Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1427. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat farkından kaynaklanıyor olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Saat farkından kaynaklanıyor olabilir.
    Genellikle multi oynarken neyi tercih ediyorsunuz hocam? Topluluk sunucuları mı yoksa operasyonlar vs mi ?
  • Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Topluluk sunucuları lakin pc de oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Topluluk sunucuları lakin pc de oynuyorum.
    Pc serverları doluluk oranı nasıl ? Rahat oyun bulunuyor mu ? Hileci durumları nasıl? Ona göre alıp biraz oynamayı planlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weehwet kullanıcısına yanıt
    Serverlar dolu, gayet rahat oynayabilirsiniz. Hile durumunu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Pc serverları doluluk oranı nasıl ? Rahat oyun bulunuyor mu ? Hileci durumları nasıl? Ona göre alıp biraz oynamayı planlıyorum

Alıntıları Göster
    Serverler dolu, 7/24 oynayabilirsiniz. Hile konusunda şöyle diyeyim: Battlefield serisinin en çok hile kullanılan oyunu BF1'dir, net Oyuncuların çoğu hile kullanıyor, yani aim vs. kullanmasa bile izliyor. Mesele oyunda bunker'de adam duvara bakıyor gibi ama aslında düşmanı izliyor Sen hile açmasan bile adamının hareketlerine göre düşmanın nereden çıkacağını bilebiliyorsun o yüzden. kd oranı kötü olup da izleyen oyuncular da var o yüzden. Her serverde hileciler var dolayısıyla. Eğer izleme hilesi değil de aim, görünmezlik, revive vs. hileleri kullanan varsa sıkıntı oluyor. Fakat oyunda çoğu oyuncu bir şekilde hile kullandığı için "bizim aim'ciler sizin aim'cileri döver" havası oluşuyor Oyun güzel, hile konusunda sıkıntı olsa da oynuyor insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Serverler dolu, 7/24 oynayabilirsiniz. Hile konusunda şöyle diyeyim: Battlefield serisinin en çok hile kullanılan oyunu BF1'dir, net Oyuncuların çoğu hile kullanıyor, yani aim vs. kullanmasa bile izliyor. Mesele oyunda bunker'de adam duvara bakıyor gibi ama aslında düşmanı izliyor Sen hile açmasan bile adamının hareketlerine göre düşmanın nereden çıkacağını bilebiliyorsun o yüzden. kd oranı kötü olup da izleyen oyuncular da var o yüzden. Her serverde hileciler var dolayısıyla. Eğer izleme hilesi değil de aim, görünmezlik, revive vs. hileleri kullanan varsa sıkıntı oluyor. Fakat oyunda çoğu oyuncu bir şekilde hile kullandığı için "bizim aim'ciler sizin aim'cileri döver" havası oluşuyor Oyun güzel, hile konusunda sıkıntı olsa da oynuyor insanlar.

Alıntıları Göster
    Anladım Yeteri kadar açıklayıcı oldu. Hile olmasa iyi de yapacak bişi yok gelip görmek gerekiyo vaziyeti

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    tipik Türk oyuncu kafası işte öldüremedeği beceremediği şeye hile var demek 400 saat oynama saatim var en az bu oyunda toplam BF serisinde bde 2000 saatten fazladır oynuyorum hile tek tük var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrperfect1007

Arkadaşlar bu oyunu guncellemeyle mi mahvettiler bu nasil kasmaktir anlamiyorum her grafik ayariyla denedim ayni sonuc.Eskiden her sey ultrada 60 fps kaymak gibi oynardım islemciye de fazla yüklenmezdi.Bu arada sistemde gtx 1060, i7 6700hq ve 16gb ram var
    Notebookta oynuyorsanız ısınma sonucu fps düşe
    bilir. Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.

• MaCiT[35] kullanıcısına yanıt
    Hile olduğunu nasıl anlayabiliyorlar ki?

Ben Origin Access ile 1 kere girdim. Adamlar baya iyilermiş pek etkili olamadım ama zevkliydi. Şimdi hikayesi için ve bir nebze online için satın aldım, tekrar girebilirim.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Zaten ilk defa giren oyuna patır patır ölür usta yüzlerce saat oynayan adamlar var, hileler direk anlaşılır olmadık silahla olmadık yerden vururlar seri şekilde adam vururlar kil sayisi hızla artar ve oyunu bildiğin domime eder direk şikayet edip server değiştir böyle bişi olduğunda

• Hile ağırlıklı olarak operasyon modunda. Ben de şu an sadece bu modu oynuyorum. Bu serverlarda yönetici olmadığı için rahat hile yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaCiT[35]

tipik Türk oyuncu kafası işte öldüremedeği beceremediği şeye hile var demek 400 saat oynama saatim var en az bu oyunda toplam BF serisinde bde 2000 saatten fazladır oynuyorum hile tek tük var
    Yabancılar da BF1'de hilelerden şikayetçi. Geçen sene açılmış farklı sitelerden başlıklara göz atınca anlarsınız:
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/180467/hackers-and-cheaters-in-bf1-more-frequently-after-bfv-launch

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/bagvib/bf1_cheaters_in_fact_one_main_cheater/

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/BF1-is-full-of-hackers/td-p/5776440

Para durumu müsait olanlar bıraktı bu oyunu o yüzden.

Edit: BF1'de 150 levelim. PC sistemim imzamda yazıyor. Kullandığım internet TR klasmanında iyi, fiber kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 11 Mayıs 2020; 23:0:32 >

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Ben kendi oyunuma bakarım yabancılar beni ilgilendirmez bana az denk geliyordu ayrıca iki türlü anti hack sistemi vardır birincisi punkbuster ikinci fairplay birinciden geçiş yaparsan ikincisinden asla kurtulamassin bir süre sonra banlanirsin ancak oyuncu olarak özel sunuculara devamlı giriş yaparsan her türlü şeye açık çünkü özel sahibi istediği gibi herşeyi açar kapatır offical sunucular her zaman daha iyi dip not : çocukluğumda BF2 de bir Türk clanı ben banlamişti hile kullanıyorum diye o sunucunularda pause vardı oyunu durdurup benden msn den ss istemişti yolladığım halde inanmamışti ah ulan gençlik çılgın gibiydik. Neyse çok abartılı olmadıkça düşman takımda öküz gibi oyuncular varsa son level çılgın oyuncular çıkın oyundan gitsin hile illaki var arada denk geliyor ama öyle abartılacak oyunu bırakacak kadar değil iyi oyunlar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Notebookta oynuyorsanız ısınma sonucu fps düşe
    bilir. Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.

Alıntıları Göster
    Meseleyi format atarak çözdüm gibi.Ancak yine de eski bf1e göre gelen guncellemelerle şu anki daha fazla islemci yiyor net bir şekilde

• basic oyuna sahip olanlar için; bu hafta çanakkale savaşı haftası kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Alıntıları Göster
    Merhabalar hocam kusura bakmayın konu dışı bir soru olacak ama Battlefield 4 almayı düşünüyorum? Alınır mı? Server durumları ne durumda acaba ?

• xRixy X kullanıcısına yanıt
    BF4 serverleri de full, o oyun eskimez kolay kolay. Çünkü pek çok oyuncu eski teknolojik savaşlara dönmeye sıcak bakmamıştı, modern teknolojik savaş olduğundan BF4 serverleri hala yoğun.

• oyunda yeniyim, nefes aldırmıyorlar, medic olup manyak gibi sağlık dağıtmaktan başka ne yapmalıyım ki bu halden kurtulayım?
    aslında ben 10 level, karşımdaki kişi 150 level olunca mantıklı bir durum sürekli ölmem ama yinede neler yapabilirim?söylerseniz sevinirim, teşekkürler.
  • Hala aşırı zevkli maçlar dönüyor. Bfv faciasından sonra ilaç gibi geldi.

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.