Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Server browser bozulmuş favori serverlar gitmiş Servet bulamıyor refreshleyince buluyor üçgene basınca bağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

haritalar çok güzel ben beğendim. oyunun performansı ise biraz daha iyileşmiş, oldukça güzel bir gelişme!
    yeni map server'lar ise 68ms sabit alıyorum, bu da çok güzel.

Pingim dün 48 50 yi geçmedi yeni haritalarda ,birde şu hızlı konuşlanma çok iyi olmuş.

• Hızlı konuşlanmayı ben anlamadım anlatacak olan var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 12 Aralık 2017; 9:40:32 >
  • Bir kaç detay daha yama notları paylaşıldımı bilmiyorum ama her sınıfa özel ekstra patlayıcıların sayisi arttırılmış taarruz da mesela anti tank mayını eskiden 3 tane koyabiliyorduk simdi 4 olmuş keskin nişancı da tuzak sınıfı bomba sayisi 1 den 2 ye yükselmiş

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Yani eskisine gore hangi bayrak noktasında veya manganin yaninda doğmak istiyorsan konuşlan dediğinde hızlı bir şekilde doğuyorsun ama yeni gelen haritalarda bu şekilde diğer standart haritalarda bu özellik yok galiba amiens da falan normal

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim keyifli oyunlar.

• bu yeni elit sınıfın özelliği nedir arkadaşlar haritaya ayna şeklinde bir şey kuruyor ama ne işe yaradığını tam çözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bu yeni elit sınıfın özelliği nedir arkadaşlar haritaya ayna şeklinde bir şey kuruyor ama ne işe yaradığını tam çözemedim.

O koyduğu şey sayesinde oyuncular oradan doğabiliyor Elindeki gözlem fişeği ise topçu bombardımanı yardımı sağlıyor.

• Sniper olarak çoklu öldürmeyi başarabilen var mı normal zamanda arasıra yapmışlığım var ama bayağı bi zor
  • syetmez kullanıcısına yanıt
    aynen çok zor bir görev ama bir tüyo vereyim argonne haritasında maç başlarken c noktasını düşman almaya başlarsa bayrağın oraya herkes yığılıyor martini henry ile bayrak noktasının oralara bir kaç atış yap o şekilde yaparsın o haritada sniper ile bir kaç kez bu şekilde çoklu öldürme yaptım. vaux kalesinde de çok yığılma olan yerlerde yapılabilir onun dışında diğer haritalarda çok zor gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syetmez

Sniper olarak çoklu öldürmeyi başarabilen var mı normal zamanda arasıra yapmışlığım var ama bayağı bi zor

Tek turda haklettim en basit görevdi ,bugünde diğer sniperı açsammı bilemedim cte de sevmedim onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Sniper olarak çoklu öldürmeyi başarabilen var mı normal zamanda arasıra yapmışlığım var ama bayağı bi zor

Tek turda haklettim en basit görevdi ,bugünde diğer sniperı açsammı bilemedim cte de sevmedim onu.

Peki tanksavar bazukası ile 5 botu en iyi hangi haritada imha ederiz ve nasıl
  • quote:

quote:

quote:

seddülbahir de ama osmanlı olma karşı taraf ol botların doğduğu yere git fnin arkası saklan çıkanları avla tabi 3 mermide bot gidiyo tekrar doldurup gelmen lazım

• season pass'i en uygun şekilde nerden alabilirim? çanakkaleyi oynamak istiyorum.

bu arada origin id: delibaron48 . türklerin aynı anda oluşturduğu ekipler (64 kişi falan) falan oluyor mu hep solo takıldım şu ana kadar.
  • Loras Tyrell kullanıcısına yanıt
    açtığım kore konusuna bak, geçenlerde acayip şekilde ucuzdu revo. sürümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnyldz03

quote:

quote:

quote:

seddülbahir de ama osmanlı olma karşı taraf ol botların doğduğu yere git fnin arkası saklan çıkanları avla tabi 3 mermide bot gidiyo tekrar doldurup gelmen lazım

aynen dedigin gibi yaptım oldu sağolasın

• quote:

Bitirdin mi bilmiyorum ama iki şey söyleyebilirim:
    Kalabalık yerlere el bombası at(en baştaki) önceden gözlem fişeği ile belirle.
    Kalabalık geçiş yollarına tuzak kur(en baştaki- Yüksek Patlayıcı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

quote:

Bitirdin mi bilmiyorum ama iki şey söyleyebilirim:
    Kalabalık yerlere el bombası at(en baştaki) önceden gözlem fişeği ile belirle.
    Kalabalık geçiş yollarına tuzak kur(en baştaki- Yüksek Patlayıcı)

Yok bir tek bu kaldı yani illaki silahla öldürmek gerekmiyo mu tuzak, el bombası vs. de geçerli mi çoklu öldürmede eğer böyleyse çok daha kolay sanırım
  • 121 level oldum 4 ana sınıfta 50. seviyedeyim ancak uçak kullanma özürü var bende nekadar uğraştıysam olmuyo şu joystiki (Logitech Extreme 3D Pro Joystick) alsam kullanabilirmiyim artık farklı şeyler denemek istiyorum.

Origin ID: Sr_Ytz

http://www.hepsiburada.com/logitech-extreme-3d-pro-joystick-942-000031-p-OYUNLOGEX3DPRO?magaza=Weblegelsin&wt_gl=cpc.nelk.kultur.hobi.pla&gclid=EAIaIQobChMIwrf1qa6G2AIVyZPtCh0JUAJaEAQYASABEgIJq_D_BwE
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syetmez -- 13 Aralık 2017; 9:42:2 >

• quote:

121 level oldum 4 ana sınıfta 50. seviyedeyim ancak uçak kullanma özürü var bende nekadar uğraştıysam olmuyo şu joystiki (Logitech Extreme 3D Pro Joystick) alsam kullanabilirmiyim artık farklı şeyler denemek istiyorum.

Origin ID: Sr_Ytz

http://www.hepsiburada.com/logitech-extreme-3d-pro-joystick-942-000031-p-OYUNLOGEX3DPRO?magaza=Weblegelsin&wt_gl=cpc.nelk.kultur.hobi.pla&gclid=EAIaIQobChMIwrf1qa6G2AIVyZPtCh0JUAJaEAQYASABEgIJq_D_BwE
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Gamepad ile bir dene bakalım oda olmaz ise ,bunu youtube ta arat belki oynayan vardır böyle .Battlefield 1 plane pro joystick yaz youtube ye çıkıyor dolu video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnNka-tr -- 13 Aralık 2017; 10:17:54 >

• 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.