Şimdi Ara

Battle mage modası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedir bu arkadaşlar , serverdaki magelerin neredeyse yarısı battle mage olmuş eline smite hammer + scorpion shield alan mı ararsın tooth + gab mı takan ararsın..
    O kadar str bastıktan sonra neye yarar o mage ?
    Hadi ice-lightning olan mageyi anladık damage vermek niyetinde değil parti magesi konumunda , flame mageler neden böyle yapmışlar ?
    Utanmasalar hell breaker takacaklar

Bitanesi de almış +7 dread shield takmış hay Allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 2 Ocak 2010; 9:22:17 >

• Defans hp yükseliyor genelde tp mageler ve mage str verdikçe 72 ve 42 staff vuruşu artar.
  • Tp magedir o Flameler yapması ilgiç de glacier ler karşıki rakip i yavaşlatabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: A R E S

Defans hp yükseliyor genelde tp mageler ve mage str verdikçe 72 ve 42 staff vuruşu artar.

42-72 skili için elinde staff bulunması gerek diye biliyorum.
  • Bunu ozellikle rlb ve czdeki mageler uygular cunku artik adam gibi oynayan bir tp mage partynin en onemli halkasi durumunda. Artik cogu zaman partyler kapisirken priestden once mageleri kesmeye calisirlar cunku digerleri yatsa bile mage onlari tekrardan tpliyebilir.
  • Tp magedir onlar. Ama ben yine de bu tür şeylerin oyunun doğasına aykırı olduğunu düşünüyorum. Magesin ve elinde stuff yok bu ne perhiz ne lahana turşusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Tp magedir onlar. Ama ben yine de bu tür şeylerin oyunun doğasına aykırı olduğunu düşünüyorum. Magesin ve elinde stuff yok bu ne perhiz ne lahana turşusu

staff

Ayrıca oyunun doğasında bu var. Normal birşey flame olan görmedim ama glacier - light gayet normal bence .
  • tamam sağlam olmaya çalışıyorlar da bana kalırsa öyle bir zevki kalmaz oyunun paso milleti çekiceksin he bu arada onu eskiden yapanlar harbi tp yaparlardı şimdikiler ne kadar iyi özenti mi tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenjianatsu

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Tp magedir onlar. Ama ben yine de bu tür şeylerin oyunun doğasına aykırı olduğunu düşünüyorum. Magesin ve elinde stuff yok bu ne perhiz ne lahana turşusu

staff

Ayrıca oyunun doğasında bu var. Normal birşey flame olan görmedim ama glacier - light gayet normal bence .

Zevk açısından söyledim ben .. Sen hiç adam kesemeyeceksin ve sadece partydekiler bu işle meşgul olacak. Kendi açımdan söyledim zaten bunu . Ben bu şekilde zevk alamazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

tamam sağlam olmaya çalışıyorlar da bana kalırsa öyle bir zevki kalmaz oyunun paso milleti çekiceksin he bu arada onu eskiden yapanlar harbi tp yaparlardı şimdikiler ne kadar iyi özenti mi tartışılır

Harbi tp yapanlarda var defans hp güçlendirip int olarak glacier , lightning alan skilleriyle partysine yardım edende var. Str verenler sadece tp yapmıyor atackda yapabilir. Glacier , light Skilleriyle
    Int priestlerde kesemiyor ondanda zevk almıyorsundur o zaman sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itzpapalotl -- 2 Ocak 2010; 13:44:00 >
  • İşi sadece tp olan bi charla oynamak istemezdim açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

İşi sadece tp olan bi charla oynamak istemezdim açıkcası

Ben de tam olarak bundan bahsediyorum .. Ama yanlış anlaşıldım sanırsam
  • ben çok severim tank mage ile oynamayı. tank mageden zevk aldığım şeyler ise

zor ölüyosunuz
    siz iyiyseniz partiniz çok daha iyi oluyor. priestleri, ölmek üzere olanları kurtarmak bence çok zevkli.
    ice tank mage için ice attığınız adamın yavaşlaması ve partinizin adamın üzerinden geçtiğini görmek

bu soruyu görünce aklıma gelen int priestlerin oyundan ne zevk aldığı.. aynı durum.
  • Cypher da oynadıgım sürede son zamanlarda cok artmişti Tp mage'ler. +7 holy animor +7 gab / glacier yada lightining oluyorlar ve tp oynamayi bilen cok da güzel mage ler vardi en cok da aranan parti elemanlari onlar oluyorlardi. Cypherda en güzel 3 örnek

DyingWish Erkan
    AngelHearthless Samco (IAngel0fChangesI)
    IFLY52I
  • quote:

quote:

tamam sağlam olmaya çalışıyorlar da bana kalırsa öyle bir zevki kalmaz oyunun paso milleti çekiceksin he bu arada onu eskiden yapanlar harbi tp yaparlardı şimdikiler ne kadar iyi özenti mi tartışılır

Harbi tp yapanlarda var defans hp güçlendirip int olarak glacier , lightning alan skilleriyle partysine yardım edende var. Str verenler sadece tp yapmıyor atackda yapabilir. Glacier , light Skilleriyle

aksine int pri çok severim ama mage i anlamından saptırıyor ne bileyim pek hoş değil bence

• quote:

quote:

quote:

aksine int pri çok severim ama mage i anlamından saptırıyor ne bileyim pek hoş değil bence

Ben de int pri'yi çok severim fakat bir süre sonra sıkıyor. Yoruma da aynen katılıyorum. Bence mageyi amacından saptırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

İşi sadece tp olan bi charla oynamak istemezdim açıkcası

Clanımızın en büyük açığı bu tür mageleri bulamamak. Atacker de db ve bufferda sıkıntımız yok. Partiyi yönetecek biri lazım.
  • para para para...imkanım olsa öyle mageler dizerim ki..tam karşı ırkı çıldırtacak türden, tabi yiyeceğim küfürlerden belim doğrulur mu bilemem
  • Pehh battle mage oynamak kadar guzel bişe varmı

güzel 1 clan + vent+ds yaşamayan bilemez bunu
  • beramusta bir tanıdığımın mage i var

81 lvl +8 chitin set takıları da dual imir +2 i.n +1 glass belt +1 lich king +2 filan. elinde de +6 holy animor ile +7 gabs adamant vardı

gerçekten felaketti arenada en çok yediği damage 400 dü

asas bir giriyor spike la 250
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.