Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun için h110- i5 6400 ikilisinden i7 6700k- maximus hero viii'e terfi ediyorum yine akıcı oynayamazsam Dice'a küfür dolu bir mail göndereceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Bu oyun için h110- i5 6400 ikilisinden i7 6700k- maximus hero viii'e terfi ediyorum yine akıcı oynayamazsam Dice'a küfür dolu bir mail göndereceğim.

Akıcı oynarsın ,i5 lerde %100 kullanım var o yüzden akıcı değil. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Bu oyun için h110- i5 6400 ikilisinden i7 6700k- maximus hero viii'e terfi ediyorum yine akıcı oynayamazsam Dice'a küfür dolu bir mail göndereceğim.

Akıcı oynarsın ,i5 lerde %100 kullanım var o yüzden akıcı değil. .

Aynen salakça bir şekilde sahne değişmeden bir anda yüzde 65 CPU kullanımından yüzde 100'e fırlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Bu sorundan muzdarip tanıdıklarım var, bunu düzeltmenin yolu yok mudur ?
    Oyun içi düzeltiçi update vb. gibi beklenti içerisindemi olmak gerekiyor
  • patren kullanıcısına yanıt
    senin yaptığın ayarlarda oynanmıyor hocam ben alışmısım hepsi ultrada oynamaya çamur gibi oluyo öyle yapınca hoşuma gitmiyo. Benim için fark eden birşey olmuyo fazla fps zaten -110-108-100 bu aralarda gidip geliyor hepsini low yapıp oynarsamda 120-125-130 u görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 20 Nisan 2017; 13:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnztrk

Bu sorundan muzdarip tanıdıklarım var, bunu düzeltmenin yolu yok mudur ?
    Oyun içi düzeltiçi update vb. gibi beklenti içerisindemi olmak gerekiyor

Aynen öyle hocam düzeltmenin yolu sadece ,update beklemek malesef onu da o kadar zaman geçti hala yapmadılar.Benim bu eski fx 6300 işlemcim bile %100 kullanmıyor %70 %75 en fazla ,sırf i5 lerde var bu sıkıntı .

• valla bendede i5 6500 var hep %100 de ama rami 16 gb yapınca bir sorun olmuyor low-ultra fark etmiyor
    ama yeni sistem alcak varsa ryzen 1600 alsın
  • Oyun güzel mi? Tabi ki de çok güzel değil.Bence olmamış,yani normal diyelim, multiplayer için oynuyoruz ama bir BF 4 ün yanından dahi geçemez. Yine oynayacağız tabi,mp oyun kısıtlı.

Mesela uçak kullanan biri eli yatkınsa, oyunda kral oluyor, tam bayrağı alıyorsun hoopppppppppp güm bir bomba kafaya :) Nasıl düşürüceliğini de DİCE açıklasın bir zahmet. Koy oraya bir igla bak dumanını alıyor muyum dimi ama

Makineli tüfekle ateş ediyorum seriye bağladığımda elimi çekmeden, tam başka düşmana döneceğim,makineli beni bırakmıyor aynı yere ateşe devam :)

Mouse imput lagı saymıyorum bile. Oyunda atlamalar meydana geliyor ki, buda mp oyunda öldün demek.

Her bf gibi daha çok güncelleme gelir, oyun ancak bugünden itibaren 1 yıl sonra oturur düzene Bf 2 çıkmazsa:)

Adam atlı kral, adam alev makinesi yine kral, bunlar 3-5 kişiyi rahatlıkla alır.

Yenilen tarafın imdadına tren veya zeplin veya ağır tank geliyor, yenenin suçu ne ya DİCE, oyunda yenilik yapacağım diye zırvalama...

Minimap berbat, adam spotluyorsun haritada görmeyi bekleme, adam yok. Bırak adam spotlamayı, seçilen renklerde berbat, çünkü çoğu zaman kendi uçağına yada adamına ateş edersin, o kadar belirsiz yani :((

Kamuflaj olayı 0. tüm renkler aynı, dost musun düşman mı...

Bayraklar arası mesafe çok uzun,ikinci bayraktan xp alamadan yetişemiyorsun.

Medic sınıfında adam iyileştirme 0,herkes kendi kafasında, iyileştirse bile % kaç iyileştirme yaptı belli değil.

Bazı anları güzel oluyor tabiki ama oyuncuya o hırsı, mücadele etme şevkini veremiyor tam anlamıyla.

Yalnız düdüğü beğendim, azda olsa gaza getirir :))

Takımnlar çok dengesiz (az önce bizim takım 23 kişiydi karşı taraf 8) nasıl kazanacaksın

Bekleme süreleri çok uzun, öldükten sonra BF4 gibi 4 saniye değil daha uzun bekliyorsun can sıkıcı

Tur sonunda birşey yazamazsın,3-5 saniye sonra bekleme moduna geçiyor ve salak gibi 40 saniye bekliyorsun.

OYUN SÜREKLİ, DROP HALİNDE BU SEBEPLE BİRÇOK DEFA ÖLÜYORUM (GÜNCELLEMELER HEPSİ YAPIK VE OYUNU 280X İLE LOW AYARAD OYNUYORUM)

OPTİMİZASYON ÖZÜRLÜ HERALDE.

Oyuna yeni başladım, haritaya girdik 1 kez ölmeme rağmen 2 gösterdi, ilginç.

Russian 1895 k. nişancı ile 5 kez kafadan vur var yaptığım halde göstermiyor tur sonunda ( oysaki oyun içinde göstermişti 5 diye)

VuruluyOrsun bayrak yok ise mangadan bile doğamıyorsun, spawn da bile beklemen lazım. Bayrak yarıdayken bile tam alınması geekiyor.Ne lan baştan başlat utanmıyorsan DİCE..(

Büyük ve koyu yazacağım) ŞU HİLECİLERE NE ZAMAN ÇÖZÜM BULACAKSIN DİCE BİLEREK Mİ İZİN VERİYORSUN ANLAMADIM
    Becus_Coda nickli rus üye hilecidir aklnızda bulunsun, oPAPM31 diye giden bir nick daha var bu O.Ç da hilecidir, dikkat ederseniz report olmasın diye büyük küçük harf ve sayı kombinasyonu kullanır zaten bu şerefsizler denk gelirseniz.

Bu oyunlarda PC kullanmamın TEK sebebi;
    1-Türkçe yama dır
    2- Ps4 te beceremiyorum (yoksa ps4 alıp keyfime bakacağım)

Süngü hücumu güzel olmuş.

Artık kim hangi silahta, hangi eklentiyi takıyor, göremiyorsun.(bence iyi)

Silah eklentileri minumua düşmüş, buda oyunculuğu ön plana çıkaran bir başka güzel unsur.

Şunu sakın unutmayın öyle BF4 teki gibi 1-2 silah seçerim,tüm haritalarda oynarım olayı BF1 de yok. Kesinlikle oynadığınız haritaya,durduğunuz bayraklara göre silah üstünlükleri değişiyor, çok önemli (oynayarak öğreneleibilecek bir olay)

Çok önemli bir eksiklik ve baya can sıkıcı. Şöyle ki;
    Operasyonlar veya Hızlı Karşılaşma seçenekleriyle multiplayera bağlandıysanız, oyunda kaç kişi var göremiyorsunuz ve çoğu zaman boş çıkıyor, zamanınıza ve ekran kartınıza yazık.

Sıradan bir oyundan öteye geçemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 23 Nisan 2017; 8:50:54 >

• Bu oyunun spawn olma işini sevmedim sevemiyorum düşman bayrağı kapıyorsa spawn olayım desen 100 metre gerisinden spawn ediyor tamam ölmemek için de 100 metre nedir be
  • bence iyi. 100mt dediğin 1-2 dk içinde kat edersin.
  • beyler premium'u şimdi alana bütün önceden premiumlulara verilen çıkmış battlepack'ler birden veriliyor değil mi?

oyun kasımda çıkmıştı galiba, kasımdan itibaren premium verilen battlepackler verilecek mi bana şimdi? (premium aldım ama daha eve gitmedim az kaldı)
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    evet hepsini alıyorsun
  • arkadaşlar merhaba.Ben pc de oynuyorum bf 1 i.Şimdi sıhhıye de oynayabiliyorum sadece.Orda da silah seviyesinde 2. seviyeye geldim.Yeni bi silah aldım kendime otamatik.Ancak silahın 3 tane atış stili var tekli ikili çoklu.Sadece tekli modda ateş ediyor.Ben ''V'' tuşuna basınca bu değişmiyor.Tuş atamalarından da değiştirdim gene değiştirmedi çoklu atışta kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Ne yapmalıyım
  • Beyler afterburner ın hangi sürümünü yüklemeliyim?

Afterburner açıkken görevi sonlandır hatası alıyorum.

• Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    son beta olmayan.
  • bu oyuna kesinlikle bf 4 deki operation locker gibi bir harita alzım yoksa iflah olmaz
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum aksiyonun çok uzağında spawn ediyor hele sina haritasında hiç çekilmiyor kabak gibi ortadasın keklik gibi avlıyorlar.
  • Ya beyler yukarıda da yazdım, oyun donuk dunuk kare kare ilerliyor, bu yüzden hep ölüyorum. Daha da önemlisi oyun oynamaz hale geliyor yok mu bunun bir çözümü. Helpppppppppppp...

İşlemci 4690k
    ekran kartı 280x
    ram
    2*4 8 gb
    Oyun low

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Nisan 2017; 9:18:43 >
  • Yeni DLC ile gelen "Vaux Kalesi" haritasına bakabilirsin hocam.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemini Windows 10 x64 kullanıyorsun değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.