Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
14.554
Cevap
80
Favori
332.785
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Superman insanları kurtarırken her yeri yerle bir etti ve bir sürü kişi öldü. Dışlamalarının nedeni bu.

Ayrıca Wayne binasını bilerek yok etmiyor. Zod ile kapışırken vurdumduymazlığından her tarafı yıkıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Superman insanları kurtarırken her yeri yerle bir etti ve bir sürü kişi öldü. Dışlamalarının nedeni bu.

Ayrıca Wayne binasını bilerek yok etmiyor. Zod ile kapışırken vurdumduymazlığından her tarafı yıkıyor.

anladım hocam ben ilk fragmandan yola giderek zodun ölmesinden 1 yıl falan geçmiştir sandım'da ordan devam ediyormuş demek ki ^^ bu arada 2.fragmanda anladığım kadarıyla bruce batmanliği bırakmış tekrar giymeye karar vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 12 Temmuz 2015; 0:16:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    Wonder Woman ile Batman birbirini tanıyor filmde..
    Wonder Womanın resminin arkasındaki Batmobile değil mi?
    Sanırım bu sahnede Batmani kurtarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 12 Temmuz 2015; 0:17:20 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: _Risen_

Bu arada sanki Lex Superman'i kontrol edecekmiş gibi algıladım ben.O başında elini gezdirmeler falan yakışmıyor emir almak sana Clark
    quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Bu arada sanki Lex Superman'i kontrol edecekmiş gibi algıladım ben.O başında elini gezdirmeler falan yakışmıyor emir almak sana Clark

Hocam büyük ihtimalle direk bir yönlendirme değil de bir aracı ile yapacak gibi işi kendisi arka planda kalacak sanırım. Fragmandan öyle gibi geldi bana
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Ben Affleck'e çok laf attılar ancak görünen o ki Christian Bale'ın Batman'ını geçecek. Fragman gerçekten müthiş olmuş 2016'yı nasl bekleyeceğiz, Zack amca müthiş iş çıkarmış.
    |
    |
    Abi kesinlikle harika bir film bizi bekliyor. Özellikle Batman'imiz yani Ben Affleck harika yansıtmış.
    |
    |

Hocam akıl hocalığı gibi bir durum olduğunu düşünüyorum. Batman'i düşman olarak görmesini sağlayacak bence.
    |
    |
    Bahsedilenler: umix353
    Efsane geliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Superman logolu askerlerde çok ilginç.
    quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Superman logolu askerlerde çok ilginç.

Alman askerlerine benziyorlar.

Nam-ı diğer Wehrmacht..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türkçe altyazılı fragman.Sacrer arkadaşımız çevirmiş onun da ellerine sağlık.
    |
    |
    AAAahhhhh Boşaldım yeminle izlerken trailer dedik adamlar tokatladı resmen! Artık film çıkana kadar izler dururum

Gal Gadot güzel durmuş ama şimdiden konuşmak erken savaş sahnelerinde nasıl acaba ..

Alfred Superman ile savaşmasını istemiyor anlaşılan düşmanımız değil dediğine göre.
    |
    |
    Adamlar efsane yapmış çıksada izlesek bir an önce. İlk gün gitmek lazım bu filme.
    |
    |

Intel Core i7 4770K + Noctua U14S | Corsair Vengeance Pro (2x8) 16GB 2133MHz | MSI GeForce GTX 980 Ti Lightning | Asus Maximus VI Hero | Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200RPM | High Power Absolute 1000W | Corsair Vengeance C70 | Razer BlackWidow Chroma + Razer DeathAdder Elite
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    https://vid.me/NHC9 buda suicide squad sızdırılmış kaitesi kötü ama beklemek istemeyenler izler :)
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bat-Man

sırıtmıyor değil ama yapıcakda birşey yok zevk almaya bakıcaz
    quote:

Bakacağız bakacağız da zevk alınmıyor işte hocam. Çizgi roman, çizgi roman diye bir yerlerini parçala sonra çr da ki ile alakasız bir WW oyuncusu bul böyle saçmalık bir çelişki yok.

Fragmanda da beklediğimiz gibi bol yeşil perde ile çekilmi CGI sahneler patlama sahneleri vs göz doldurulmaya çalışılmış, Nolan 3 leme Batman filmi konu derinliği ile alakası yokken bir de bu filmi o 3 leme yi bile geçebilir denmiş Millet hemen burda birkaç çr elemanın gazına gelip oo film süper olacak falan demişler o sahnelere tav olmuşlar. Fragman çorba gibi bir oradan bir buradan müziği bile ayrı etkileyicisiz his uyandırmayan. Gerçekten etkileyici bir Batman fragmanı izlemek isteyenleri şöyle alalım;

Ben Affleck ise Bruce rolünde daha iyi duruyor Batman kostümü giymese daha iyi hatta ama bir Bale değil işte, onun yeri her zaman ayrı olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 12 Temmuz 2015; 0:39:30 >

• Yarbay
    2396 Mesaj
    Arkadaşlar öncelikle marvel hayranıyım ama dc düşmanı değilim.
    Batman filmleri muazzamdı çok başarılıydı severek izledim ama batman vs superman çok saçma değil mi?
    b
    Dc nin en güçlü karakterine karşı batman? tamam adam güçlü de fragmanda dediği gibi "man vs god" olayı var. Bu nasıl bir kurgu olacak? Gerçekten çizgi romanlarda sağlam bir hikaye mi var yoksa boş bir hikayeli film mi bizi bekliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN:FurkanCetin
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    ÇOK BÜYÜK SPOILER!!!!

Clark Kent aslında Superman

şaka maka fragmanı izlerken heyecanlanmayan yoktur heralde işte okuduğumuz BATMAN geliyor..
    |
    |

the dark knight returns part 1 ve 2 yi izlerseniz anlarsınız hocam
    |
    |
    LegendM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Bakacağız bakacağız da zevk alınmıyor işte hocam. Çizgi roman, çizgi roman diye bir yerlerini parçala sonra çr da ki ile alakasız bir WW oyuncusu bul böyle saçmalık bir çelişki yok.

Fragmanda da beklediğimiz gibi bol yeşil perde ile çekilmi CGI sahneler patlama sahneleri vs göz doldurulmaya çalışılmış, Nolan 3 leme Batman filmi konu derinliği ile alakası yokken bir de bu filmi o 3 leme yi bile geçebilir denmiş Millet hemen burda birkaç çr elemanın gazına gelip oo film süper olacak falan demişler o sahnelere tav olmuşlar. Fragman çorba gibi bir oradan bir buradan müziği bile ayrı etkileyicisiz his uyandırmayan. Gerçekten etkileyici bir Batman fragmanı izlemek isteyenleri şöyle alalım;

Ben Affleck ise Bruce rolünde daha iyi duruyor Batman kostümü giymese daha iyi hatta ama bir Bale değil işte, onun yeri her zaman ayrı olacak...

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Sakin kalmakta zorlanıyorum.

Ama ciddi olarak söylüyorum siz bu açıdan bakarsanız hiç birşeyden zevk alamazsınız ki. Adamlar film yapıyorlar. Efsane olacak türden üstelik. Tarihe adını yazdıracak filmlerden. Siz gelip zaten Efsane olmuş filmle daha çıkmamış filmi kıyaslıyorsanız. Ne diyebilirim ki.

Yarınız daha tiyatro yeteneğine sahip değilken Gal Gadot'a laf atmaktan harap oldunuz.

Şu laflarınızı başka yerlere iletseydiniz ülke daha iyi durumda olacaktı ama nafile.

Ben Affleck'in Batman olduğunu duyan bütün medya küfre başlamıştı,kimbilir belki de Müslüman dostu olduğu içindir?

Eğlencenize bakın ya. Şunun oyunculuğu şöyle,şunun ki böyle. Madem süperdiniz oyunculuk seçmesinde,niye forum köşesinde duruyorsunuz? Süper oyuncusunuz hepiniz.

• Yarbay
    9024 Mesaj
    FİLMİN SONU AÇIKLANDI

Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.