Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ras0

acmasina acar ama cok performans bekleme lowda oynarsin anca

Alıntıları Göster
    Oynanilacak gibiyse alirim ama denemem icin hesap lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seddül operasyonlarını neden kimse oynamıyor? Oysa acayip zevkliydi seddülde ve alçıtepede kapışmak Umarım yazın oyuncular artar da tekrar seddülbahir haritası oynanmaya başlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Seddül operasyonlarını neden kimse oynamıyor? Oysa acayip zevkliydi seddülde ve alçıtepede kapışmak Umarım yazın oyuncular artar da tekrar seddülbahir haritası oynanmaya başlanır
    valla oynamak isterim de bende basic versiyonu var. beleş verseler keşke.. herkes zaten BFV'e geçti bıraksalarda oynasak biz sakin sakin WW1 cephelerinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 3 Aralık 2018; 10:58:39 >
  • bu arada dün server bağlantım kopup durdu habire oyundan atıldım nerdeyse her maç. anlayamadım.
  • Türk bf1 oynayan herkesi discord adresine topluyorum. Birlikte oynayıp oyunu daha eğlenceli hale getirelim. origin nick Katli_Vacip23 ekleyin.
    discordhttps://discord.gg/waMj5mA herkes gelebilir.
  • 1-2 ay oncesine kadar premium’u(tum dlcler vs) ucretsiz verdiler o yuzden bir daha verirler mi belli olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

1-2 ay oncesine kadar premium’u(tum dlcler vs) ucretsiz verdiler o yuzden bir daha verirler mi belli olmaz
    ooo istek listesine ekleyim o zaman belki verirler gene.
  • Rx 570 8gb, 8gb ram ddr3, i5 4460 h81m msi anakart 600w psu arkadaşlar bf1 de fps drop oluyor çok nedendir? 1440.900 monitör vardı onda bir sıkıntı yoktu 1080p geçince kasmaya başladı oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarınızdan gözlemlediğim iki temel sebep var.

-Ram yetersizliği. 2 yıl öncesinde gelen bazı oyunlardan itibaren artık 8gb bellek sınırı çoktan aşıldı, yetersiz kalıyor. Kesinlikle 16gb ram olmalı.

-Cpu darboğazı. BF1 son derece yüksek cpu gücü gerektiren, cpu kullanımı yüksek olan bir oyun. Cpu hem gpu yu beslemede yetersiz kalıyor, hem de oyun için yetersiz.
    Özetle, hem bellek hem de cpu darboğazı yaşıyorsunuz.

Bu şekilde güncel oyunları oynamaya devam edecekseniz, rekabetçi oyunlar da sizin için önemliyse kesinlikle cpu + ram takviyesi şart. Tabi bunları eski soket yapılı sisteme yapıp yapmama kararı ve bütçesi size ait. Yerinizde olsam güncel bir sistem toplardım.
    Sadece ram takviyesiyle de bir süre daha idare edebilirsiniz. 16 gb ram yapmak + cpu unpark yöntemi + arkaplanda gereksiz uygulama çalıştırmamak + Windows a ince ayarlar çekip gereksiz hizmetleri kapatmak + oyunda grafik ve gelişmiş grafik ayarlarını kurcalayıp en optimal ayarları bulmak gibi şeyler deneyebilirsiniz.

• Hocam sorunu çözdüm galiba.Doodle diye bir program var sürücüleri temizledim ekran kartının drop filan kalmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield v’i de oynamış biri olarak bf1’e biricik aşkıma geri dönüyorum. Birlikte oynamak isteyenler Origin’den eklesin. Kendimi övmek gibi olmasın ama tek başıma oyun çevirmişliğim de baya vardır. Baya proyum yanımdaki arkadaşları da taşırım :). Ekleyin kardeşlerim arkadaşlarım birinci dünya savaşı atmosferini sonuna kadar yaşayalım.

Origin id: altarinogluu

• Selamlar. Ryzenn3 2200g rx 560 4Gb ddr4 8gb 2400 mhz ram. Oyun gayet iyi akıcı ama ilk açıldığında 1 dk rrsmen 2-3 fps sonra düzeliyor. Dx12 kapalı. Sadece ilk 1 dakika bunu yapıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor acaba?

• oyunu alalı 1 ay oldu sanırım dün ilk kez hile ile karşılaştım. görünmez bir adam alayımızı yatağan ile kesiyordu. reportlayıp servera veda ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Hocam sorunu çözdüm galiba.Doodle diye bir program var sürücüleri temizledim ekran kartının drop filan kalmadı.
    Hangi program bu hocam?
  • el_jericho kullanıcısına yanıt
    ekran kartı sürücü kaldırma diye aratınteknoseyirin videosu var youtube da link filan vermiş orada
  • Devamlı sunucu bulunamadı yazıp duruyor, oyunda yeterince sunucu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Devamlı sunucu bulunamadı yazıp duruyor, oyunda yeterince sunucu yok
    hiç öyle bir olayla karşılaşmadım. acaba çok fazla şeyi mi filtreliyorsun oyun ararken?
  • Hiçbir şey filtre uygulamıyorum. Normal bir şekilde giriyorum rast gele

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    DDU - Display Driver Uninstaller yazın googledan hemen çıkar hocam. Programı indirdikten sonra bir de youtubeda aramasını yapın yanına teknoseyir yazarak.
  • Oynayan varsa ekleyebilir id : denizkreal
  • 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.