Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    perfoverlay.drawfps 1

bu komutu oyuna her girişte konsoldan yaz ben alışkanlık edindim. fps gösterir,

gametime.maxvariablefps 61

bu ise fps sabitleme kodu 61 yapmamın sebebi 60 fps sabitlemek.-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 4 Haziran 2018; 4:53:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

@StevenBayLouise
    perfoverlay.drawfps 1

bu komutu oyuna her girişte konsoldan yaz ben alışkanlık edindim. fps gösterir,

gametime.maxvariablefps 61

bu ise fps sabitleme kodu 61 yapmamın sebebi 60 fps sabitlemek.-
    121 ye sabitlesem olur mu? olsa bile makineye zarar verir mi ısınmadan dolayı? Teşekkürler bu arada

edit:Hocam 26-35 arası fps veriyor gene.Dediklerini harfiyen uyguladım.26 çok kötü bence.Forumlarda okuduğum kadarıyla

edit 2: sadece internetten oynarsam fps düşüşü oluyor

edit 3: siz en yüksek fps yi 61 e sabitlemiş olmayasınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 4 Haziran 2018; 7:35:18 >
  • Origin ayarlarda mevcut fps sayar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Origin ayarlarda mevcut fps sayar.
    onu nasıl düzelteceğim hocam.Yardımcı olursan sevinirim

edit: fps 60 olunca görüntü çözürülüğü çok düştü hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 4 Haziran 2018; 8:48:20 >
  • Beta da 70 fps falandı, daha sonra içerik çoğaldı yeni gelişmeler falan filan fps 60 da ayar kalitesi ise yüksek değil de orta oldu, son 1.5 ay öncesine kadar oynanabilir bir oyundu ama şimdi bildigniz shit, oyunu sildim pre pass almıştım üzülüyorum verdiğim paraya ana haritalar daha iyiydi hep orada oynadım zaten, sonuç olarak apple gibi ea da oyunun performansını düşürdü gibi geliyor, çünkü oynanabilirliği kalmadı, çok fazla alternatif kurulum sıfırlama yapmama rağmen mantıklı değil. Neyse yeni oyunu da göreceğiz. Önerim eski sistemi olan yani en azından intel tarafı için 4. nesil i5 ler uzak dursun.
  • Ryzen ile hiç bir performans sorunu yaşamıyorum hatta windows updateleriyle en az 10-20 fps eklenmiştir.
  • Oyun harita yükleme ekranında kalıyor.
  • Oyundayken şak diye masaüstüne atılan var mı ? Çaresini bilen varsa yeşillendirsin

• Oyundayken şak diye masaüstüne atılan var mı ? Çaresini bilen varsa yeşillendirsin

• Bu oyun hala alınır mı? Bunun yerine Batllefront2 veya overwatch mı alsak?

ve en ucuza nereden alabilirim bu oyunları
  • 1-2 haftadır oyuna girmiyordum oyuna güncelleme geldi mi 85-90 fps arasında oynadığım oyunu artık 50-60 arası oynuyorum ekran kartını güncelledim acaba o yüzden mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Oyundayken şak diye masaüstüne atılan var mı ? Çaresini bilen varsa yeşillendirsin
    Origin'den bildirim gelince atıyor bende. Tam çözümü bilmiyorum ama bildirimleri kapatarak da bir çözüm elde edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Nasıl kapatıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

merhaba bf1 oynarken 30 fps civarı nasıl sizce?

edit: + ek program kullanmadan oyun içi fpsyi nasıl görebilirim.Dota da yapabildim de bf1 de olmadı
    Origin de menülerde vardı application settings i kontrol edin.

BF1 30 fps leş gibidir, keyif vermez.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Windows sürümün nedir

• Arkadaşlar,birçok kişi her güncelleme ile oyunun oynanmaz olduğundan şikayetçi,ben artık oyun şirketleri ve pc bişelen firmalarının bunu bilerek yaptığını düşünüyorum.karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Origin de menülerde vardı application settings i kontrol edin.

BF1 30 fps leş gibidir, keyif vermez.

Alıntıları Göster
    hocam bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardım lütfen
  • Oyunun içine edildi son updateler ile.Bunda artık kim en sorumlu onda şüphem var.Windows 10-Nvidia-Oyun update

İmzamdaki sistemle bile bazı zamanlarda sorunlar yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

121 ye sabitlesem olur mu? olsa bile makineye zarar verir mi ısınmadan dolayı? Teşekkürler bu arada

edit:Hocam 26-35 arası fps veriyor gene.Dediklerini harfiyen uyguladım.26 çok kötü bence.Forumlarda okuduğum kadarıyla

edit 2: sadece internetten oynarsam fps düşüşü oluyor

edit 3: siz en yüksek fps yi 61 e sabitlemiş olmayasınız

Alıntıları Göster
    olur hocam o son yere istediğiniz rakamı yazabilirsiniz zaten default hali 200'dür her oyun açılışında 200 ile başlar herkesde genelde.

Sistem nasıl? 30 25 çok düşük bf için yani fps oyunu buda o değerlerde oynaması çok zor oluyor. multide'de fps düşüsü olması normal çünkü 64 kişi oluyor haritada ve hikaye gibi belirlenmiş yerlerde patlamalar efektler yok her yer kaos içinde, bende hikaye modunu ultra tüm ayarlarda fps düşmeden oynuyordum sabit dx12 ile lakin multi geçince 40 fps kadar düştüğü oluyodu sapıtıyodu bende dx11 alıp son işleme kalitesini orta yaptım daha sıkıntı çekmiyorum.

• 4gb 128 bit gtx960m ekran kartı.16 gb ram.i7 6700HQ işlemcim var hocam
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.