Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni bf5 çıkacak diyorlar oyunu şuan almak mantıklı mı? henüz oynamadım
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    bence pek mantıklı olmaz... bf3, bf4 geçişi gibi olacak çünkü.
  • Ben de oyunda yeniyim hocam takım bulursanız beni de çağırabilirsiniz ben de bulursam sizi çağırırım. Oyuna çok yabancıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    Uygun bir fiyattan bulursanız alın daha yeni BF ekim sonu veya kasım da çıkacak. 60-100 arası bir fiyattan revolution paketli halini alabilirsiniz. Diğer türlü oyunu denemek istiyorsanız standart hali Origin Access üzerinden 1 ay boyunca 4 euro ya oynanabiliyor.

BF3 bile hala oynayanlar dolu. BF1 ölmez yani BF5 çıktı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 22 Nisan 2018; 21:59:58 >
  • battlefield 1'de sweetf kullanan var mı? varsa nasıl yüklediniz...

• Seviyorum bu silahı be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

battlefield 1'de sweetf kullanan var mı? varsa nasıl yüklediniz...
    https://www.youtube.com/watch?v=cr8wwNfmSIg

bide buna bak :http://rssfx.maxxwho.de/manager/games/bf1/rlm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 24 Nisan 2018; 9:58:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBadger82

https://www.youtube.com/watch?v=cr8wwNfmSIg

bide buna bak :http://rssfx.maxxwho.de/manager/games/bf1/rlm

Alıntıları Göster
    Bunu kurdum ama bf1 durdurma hatası vermişti. yanlış kurma ihtimalime karşı tekrar deneyeceğim

• quote:

Bunu kurdum ama bf1 durdurma hatası vermişti. yanlış kurma ihtimalime karşı tekrar deneyeceğim

Alıntıları Göster
    bende sorunsuz kuruldu ve çalışıyor.bariz fark oldu oyunda.hafif sisli görüntü gitti daha temiz görüntü geldi
  • buarada 3.47GB lık güncelleme geldi bana.bu ne ola ki
  • quote:

buarada 3.47GB lık güncelleme geldi bana.bu ne ola ki
    2.66 gb olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

2.66 gb olmasın

Alıntıları Göster

• Garip bende de 2.66 gb indiriyor.
  • quote:

bende sorunsuz kuruldu ve çalışıyor.bariz fark oldu oyunda.hafif sisli görüntü gitti daha temiz görüntü geldi

Alıntıları Göster
    nasıl kurduğunu anlatabilir misin hocam. reshade filan ben adam akıllı kuramadım demek ki
  • quote:

nasıl kurduğunu anlatabilir misin hocam. reshade filan ben adam akıllı kuramadım demek ki

Alıntıları Göster
    hocam linkde indirme bağlantısı var zaten indiriyorsun setup olayı var zaten.oyunun exesini gösteriyorsun gerisini program hallediyor.yapamam dersen tw ile yardımcı olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Seviyorum bu silahı be.
    bu silahlar seviye atladıkça mı açılıyor hocam oyuna yeni başlamayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

bu silahlar seviye atladıkça mı açılıyor hocam oyuna yeni başlamayı düşünüyorum da

Alıntıları Göster
    Bu silahı açmak için bazı görevler yapman lazım. Direk otomatik açılmıyor ilerledikçe.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 24 Nisan 2018; 21:21:14 >
  • quote:

hocam linkde indirme bağlantısı var zaten indiriyorsun setup olayı var zaten.oyunun exesini gösteriyorsun gerisini program hallediyor.yapamam dersen tw ile yardımcı olayım.

Alıntıları Göster
    aynen dediğin gibi yaptım tekrar. bf1 ana klasöre zipten çıkanları attım. exe dosyası ile bf1.exe yi bulup install ettim. oyunu açtım yine durdurdu. grafik kartı mı yetersiz geliyor artık bilemedim
  • quote:

aynen dediğin gibi yaptım tekrar. bf1 ana klasöre zipten çıkanları attım. exe dosyası ile bf1.exe yi bulup install ettim. oyunu açtım yine durdurdu. grafik kartı mı yetersiz geliyor artık bilemedim

Alıntıları Göster
    vala bende sorunsuz çalışıyor.sizde neden çalışmadı anlamadım.he buarada dx12 de çalışmaz bunu hatırlatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 25 Nisan 2018; 8:5:17 >

• 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.