Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silahları açmak gerçekten bu kadar zormu ya
  • söny kullanıcısına yanıt
    Aslinda zor degil hocam hem su silah cok gucludur diye birseyde yok fazla silah acmanin tek iyi yani elinizde her bolume gore secenek olmasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence oyunu hiç alma BF V bekle, geçenlerde uzun bir aradan sonra gireyim dedim oyundan, oyunculardan midem bulandı, adam akıncı oynuyor sniperın arkasına saklanıyor, oyuncuların yarısı sniper, yere düşersen kaldıran yok bir taraf çok güçlü öbür taraf çok zayıf oluyor yani maçlar zevksiz geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İOT

Bence oyunu hiç alma BF V bekle, geçenlerde uzun bir aradan sonra gireyim dedim oyundan, oyunculardan midem bulandı, adam akıncı oynuyor sniperın arkasına saklanıyor, oyuncuların yarısı sniper, yere düşersen kaldıran yok bir taraf çok güçlü öbür taraf çok zayıf oluyor yani maçlar zevksiz geçiyor.
    bu yeni birşey değilki.bütün bf oyunlarında en çokta bf1 bu tarz zaten.o yüzden arkadaşlarınla oynıcaksın bu oyunu yada favori olmuş serverlara girceksin.tek oynıcaksan takım tamamen şans.150level medic 10metre yanımda beni revlemiyo,bazende 18level adam gelip seni revliyo.
  • İOT kullanıcısına yanıt
    Bf5 ne yazık ki kocaman bir çöp sıfır hissiyat. Bu oyunun yanına yaklaşamaz. Saçma sapan battle royale moduna odaklandılar sanırım ana oyunu çok boşlamışlar. Eğer betasıyla alakası olmayan bir oyun çıkarsa bilemem ama böyle giderse satışlar da az olacaktır. Premium pass olmaması işimize gelmeyebilir bu sene çünkü oyun satmayınca gerekli ilgiyi göstermeyebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumdan aklı başında 5 kişiyle oyanansa baya zevkli olur.

• Dümkü yaptığım arka arkaya 4-5 maçın tamamında kafa kafaya gitti, şaşırtıcı birşey ama eşitleme sisteminde düzenlemeye mi gittiler zannetmiyorum ama eğer öyleyse çok güzel olmuş.
  • isteyen eklesin 99 levelim 190 saatlik oyun sürem var daha önceden plati ru hesabıyla oynamıştım bu kendi hesabım 1 ay olmadı alalı şuanki nickim: NoToMortarTruck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amx -- 22 Ekim 2018; 14:54:11 >
  • BF1 aldım bugün inerse bakacam bi oyuna.

Nick: Ahbarii

beraber oynayanlar varsa ekleyebilir.
  • Amx kullanıcısına yanıt
    No results found for "NoToMortarTruck"
    Hmmm... Try double checking your spelling or using some different keywords.
  • 2hafta içinde 25den 3 kere battlpack verdi DICE
  • şunu da şuraya bırakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBadger82

bf1'inde içine ettiler.10tl ye oyun satarsan adam 3-5tane alır ve kafasına göre hile dener.

5-10 level adamlar 30-2 50-3 yapıyor sövsen ayıp sövmesen içinde kalacak :)
    son 15 gundur ıyıcene bf1 ın ıcıne ettıler hılenın 1000 nı 1000 para herkeste hıle var acayıp durumda oyun su anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 30 Ekim 2018; 0:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

son 15 gundur ıyıcene bf1 ın ıcıne ettıler hılenın 1000 nı 1000 para herkeste hıle var acayıp durumda oyun su anda.

Alıntıları Göster
    o yüzden bilindik serverlarda oynayın

üstteki arkadaş gibi hile ile oynayıp bide gururla foto atmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 30 Ekim 2018; 7:28:20 >

• Arkadaşlar merhaba, ben online oynamıyorum. senaryo modu için almayı düşünüyorum ama bf1 mi, bf1 + premium pass mi, yoksa bf 1 revolution mu alsam bilemedim. Ek paketler senaryoya ekstra bölümler getiriyor mu ? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.
  • Erkanius kullanıcısına yanıt
    https://store.oynasana.com/products/battlefield-1?gclid=EAIaIQobChMIocyxoqew3gIVQswYCh1NkA-vEAQYASABEgJ2PPD_BwE

oyun 45tl ye kadar düşmüş indirimde çok fark yoksa duz bf1 alayim bende ultimate edt. da satılıyor ucuza ama onlar hesap olarak satılmakta pek anlamadım o olayı ben..
  • Erkanius kullanıcısına yanıt
    bf 1 revolution = bf1 + premium pass. Premium pass online için genişleme paketidir senaryoya ek gelmiyor. Yani online tarafında etkili premium pass. Origin'de şu an premium pass ücretsiz zaten. Ana oyunda 5 euro şu an Origin'de. Başka sitelere gerek yok. Hatta vpn ile 25 'e falan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 31 Ekim 2018; 12:19:34 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    oyleyse direk origine dadanayim. oyun ölüyor diye mi ucuzlattılar nedir.
  • aldım dün oyunu indirdim ama henüz oynayamadım.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    hocam 5 euroya nasıl alınıyo link atabilirmisimiz??

• 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.