Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ne hizdir yarabbi yigidim beni mutlaka ara

At bombasimi ne diyor o hangi bomba oluyo anti tank mi yoksa mayin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fevzi Ersoy F kullanıcısına yanıt
    bu oluyorda at bomba at mayını demek, hellreigelle uğraşma bence huot dürbün harika huot aç
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 28 Nisan 2017; 23:46:35 >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Martiniyi açtın mı?
  • cumartesi pazar sınavlarım var onu pazartesi açarım
  • patren kullanıcısına yanıt
    Açtıklarından öncelikli önerdiğin var mı yoksa dengeli mi yapmışlar hepsini?
  • Hellrigeli mudafa ac bence huot yavas silah bide mermisi az, 120 olan mermiyi 60 yapabilirler silahda durbun bipod extra mermi hepsini koymuslar

• arkadaşlar kafayı yicem oyun çıktıgında aldım o zamanda beri aynı bug var ve geçmedi... Update ler ile geçer dedim yok.... Sadece bende de değil yabancı forumlarda bu sorunu yazmışlar çözümü bulamadım... Sorun şu ki ben SOL-GERİ-SAĞ tuşlarını T-Y-U olarak kullanıyorum... 1996 dan beri böyle konfigrasyonum... Değiştirmem imkansız.. Şimdi sorun şu ki bf1 de T tuşu gas maskesi takma... Tamam siliyorum o bind'ı yerine sola haraketi ekliyorum... (gas maskesi tuşum I harfi normal çalışıyor sorunsuz) Şimdi normal ayakta askerken sorun yok T ye bastıgımda sola gidiyor.. Ama Tank'a ne bilm jeep'e , uçaksavar a , yerdeki top'u kullandıgımda veya bindiğimde T ye bastıgım an gaz maskesi takıyor... Zoom aim yapamıyorum... Tekrar sola gitmek için T ye bastıgımda çıkarıyor maskeyi.. Hep böyle kullanıyorum araçları tak çıkar tak çıkar... Bu konu hakkında en ufak fikri olan varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 29 Nisan 2017; 3:38:57 >
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Sen sadece piyadeyi ayarlıyorsun, araçlarada aynı tuşları atarsan sorun kalmaz
  • güncelleme sonrası dün akşam oyuna girdim 3 maç yaptım 3'ün de de oyundan attı güncelleme öncesi hiçbir sıkıntı yoktu.bu güncelleme sonrası amd rx 400 serisi kart kullanan ve 17.4.3 WHQL sürücü ile oyunu sorunsuz oynayan var mı? bu arada diğer oyunlarda sorun yok

17.4.4 beta çıkmış onumu kursam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

arkadaşlar kafayı yicem oyun çıktıgında aldım o zamanda beri aynı bug var ve geçmedi... Update ler ile geçer dedim yok.... Sadece bende de değil yabancı forumlarda bu sorunu yazmışlar çözümü bulamadım... Sorun şu ki ben SOL-GERİ-SAĞ tuşlarını T-Y-U olarak kullanıyorum... 1996 dan beri böyle konfigrasyonum... Değiştirmem imkansız.. Şimdi sorun şu ki bf1 de T tuşu gas maskesi takma... Tamam siliyorum o bind'ı yerine sola haraketi ekliyorum... (gas maskesi tuşum I harfi normal çalışıyor sorunsuz) Şimdi normal ayakta askerken sorun yok T ye bastıgımda sola gidiyor.. Ama Tank'a ne bilm jeep'e , uçaksavar a , yerdeki top'u kullandıgımda veya bindiğimde T ye bastıgım an gaz maskesi takıyor... Zoom aim yapamıyorum... Tekrar sola gitmek için T ye bastıgımda çıkarıyor maskeyi.. Hep böyle kullanıyorum araçları tak çıkar tak çıkar... Bu konu hakkında en ufak fikri olan varmıdır ?

Tüm araçlar için aynısını yapman gerek .

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Son çıkanı kurdum oynadım birkaç el herhangi bir sorun olmadı bende,R9 270 kullanıyorum.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    17.4.4 mü kurulu
    Evet hocam 17.4.4 kurdum.
    akşam bende kurup deneyeyim, sorun %100 driver kaynaklı ondan eminim ilk oyundan attıktan sonra crimson driver 17.4.3 falan filan gibi hata mesajı çıktı, bf1 yeni güncelleme ile 17.4.3 whql driver uyumsuzluğu gibi bir şey var
    Mümkün hocam,ben 17.4.3 kullanmamıştım bundan 2 güncelleme öncesini kullanıyordum güncellemeden,dün artık 17.4.4'ü görmüşken kurayım dedim sonra denemek için iki el operasyon oynadım herhangi bir yamukluk çıkmadı.Sizde de düzelebilir stabil gözüküyor son güncelleme.
  • Mayınla düşman öldürme görevini en kısa ne şekilde yaptınız
    Tankin arkasina gecerek

• Son gelen güncellemeyle oyunun iyice içine ettiler. Adamlar olmadık yerden vurmaya başladı. Adamdan kaçtığım halde bir bakıyorum ölmüşüm. Bir de karşılıklı ölme olayı var. Hem adam beni öldürüyor hem de ben adamı öldürüyorum. Pingim 65-70 civarı ki öncede böyleydi.
  • Superonline erken başlatmış heralde kota değişikliği olayını yada test yapıyorlar ,şuan hızım 16 mbit olmuş 3mbit ken
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende 100 mb kullanıcısıyım, akk ye girmeme rağmen son iki gündür 24 mb hızım.

• 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.