Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28.184
Cevap
215
Favori
573.046
Tıklama
Giriş
      13445 Mesaj
      oyunda anormal yüksek ping alanlar region'a baksınlar. bazen US serverlerine kilitleniyor custom server listesi. onu europe olarak elle girin.
      patch işe yaradı bende. düzgün ping alıyorum ama bazen listede görülen ping olmuyor. galiba listede bug var ve değerler karışıyor.
      server bölge çeşitliliği yok, 2 yer sadece dublin ve amsterdam. munich, frankfurt falan olsaydı 20-30ms daha düşük alabilirdik.

yeni yıldan sonra olacak deniliyor, bakalım.
      |
      |

• Yarbay
      8191 Mesaj
      Aylardır düzenli oynadığım oyuna iki üç gündür girmiyorum bağlantı yüzünden, Witcher 3, Forza 7 ve PES 2018 akıyor. Dice'ın bu oyunu adam edeceği yok, dünyanın upgrade'ini yaptım bu oyun için ama yok arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Intel i7 6700K - Asus Maximus Hero viii - Asus ROG STRIX GTX 1070 OC - 2X8 GB DDR4 2400 Mhz - CM 212 Evo - Asus VX24AH - Logitech G502 - Logitech G35
    • Yüzbaşı
      441 Mesaj

Hocam yanlış düşünüyorsunuz Battlefield serisi arka arkaya "ana oyun" çıkartmaz... Ama Bad Company veya Hardline gibi ara oyun çıkabilir... Zaten olacak olanda odur. BF4 2013 Ekim'de çıktı, BF1 ise 2016 Ekim... Arada 2015'de Hardline çıktı... Yalnız burada şöyle bir anektod var; BF4 - BF3 ve Hardline aynı zaman diliminde geçen oyunlardı birbirine çok benziyorlardı, ama BF1 alternatifi olan bir oyun değil şu anda, CoD WWII çıkınca belki rakip olur ama CoD ve BF oyuncusu bence ayrışıyor, alternatif sayılmaz... Yani diyeceğim o ki, BF1 sizlerin düşündüğünün aksine oldukça başarılı bir oyun, lag sorunu büyük oranda çözüldü rus paketi çıktığında ki kadar feci değil şu anda ve Ping sorunu da ne yazık ki Türkiye faktörü ile alakalı çoğunlukla... DICE hack konusunda olsun oyunun genel sorunları ile ilgili olsun oldukça titiz ve desteğini sunmaya devam ediyor. Oyun birinci yılını tamamlamak üzere her şey rayına daha bir oturacaktır önümüz de ki haftalarda. Benim internetim 8 megabit ADSL oldukça kötü ama ben iyi gününde ve server'a bağlı olarak 59 ping falan alıyorum, ortalama ise 80 civarı... yalnız pingten bağımsız lag olayı tamamen son DLC sonrası baş gösterdi ve çoğunlukla giderildi, ilerleyen zamanlarda tamamen giderilecektir... Oyunun fiyatı çok mu yüksek? Evet orası apayrı bir tartışma konusu ama EA games oyunları ekseriyetle böyle ve TL değer kaybettikçe bu konuda bir iyileşme yaşanmaz...
      |
      |
      patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

| Gigabyte Z97M-D3H | Intel i5 4670K | Cogage Arrow Noctua NF-F12 PWM | Galax GTX 970 EXOC Black Edition | G. Skill 2x4 GB 2133 MHz | CM Storm QuickFire XT | Logitech G502 | Sennheiser G4ME ZERO | Logitech Z-623 | SilverStone SG-09 | AOC i2369V |

• Yarbay
      4538 Mesaj
      45-50 olan ping son güncellemeden beri 70-80 arası geziyor. İlk günler olmayan arkadan çekme muhabbeti yine olmaya başladı, adamı vuruyorsun gitmiyor mermi oynanmaz hale geldi iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bizi birbirimizden ayırabilirler ama asla kalbimizden söküp atamazlar.
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj

2018'de çıkacak oyundan sonra esamesi okunmaz bunun. Sadece kemik kadrosu kalır 3 ve 4 gibi. Duygusal yaklaşmaya gerek yok. DICE çok çalışıyor madem ilk zamanlardan beri olan sorunları bir çözsün.
      |
      |
      esTFyz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2475 Mesaj
      Yeni ekran kartı aldım (1050ti) ama i5 ve 8gb ramim bu oyuna yetersiz kaldığı için fps droplardan oynayamıyorum. Resmen saçmalık. Bu devirde kaç oyuncuda i7 ve 16 gb ram var ?
      Satıcam hesabı keyfim kaçtı resmen. Premium hesap arayan varsa özel mesaj atabilir.

• Yarbay
      2419 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Yeni ekran kartı aldım (1050ti) ama i5 ve 8gb ramim bu oyuna yetersiz kaldığı için fps droplardan oynayamıyorum. Resmen saçmalık. Bu devirde kaç oyuncuda i7 ve 16 gb ram var ?
      Satıcam hesabı keyfim kaçtı resmen. Premium hesap arayan varsa özel mesaj atabilir.

1050 ti 1920x1080 çözünürlükte ultra ayarlarda 55 fps oynatması lazım

When night falls she cloaks the world
    • Yarbay
      2475 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

normalde öyle evet ama benim işlemcim ve ram'imden kaynaklı 35 fps e kadar düşüyor high ayarlarda. işlemci ve belleğe çok pis yükleniyor oyun.

• Yüzbaşı
      282 Mesaj

fps droplar için

dx12 modunu kapatın

Gpu GPU Memory restriction (Türkçesini bilmiyorum kusuruma bakmayın)

RenderDevice.RenderAheadLimit 0-4 arası değerler girin

drop olayları düşecektir.

Grafik ayarlarından medium low yapın uzak nesne kalitesini en az high yaparak oyuna girin.
      |
      |
      Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2419 Mesaj
      quote:

quote:

quote:

normalde öyle evet ama benim işlemcim ve ram'imden kaynaklı 35 fps e kadar düşüyor high ayarlarda. işlemci ve belleğe çok pis yükleniyor oyun.

1. veya 2. nesil i5 mi ?

When night falls she cloaks the world

• Yarbay
      2475 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

fps droplar için

dx12 modunu kapatın

Gpu GPU Memory restriction (Türkçesini bilmiyorum kusuruma bakmayın)

RenderDevice.RenderAheadLimit 0-4 arası değerler girin

drop olayları düşecektir.

Grafik ayarlarından medium low yapın uzak nesne kalitesini en az high yaparak oyuna girin.

Denemedigim sey kalmadi dediklerinizin hepsini denedim ama yine de yasiyorum droplari..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2475 Mesaj
      quote:

quote:

quote:

quote:

1. veya 2. nesil i5 mi ?

3.nesil 3450

|
      |

• Yüzbaşı
      710 Mesaj

arkadaşlar radeon ayarlarında 2 oyun devre dışı gözüküyor. Display port ile bağlıyım. Yenileme windows ayarlarından 75 hz seçili. önceden fps düşmesi olmazdı 75 sabit oynardım şimdi 50 ye kadar düştüğü oluyor sahneye göre.

devre dışı yazısı ne anlama geliyor?
      |
      |

• Yarbay
      10249 Mesaj
      Ben bu oyunu tükettim artik canakkale dlcsine kadar pubg oynarim.

|
      |

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W // AOC G2460PF 144hz //SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
    • Teğmen
      233 Mesaj

Ayni kart bendede var hocam sonuçlar su şekilde son güncellemeden sonra 60 üstü stabil görüyorum

|
      |
      Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2475 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: -10uR-

Ayni kart bendede var hocam sonuçlar su şekilde son güncellemeden sonra 60 üstü stabil görüyorum

hocam işlemci kullanımınız %60 gözüküyor belli ki sağlam işlemciniz var. Benim %100'ü buluyor yetersiz kalıyor..
      |
      |

• Yüzbaşı
      829 Mesaj

Pm sistemi çalışmadı bende , buraya yazıyım.

Hiçbirşey istemiyorlar lakin satın aldıktan sonra email adresinize link yolluyorlar , bu linke tıklayıp açılan sayfada telefon numaranızı giriyorsunuz , size sms geliyor , bu kodu açılan sayfaya yazıyorsunuz ve key i alıyorsunuz , bu işlemler güvenlik amacı ile yapılıyor , tüm bu işlemler kendi siteleri üzerinden yapılıyor.

--------------------------------------

Performans ve lag olarak yapım halen biraz sıkıntılı gibi , aynı şartlarda bazen 60 FPS sabit oluyor bazen FPS düşmeleri oluyor sürekli , vram kullanımı 8 GB civarına kadar çıkabiliyor , bendenmi kaynaklı emin değilim lakin çoğu zaman lag mevcut , sağ tarafta her türlü server gecikme uyarısını veriyor.

GPU : ASUS GTX 1080 STRIX+ OC

Ayarlar : 4K ULTRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 25 Eylül 2017; 23:00:52 >
      |
      |
      Bahsedilenler: -10uR-

• Teğmen
      233 Mesaj

Teşekkür ederim sagolasin

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Maxwell1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1533 Mesaj
      Arkadaşlar yaşım 28 bazı geceler girip oynuyorum fena değilim oyunda ancak beraber oynayabileceğini birileri olursa daha iyi olacak.oynamak isteyen arkadaşlar id yollarda beraber oynayabiliriz

|
      |

Steam ID:ownerplus
    • Yüzbaşı
      859 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Pm sistemi çalışmadı bende , buraya yazıyım.

Hiçbirşey istemiyorlar lakin satın aldıktan sonra email adresinize link yolluyorlar , bu linke tıklayıp açılan sayfada telefon numaranızı giriyorsunuz , size sms geliyor , bu kodu açılan sayfaya yazıyorsunuz ve key i alıyorsunuz , bu işlemler güvenlik amacı ile yapılıyor , tüm bu işlemler kendi siteleri üzerinden yapılıyor.

--------------------------------------

Performans ve lag olarak yapım halen biraz sıkıntılı gibi , aynı şartlarda bazen 60 FPS sabit oluyor bazen FPS düşmeleri oluyor sürekli , vram kullanımı 8 GB civarına kadar çıkabiliyor , bendenmi kaynaklı emin değilim lakin çoğu zaman lag mevcut , sağ tarafta her türlü server gecikme uyarısını veriyor.

GPU : ASUS GTX 1080 STRIX+ OC

Ayarlar : 4K ULTRA

bende 1070 le ara ara ciddi fps düşüşleri yaşıyorum ki siz bile yaşıyorsanız normalmiş,memnun edemedik bir türlü Bf1 beyi
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
SEO
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.