Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
28.616
Cevap
185
Favori
635.632
Tıklama
Giriş
    13467 Mesaj
    normal indirme açıyorum sabit 16Mbps, origin download açıyorum ve hızı yine istikrarsız, leş gibi 1Mbps-12Mbps uçup düşüyor. hız olarak bir steam gibi olamadılar.

edit: bir ara origin hızlı indirme trick'i vardı, programı dev. mode'da açıyorsun full hız indiriyor. denemeye üşeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 11 Aralık 2017; 17:38:59 >
    |
    |
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    14406 Mesaj
    Oyunun konuşlanma efekti baya hızlanmış yine aynı şekilde zıplayış ve tırmanışlar da değişmiş. Daha akıcı bir his veriyor.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    Yeni elit sınıfı çok sevdim ama tek eksi yanı çabuk ölüyor.Haritaları çok güzel ve oyundaki akıcılık çok iyi sabit 60 fps gtx 1050 ti ile.

Bu arada forum her zamanki gibi leş bir şekilde zor açılıyor tarihi eser ,bu fotoyu mobil olarak attım mecbur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yarbay
    7048 Mesaj
    fedorov'dan sonra farquar gayet iyi medic silahı olmuş şu an sadece 2 harita gelmiş diğer haritalar ne zaman gelecek acaba
    |
    |
    Assaulttaki g18 in atası silah kanser eder yakın mesafe oynanan maplerde hiç şansınız yok elinizde o silahtan yoksa. Pompalı bile yetmiyor en fazla adamı öldürüyorsunuz kurtulma ihtimaliniz yok yani

|
    |
    haritalar çok güzel ben beğendim. oyunun performansı ise biraz daha iyileşmiş, oldukça güzel bir gelişme!
    yeni map server'lar ise 68ms sabit alıyorum, bu da çok güzel.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

haritalar çok güzel ben beğendim. oyunun performansı ise biraz daha iyileşmiş, oldukça güzel bir gelişme!
    yeni map server'lar ise 68ms sabit alıyorum, bu da çok güzel.

Pingim dün 48 50 yi geçmedi yeni haritalarda ,birde şu hızlı konuşlanma çok iyi olmuş.

|
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Binbaşı
    1165 Mesaj
    Hızlı konuşlanmayı ben anlamadım anlatacak olan var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 12 Aralık 2017; 9:40:32 >

# Nancy Botwin #
  • Yarbay
    7048 Mesaj
    Bir kaç detay daha yama notları paylaşıldımı bilmiyorum ama her sınıfa özel ekstra patlayıcıların sayisi arttırılmış taarruz da mesela anti tank mayını eskiden 3 tane koyabiliyorduk simdi 4 olmuş keskin nişancı da tuzak sınıfı bomba sayisi 1 den 2 ye yükselmiş

|
    |

Yani eskisine gore hangi bayrak noktasında veya manganin yaninda doğmak istiyorsan konuşlan dediğinde hızlı bir şekilde doğuyorsun ama yeni gelen haritalarda bu şekilde diğer standart haritalarda bu özellik yok galiba amiens da falan normal

|
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim keyifli oyunlar.

|
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Yarbay
    7048 Mesaj
    bu yeni elit sınıfın özelliği nedir arkadaşlar haritaya ayna şeklinde bir şey kuruyor ama ne işe yaradığını tam çözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bu yeni elit sınıfın özelliği nedir arkadaşlar haritaya ayna şeklinde bir şey kuruyor ama ne işe yaradığını tam çözemedim.

O koyduğu şey sayesinde oyuncular oradan doğabiliyor Elindeki gözlem fişeği ise topçu bombardımanı yardımı sağlıyor.

|
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj
    Sniper olarak çoklu öldürmeyi başarabilen var mı normal zamanda arasıra yapmışlığım var ama bayağı bi zor

aynen çok zor bir görev ama bir tüyo vereyim argonne haritasında maç başlarken c noktasını düşman almaya başlarsa bayrağın oraya herkes yığılıyor martini henry ile bayrak noktasının oralara bir kaç atış yap o şekilde yaparsın o haritada sniper ile bir kaç kez bu şekilde çoklu öldürme yaptım. vaux kalesinde de çok yığılma olan yerlerde yapılabilir onun dışında diğer haritalarda çok zor gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    syetmez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: syetmez

Sniper olarak çoklu öldürmeyi başarabilen var mı normal zamanda arasıra yapmışlığım var ama bayağı bi zor

Tek turda haklettim en basit görevdi ,bugünde diğer sniperı açsammı bilemedim cte de sevmedim onu.

• Teğmen
    243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Tek turda haklettim en basit görevdi ,bugünde diğer sniperı açsammı bilemedim cte de sevmedim onu.

Peki tanksavar bazukası ile 5 botu en iyi hangi haritada imha ederiz ve nasıl
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Peki tanksavar bazukası ile 5 botu en iyi hangi haritada imha ederiz ve nasıl

seddülbahir de ama osmanlı olma karşı taraf ol botların doğduğu yere git fnin arkası saklan çıkanları avla tabi 3 mermide bot gidiyo tekrar doldurup gelmen lazım

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,041
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.