Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayınları yeni güncellemeden sonra yan yana koyamıyoruz aralık bırakmak gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

o silah'ın skinin üstüne tıklayın demişsin nerden bakıcaz ki silah skinlerine 4 aydır girmiyom bf ye doğru dürüst bi deneyeyim yöntemini merak ettim

900 lük battlepack e tıkla ama satın almadan,hemen sağında içinden çıkacak skinler gözükür o skinlerden istediğine sürekli tıkla kapa tıkla kapa 3 5 defa ,sonra battlepack i al.Aldıktan sonra aç demeden üstüne tıkla yine,aynı işlemi satın almadan önceki gibi yap yine aç kapa aç kapa skini sonrada açanilirsin battlepack i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Laptopu yeniledim. BF1 almak istiyorum ama hangi sürümü önerirsiniz?

Revolution.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Revolution.

Standart sürüm ile çok farkı var mı çünkü 60 euro farka değer mi sizce
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler obrez tabanca için yaptım oldu topçu kamyonu süper nadir için yaptım olmadı çıkmadı
  • hystaspes kullanıcısına yanıt
    İnanın aynı durumdayım, sürekli lisanslı oyun aldığımı fark ettiğim zaman o pişmanlığı ben de yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

İlk defa resmi kanal "T2S - Hoodoo_Operator" isimli grubun yaptığı trailer paylaştı..daha önce böyle bir video paylaştıklarını görmemiştim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

teşekkürler obrez tabanca için yaptım oldu topçu kamyonu süper nadir için yaptım olmadı çıkmadı

Hayırlı olsun Topçu kamypnu geldimi skin geldiyse hemen deniyem bayadır bekliyorum :

• quote:

quote:

quote:

Revolution.

Farkı çok var ,çıkmış ve çıkacak tüm dlc ler beleş gelecek sana .Yıl başından önce indirime girdi keşke o zaman alsaydın revolution sürüm 76 tl di .Origin de pahalı ise oradan alma droyun dan al .
  • support ölmüş, yakın mesafe ateş etmeye başlarken mermiler 1-2sn sağa sola saçılıyor.
  • Arkadaşlar merhaba oyun güncellemeden sonra kasıntılarla doldu. bu genel bir durummu ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Revolution.

Farkı çok var ,çıkmış ve çıkacak tüm dlc ler beleş gelecek sana .Yıl başından önce indirime girdi keşke o zaman alsaydın revolution sürüm 76 tl di .Origin de pahalı ise oradan alma droyun dan al .

Laptopu yenilemek yoktu o zaman kafamda. Peki Trial olarak indirdikten CD-key ile aktif hale getirilebiliyoruz değil mi? Daha önce hiç CD-key yoluyla almamıştım oyunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1baba-blog

Güncellemeden sonra menü geçişlerinde ciddi anlamda kasma yaşıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı aranızda ?

Bende de kasıyor menüde.

• Laptopta ya da normal masaüstünde +8gb ram ekleyip oldukça memnun kalan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serverlarda prbolem mi var 140 ping den aşağı server bulamıyorum. bf4 battlelog tan bakınca sorun 65 70 ping ler mevcut.
    bf1 içinden bf4 pinglerine bakınca yine yüksek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 1 Şubat 2018; 23:24:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Revolution.

Laptopu yenilemek yoktu o zaman kafamda. Peki Trial olarak indirdikten CD-key ile aktif hale getirilebiliyoruz değil mi? Daha önce hiç CD-key yoluyla almamıştım oyunları.

Evet, reedem key kısmına gireceksin kodu.

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • oyunun optimizasyonunu nispetende olsa düzeltmişler bu iyi gelişme...fakat bu sefer menünün içine s...çtılar menü geçişlerinde kasma var ulan bi şeyide tam yapın be
  • https://youtu.be/sXW3aZgPr_c Yeni gelen maplerden şöyle küçük bir video yaptım bakabilirsiniz.ek olarak şu botları eskiden hiç kullanmazdım ama baya zevkliymiş bu maplerde mecburen kullanınca anlıyor insan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba herkese oyunu yılbaşında 25 dolara almıştım premium olana 40 saati geçti oynama sürem

genelde medic olarak oynuyorum

automatico dan nefret ediyorum

son güncelleme ile servler baya gitti geldi sizde de oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.