Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet.

Yeni gelen silahlar
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Güncelleme bilgileri
    https://www.battlefield.com/tr-tr/news/update-notes/spring-update
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Evet.

Yeni gelen silahlar

Güncelleme bilgileri
    https://www.battlefield.com/tr-tr/news/update-notes/spring-update

sniperlar yaşadı

• Güncelleme notlarında yazılanlara göre oyunun baya bir düzelmiş olması gerekiyor. Umarım yazdıkları gerçekleşmiştir. Güncellemeden sonra oyunu deneyimleyenler yazarsa iyi olur.
  • At mayınlarıyla nasıl 25 düşman öldürecez yaw... kodeks açarken onun yerine limpet charge oluyodu bundada olur mu acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    bf3 medium ara sıra kasarak oynuyorum bf1 medium nadir kasarak oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaporx54

nasıl oluyor la öyle bir şey :) Çözünürlük , detay falan her şey aynı mı emin misiniz?

O zaman bf3 zamanında ki ekran kartlarının hepsi şuan bf1'de aynı performansı vermesi gerekirdi.
  • Classlarda görevle açılan silahlar var görevde belirtilenleri yapmama rağmen görevde herhangi bir ilerleme olmadı. Görevlerin olması için DLC paketine mi ihtiyacım var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Classlarda görevle açılan silahlar var görevde belirtilenleri yapmama rağmen görevde herhangi bir ilerleme olmadı. Görevlerin olması için DLC paketine mi ihtiyacım var?

evet,dlc silahları onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Nisan 2017; 16:56:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

nasıl oluyor la öyle bir şey :) Çözünürlük , detay falan her şey aynı mı emin misiniz?

O zaman bf3 zamanında ki ekran kartlarının hepsi şuan bf1'de aynı performansı vermesi gerekirdi.

Bf3 bir acayip. Bf4 ve Bf1'i high-ultra ayarlarda oynarken Bf3'ü en fazla orta ayarlarda oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

quote:

Bf3 bir acayip. Bf4 ve Bf1'i high-ultra ayarlarda oynarken Bf3'ü en fazla orta ayarlarda oynayabiliyorum.

yani bf3 1'e göre daha mı iyi sistem istiyor.Vay be 6 yıllık oyun.Optimizasyon sorunu var o zaman

• şu mayın görevi tam kanser son 5 tane kaldı kimse kolay kolay mayına basmıyor
  • Oyunu laptoptan indirmiştim.Kasma problemi onunla alakalı olabilir mi? Tekrar mı indirsem
  • Yeni silahların hangisi açmaya değer? Sniper ve medic sınıflarını açacağım huot kullanmıyorum hellriegel için kasmaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Yeni silahların hangisi açmaya değer? Sniper ve medic sınıflarını açacağım huot kullanmıyorum hellriegel için kasmaya değer mi?

Deger

• hepsi için değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

quote:

Bende de bf4'te ısınıyor bilgisayar. Bf1'de normal.

• Ulan kullandığım bir avcı uçağı vardı. Onunda ırzına geçtiler. Yerdeki supportlar bile dünyanın canını götürüyor. 7 kişinin arasına atıyorum 2si anca ölüyor. Bir daha güncellemede buff getirirler ama yinede bir halta yaramaz.
  • hellriegel müdafayı açtık bide bugun huotu açtımmı tamamdır huot dürbünlüdüyüde çok merak ediyorum
    yabancının biride nasıl bu kadar hızlı açtın diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 27 Nisan 2017; 19:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

hellriegel müdafayı açtık bide bugun huotu açtımmı tamamdır huot dürbünlüdüyüde çok merak ediyorum

Cte de var zaten merak etcek neyi kaldı :)

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    mermi hızlarındaki delayı düşürmüşler ctede pek fazla kullanmadım huottu ama çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.