadarıyla online'da Bf5'ten daha çok tutulmuş gibi.
    Fiyat ikisinde de 9,99 Euro. Garanti Bonus ile ödeme yaptım ikisine de ayrı ayrı (Bf1 premium ve Bf5 standart) 77,11 TL ödedim.
    Bf1 online için öneriler varsa açığım. Şuan hiçbir bilgim yok. Neyin ne olduğunu dahi bilmiyorum...
  • Ben bu oyuna daha 10 gün evvel katıldım. XBox One S ile oynuyorum. Gamepad ile FPS pek alışkın değilim genelde tokatlıyorlar ama epey zevkli geldi oyun bana. Ben de yukarıdaki arkadaş gibi genelde medic ya da support oluyorum. Ping 64 sabit. Hile olaylarını bilmiyorum konsolda var mıdır ama biraz işi öğrenince ben de adam almaya başladım. İlk oynarken 5-22 falan bitiyordu oyunlar. Şimdi en azından 12-17 falan gibi seviyelere getirdim. Zevkli oyunmuş. Yaş ilerledi biz geç kalmışız bu işlere.
  • Oyunu 2 seneden fazladır PS4 konsoldan oynuyorum ama hala isabet konusunda sıkıntı yaşıyorum. Hangi silahı alırsam alayım rakiple karşılaştığımızda rakibi isabet ettireyim derken çoktan ölmüş oluyorum :) Oyunun oynanabilirliği ve grafikleri fevkalade, beceremiyor olsam da başka bir oyun oynamak keyif vermiyor.
  • pc de oynayanlar varsa origin adım Crashris discor adım Crashris#7312
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giovanni_

Oyunu 2 seneden fazladır PS4 konsoldan oynuyorum ama hala isabet konusunda sıkıntı yaşıyorum. Hangi silahı alırsam alayım rakiple karşılaştığımızda rakibi isabet ettireyim derken çoktan ölmüş oluyorum :) Oyunun oynanabilirliği ve grafikleri fevkalade, beceremiyor olsam da başka bir oyun oynamak keyif vermiyor.
    Fps oyunları pc de oynanır hocam. Ps Daha cok araba yarışı vb tarzı oyunlar ıcın bence.
  • Lancess kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim, pc'de çok daha keyiflidir eminim. oyun ne kadar güzel de olsa sürekli ölüp yeniden doğmakla uğraşınca tadı kalmıyor, bi yerden sonra da vazgeçiyorsun oynamaktan. pc'de mouse ile oynayınca isabet oranın daha yüksek oluyordur. mangana ve takımına destek verince daha eğlencelidir, saatlerce başından kalkmıyordur oynayanlar.
    biz yine last of us, uncharted, GTA V'e devam ps'dan ;)
  • 
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.