Şimdi Ara

'''''BATTLE MAGE NASIL OLUR'''''(YANI BEN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sagol elestrın ıcın ınsallah bakalım guzel olcak ama dolu satıp cs yı almalıyım elıme...bıde takılar
  • EĞER DEDİĞİN GİBİ BU SİLAHIN FLAME DAMAGELİ OLANI VARSA DAMAGELERİNİN FAZLASIYLA
    ARTICAĞINA GARANTİ VEREBİLİRİM. ÇÜNKÜ ŞU ANDA GLACİER DAMAGELİ BİR SİLAHLA O KDR DAMAGE
    VEREBİLİYORSAN BU SİLAHIN 90 FLAME DAMAGELİSİNİ DÜŞÜNEMİYORUM.ÇÜNKÜ MAGELERİN STAFFLARINDA EN FAZLA 64 FLAME DAMAGE OLUR Kİ BUDA +8 BİR STAFF DEMEKTİR.BENDE +9 WOOD STAFF VAR FLAME DAMAGE EN FAZLA 72!! 90 DAMAGELİ BİR SİLAHLA NELER YAPABİLİCEĞİNİ ARTIK ALLAH BİLİR!! BERAMUSTA SENİNLE KARŞILAŞMAK İSTEMEZDİM İYİKİ ARES'DE OYNUYORUM !!TABİ BUNLARI YAPMAK İÇİN PARA LAZIM PARA BİZDE NERDE =p

ÇOK İYİSİN BÖYLE DEVAM
  • yanındaki civciv clan sembolümü?öleyse güzel olmuş ve bu sırada çok şekil itemler var...
  • kardes bulursam o kılıcı cok saglam olacak zaten az once bı mage earıng aldım....bıde takasa gırdım agate earıng geldı...belese sayılır..sımdı agate earıngı satacam..rıng alacam onlarıda aldımmı kralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SADRAZ_AM

kardes bulursam o kılıcı cok saglam olacak zaten az once bı mage earıng aldım....bıde takasa gırdım agate earıng geldı...belese sayılır..sımdı agate earıngı satacam..rıng alacam onlarıda aldımmı kralım

sadrazam pm'ne bakrmısın. srry beyler.
  • ii miş bu battle mage
  • evet ıkı ıtem daha aldım.....bunlarıda alınca char bıraz daha saglamlastı ..paylasayım dedım....

http://www.kirikkalerehberi.net/ko/ben.jpg

http://www.kirikkalerehberi.net/ko/ben4.jpg

kupeler mage earıng tam onlarıda cekecektımkı dc yedım...

• oncelıkler herkese slm kankam senle tanısmak bı serefdır :)

bu arada batta mage olmussun hayırlı olsun ıns hıc bır rogue warrıor senı kesemez cok guzel olmussun yalnıs dıkkatını suraya cekerım kı cz de mp bı ıse yaramaz kanka o yuzden eger paran varsa crıstal rıng feln alma bence alıyorsan rol(rıng of lıfe) al bellt olarak glass belt yada bol(belt of lıfe) skeleton belt te olabılır :P al kupe olarak secret_sılver earıng derım kolye olarakda elemental pendant derım kanka bunlarıda alırsan senı bu battle mage halınde kolay kolay kımse yıkamaz yıkılmaz olursun

suan beramusda karus um natıon transfer scroll u buluyum anında human ım :P
  • sagol be kanka ..bak human olupta clanıma gelemzsen ...operım senı
  • ooo ei ei

çok harcadınmı
  • kalkanıda sayarsan sanırım 40 50 gb fılan oldu
  • YA BI ROM BIDE GALSS BELT EKSIGIM VAR CS GELIYOR...AMA SU DEFENDERI SATMAM LAZIM...ALMAK ISTEYNE VARMI YADA ARKADASINIZ FILAN BI YARDIMCI OLUNPLS
  • quote:

Orjinalden alıntı: SADRAZ_AM

+8 raptor ısıme yaramaz cunku yakın dovus yanı staf vurusu yapamıyorum.....su ankı tasıma kapasıtemde ıyı.75 tane 720 heal pot 30 tane de mana pot1920 yetıyor bana savasa gıderken bu arada kendıme chıtın shıled aldım sayılır.. defenderı satıyorum ılgılenen varsa

Ben paper mage olmama rağmen 80 tane 720 healt 19 tanede 720 mana alabiliyorum

Nasıl derseniz tüpleri alacağım zaman +6 str takılarımı takıyorum
    ağırlık birden fırlıyor alabildiğim kadar alıyorum sonrada normal takılarımı
    takıyorum...
  • BENDE STR ELBISE VE TAKILARI TAKARSAM 120 FILAN ALIRIM
  • Resimler cok hos...ama yinede defans cok artmamis,str ye werdiin puanlari int a werip,+7crimson set giyincede defans ayni oluo,1de 160 int'le kullanamayacagin mage staff olmazdi.Ama yinede hos,sirf milleti dumur etmek icin bile yapilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerem_DuUrden

Resimler cok hos...ama yinede defans cok artmamis,str ye werdiin puanlari int a werip,+7crimson set giyincede defans ayni oluo,1de 160 int'le kullanamayacagin mage staff olmazdi.Ama yinede hos,sirf milleti dumur etmek icin bile yapilir

bır kac yazı yukarıyı oku acıkladı arkadasımız

bence iyi yapmsıın gb alıcam bende bole olucam :DD kafama takdım warriorlar 1000 koyuyo canım 3106 zaten canımın 3 de 1 ini alıo bolece 600 700 koyar inş. hemen yıyılıom yere :D
  • az sonra sıze vıdeo koycagım..2 tanesını yukledım sıteye..3. sude yuklenıyor....seyredın ..umarım begenırsınız...ılk defa frapsla vıdeo cektım bıraz amator oldu ama ıdare edın
  • quote:

Orjinalden alıntı: :K:A:P:T:A:N:

quote:

Orjinalden alıntı: Kerem_DuUrden

Resimler cok hos...ama yinede defans cok artmamis,str ye werdiin puanlari int a werip,+7crimson set giyincede defans ayni oluo,1de 160 int'le kullanamayacagin mage staff olmazdi.Ama yinede hos,sirf milleti dumur etmek icin bile yapilir

bır kac yazı yukarıyı oku acıkladı arkadasımız

bence iyi yapmsıın gb alıcam bende bole olucam :DD kafama takdım warriorlar 1000 koyuyo canım 3106 zaten canımın 3 de 1 ini alıo bolece 600 700 koyar inş. hemen yıyılıom yere :D

Benim bahsettigim seyi aciklamadi arkadasimiz.Pet battle olunca atagin dustugunden bahsetti.Ben direk pet mage oldunmu(+7,+8 set),pet-battle deil!! uniqe'ler ile defansin hemen hemen ayni oldugunu soyledim...

• tamam ıyı hos dıyorsun .... ama ınte 160 vermen lazım..benım ınt su an 70..str 102..mp 200.

pet olunca ınt 160 str 50 mp 162 olacak....aynı damaglerı vurabılırmısın bılmıyorum..????
  • 160 int ile +8 salamander yada +8 wreath erenion kullanabilirsin,int.e werip mp puanin azalsada daha guclu staff kullandigindan atack puani artacaktir..ama haklisin yinede atagin 1parca dusebilir en temizi 2sini ayni itemlar ile deneyip karsilastirmak:)ama oda 1raz zor tabiki...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.