Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.575
Cevap
78
Favori
351.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film kendi dalında bir başyapıt olacak net, söyleyecek hiç bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kac tane spider-man fılmını cıktı kac kere sıfırdan basladı kımse bısey demedım bı batman gelıyor herkes basladı sole bole
    adam yapmıs bır fılm ızleyen ızler ızlemeyen ızlemez .özellikle kostum olayında dıger ulkelerde bıle nette yorumlarda kostum begenılırken kostum olmamıs , cizgi romanla anımasyonu ızleyen varsa o kostum orda var arkadas adam bıseylere sagdık kalmaya calısıyor bırakında oldugu gıbı yapsım fılme bız kostum gormek ıcın mı gıdıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Wonder Woman sebep olmuyor o patlamaya.

He en mantiklisi o
    bir kac kere izledim fakat çakamadım hala patlamayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfred olmamış, çöp film..

Fragmanı izlerken duygu patlaması yaşadım adeta.
    Ben Affleck
    Gal Gadot

marvel fanboyları fragmanda espiri olmadığı için beğenmemiş olsa gerek.
  • Gişe rekorunu kırmak zorunda

Gone with the Wind dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomassee -- 12 Temmuz 2015; 2:22:06 >
  • @ffaattii07 Obez bir Batman mi? Emin ol Superman kadar iyi vücudu var o adamın.
  • Hayatımda ilk defa bir fragmanın hiç bitmemesini istedim,çok harika bir fragman olmuş Mart gelsin artık bir an önce
  • iyi film olacağa benziyor ama önceki batman rolündeki cristian bale daha iyidi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Bune yahu biri süper kahraman biri normal kahraman..

nasıl bir film çıkacak merak ettim doğrusu..

über güçler var filmde... nolanın dark knight'ından çook uzak.. o gerçekcilik yok.

kaç yıl oldu hala nolanın karanlık atmosferinden birşeyler öğrenip film çekemediler.. sürekli nolanın filmlerini izliyorum aynı şeyleri tekrar tekrar.. sıkmıyor, müthiş..

o batman kostümü.. yorum yok abi. bu kadar berbat edilmez

ama film güzel olacağı aşikar fakat, avengersten öteye gitmez.

O kostüm en efsane batman hikayelerinden biri olan the dark knight returns isimli çizgi romandaki kostüm. Berbat etmişler demeden önce bi soluklanıp düşünmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

sırıtmıyor değil ama yapıcakda birşey yok zevk almaya bakıcaz

Bakacağız bakacağız da zevk alınmıyor işte hocam. Çizgi roman, çizgi roman diye bir yerlerini parçala sonra çr da ki ile alakasız bir WW oyuncusu bul böyle saçmalık bir çelişki yok.

Fragmanda da beklediğimiz gibi bol yeşil perde ile çekilmi CGI sahneler patlama sahneleri vs göz doldurulmaya çalışılmış, Nolan 3 leme Batman filmi konu derinliği ile alakası yokken bir de bu filmi o 3 leme yi bile geçebilir denmiş Millet hemen burda birkaç çr elemanın gazına gelip oo film süper olacak falan demişler o sahnelere tav olmuşlar. Fragman çorba gibi bir oradan bir buradan müziği bile ayrı etkileyicisiz his uyandırmayan. Gerçekten etkileyici bir Batman fragmanı izlemek isteyenleri şöyle alalım;

Ben Affleck ise Bruce rolünde daha iyi duruyor Batman kostümü giymese daha iyi hatta ama bir Bale değil işte, onun yeri her zaman ayrı olacak...

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

Her konuda haklisiniz..Nolan Batman serisini batman hayrani olarak bircok kez izledim..buyuk bir beklentiyle yeni filmi bekliyorum ki fragmanlar harika ..Simdi bu seri ile dawn of justice i ayni fikirle ayni kefeye koymamak lazim,cunki hikayesi ap ayri,karakterleride.Nolanin serisindeki batmana gelince..agir fan olarak beni rahatatsiz eden konu,o cizgi romanlardaki cizgi dizi/filmlerdeki atletik cevik batman gitmis kaliba oturtulmus batman gelmis..Bale batman halindeki sesi faciaydi..

Sonuc olarak insanlarin cogu yeni film icin buyuk hikayeyi istiyorlar batmani supermeni istiyorlar ki bende oyle..Nolan uclemeside harika bir film olsada bu film listede ust siralara yerlesecektir..Tesekkurler

Fragmanlara gelince evet karisik bildigimiz corba ..ama diger serileri hikayeleri toparlayinca film hikayesi inceden belli oluyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bat-Man -- 12 Temmuz 2015; 2:34:54 >

• fragman falan hepsi çok güzel.film de böyle güzel olur umarım ve az uzun olsa fena olmaz hani.konu derin, mekan fazla.

alfred e alışamadım bir tek.çılgın bilim adamı gibi geldi,

batman sever olarak bir sahne dikkatimi cekti.superman batmobili cart diye ikiye ayirdi galiba.böyle olacaksa vay halimize.

• cgi çok belli oluyor bazı yerlerde.İlk trailerdada aynı yerde belli oluyordu bundada gelişme yok.Sanırım çıkıştada aynı şekilde çıkar.Keşke daha az göze batsa.

cgi olarak ise lotr serisi sonrası devrimi Warcraft yapacak haberleri iyice yükselmeye başladı.İki filmde aynı şirketle çalışıyor biliyorum ama Warcraft cgi için çok özel çalışmaları varmış ondan sanırım.yönetmeni bile cgiyi baştan yaratacağız gibi iddialı sözler söylemişti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir çok insan kahraman kostümlerini gördükleri filmlerdekileren ibaret sanıyorlar. İnsanlar çizgi romanlardan bi' haber oldukça değişmez bu maalesef.
  • ya arkadaşlar batman ı kıyafetı sısırılmıs dıyorsunuz adam buyuk savasa gıdıyor, ınceceık bır zırhla cıkmasını beklemıyorsunuz degıl mı man of stell general zod' un kıyafetını hatırlayan varmı kocaman ırı bır goruntusu vardı cunkı bunlar guclu rakıpler ne guzel kostumu var ve sonra olarakta
    Ben Affleck nokta dıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bukadar çirkin bir batman kostümü nasıl yapmışlar acaba? İlk defa batman itici geldi gözüme. Sadece filmleri izleyen çizgi roman ile alakası olmayan biri olarak bir savaş olacak ise l BENCE superman mutlak olarak galip olmalıdır. Bir kere birisi süper kahraman diğeri sadece kahraman. Yahu superman bu borumu kıyaslaması bile hakaret gibi..

"Sadece filmleri izleyen çizgi roman ile alakası olmayan biri"

Bu cümleye gerek yokmuş. Batman kostümüne laf attığınız anda anlaşılıyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affleck
  • Fragmanı birde Türkçe altyazılı seyretmek lazım çeviren çıkarsa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Ben Affleck, Bruce Wayne'i iyi oynayacaktır ancak Batman'i oynayamaz.

Kim oynar peki? Kepçük ağızlı christian bale mi? Allah aşkına gözlerinizi kapatın tüm batman çizgi romanlarını ve çizgi filmleri gözünüzün önüne getirin christian bale yakışıyor mu hiç?

Neden ÇRleri gözümün önüne getireyim ki? Ben her açıdan kaliteli bir film istiyorum, ÇR özentisi pop-corn filmi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 12 Temmuz 2015; 2:45:23 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Buyurun altyazılı halihttps://www.youtube.com/watch?v=6JctGqzw5RU
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.