Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.575
Cevap
78
Favori
351.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Affleck, Bruce Wayne'i iyi oynayacaktır ancak Batman'i oynayamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

arkham92'ye laf anlatılmaz.

Kendisinin bildiği üç şey var : Bale, TDK, Nolan.

Eğer bir filmde Nolan veya Bale yoksa çöptür onun için. Ayrıca sizden rica ediyorum şu elemanın mesajlarını alıntılamayın. Bloklamama rağmen alıntılayınca görüyorum saçma sapan mesajlarını.

Sana söyleyebileceğim tek şey, seni daha tarafsız her yoruma saygı ile yaklaşıp zevklere karışmayan üslubu ile cevap veren biri sanıyorum ama seninde o diğer misal @Batman nickli fan boydan farkın yokmuş. Seviyeni gayet belli ettin, istediğin kadar blockla kendini tatmin et gerçeklerden kaç sen. Ayrıca tanımadığın insanların bilgisi şudur şudur deyip sıralama böyle saçmalık bir hakkın da yok lüksün de yok. Burda yorum yaparken diğer kişilerin bilgi ölçütü şudur deyip senin gibi seviyesizleşip insanları aşağılamıyorum terbiyesiz çocuk seni.

Hocam eleman sizi blocklamis yani mesajinizi goremez ama ben alinti yapayim sizden gorurde susar belki biraz.

• Muhteşem ötesi bir film geliyor.Vallahi fragmanı izlerken şekilden şekle girdim

• _Risen_ kullanıcısına yanıt
    mantıklı ama zannetmiyorum bizarro filmde olsaydı mutlaka bi yerden bi şekilde duyardık bence
  • Arkadaşlar fragmanlar çok güzel ama ne olur kendinizi kaybetip çıtayı çok yükseltmeyin, bu bünye başka bir ultron vakası kaldıramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

mantıklı ama zannetmiyorum bizarro filmde olsaydı mutlaka bi yerden bi şekilde duyardık bence

Filmin hala açıklanmayan bir villain'i var.

• Lady Gagalayan kullanıcısına yanıt
    Belki Lex Suponun kan örneğini falan alıp onun klonunu yapmış olabilir ya da sadece askerlerini kastediyordur belki.
  • quote:

Benim ilk fragmandan beri bu lütfen hak yemeyelim

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1216162/1027761bfcdd4e54f0ec84d9730535bb2.png

Saol hocam

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    bence scoot mcnairy metallo olacak, kafam kadar kriptonitle başka napılır
  • Lady Gagalayan kullanıcısına yanıt
    Fragmanda 2:56'da Batman'in kaçtığı heat vision Superman'inkine benzemiyor. Filmde klon tarzı düşman olacak bence.
  • quote:

Lex'in en sonda"the red capes are coming" sözüyle kastettiği ne acaba. Aklıma superman logolu askerler geldi başka ne olabilir ki

Süperman gözcü olarak ,öncü kuvvet olarak gönderildi uzaylılar dünyayı işgal edicek diye Lex milleti gazlıyordu bir hikayede.Belki onu kastetmiş olabilir.Hani süpo'nun arkasından daha onun gibi bir çok uzaylı gelecek diye milleti fiştekliyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Ben Affleck, Bruce Wayne'i iyi oynayacaktır ancak Batman'i oynayamaz.

Sonunda gercekci ve tarafsiz bir yorum

• _Risen_ kullanıcısına yanıt
    suponunkine gerek yok zod'un cesedi lex'te ordan da bi şeyler yapabilir evet. Herşey olabilir gibi gözüküyo keşke söylemeseler de filmde öğrensek
  • Umarım hakkını verecek bir yapım olur..

• Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    oha

o kadar da değil be heat visiondan karakter analizi yapamayız biz
  • Acayip heyecanlandım fragmandan, ayrıca filmi izlemeden bu karakter olmuş olmamış lafları etmemek lazım ama ben bu batmani beğendim..

• DMUKKS kullanıcısına yanıt
    Hiç aklımda gelmedi baya mantklı

Acaba saçları nasıl gidecek
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.