Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.575
Cevap
78
Favori
351.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    internet bankaciligini kullanip bakabilirsin bakiyende düşme olup olmadigina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Beyler bu iki tişört arasında kaldım yardımcı olurmusunuz siz hangisini beğendiniz?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

Hangi magazadan hocam bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Beyler bu iki tişört arasında kaldım yardımcı olurmusunuz siz hangisini beğendiniz?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

Hangi magazadan hocam bunlar?

Kendim yaptım dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Eğer baskı tişörtte de böyle üzerine yapıştırılmış gibi duracaksa ikisi de alınmaz. Tercihim sağdaki. Kendiniz yaptırmayacaksanız site bilgilerini alabilir miyim?

tishodan kendim tasarladığım için öyle duruyor dostum.Tişört normal olarak geliyor baskısı
  • Bu film için 4DX mi gitsek bilemedim ki. Sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar?

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Zaten oradan bakiyorum, provizyonu da oradan goruyorum. 2si silinmis, biri kalmis provizyonda.

Bu arada ikisini de begenmedim tshirtlerin ama alsam soldakini alirdim

3 tanesini aldım hemen ön plana koyduğunuz resmi ondan sonra mavi zemin uzerine sadece Batman ve gri zemin uzerine Siyah Batman logolu olanı aldım buraya atacaktım ustum çizilmişti 7 gun sebebini de bilmiyordum filme giderken sonuncusu

edit:
     Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky bayboğa -- 6 Mart 2016; 10:13:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 Mart'ı sömürmüşler 26 sına aldık geçen arkadaşla.

Dark Knight ile kıyaslamak ne derece doğru olur bilemiyorum sonuçta biri saf Batman filmi. Fakat Dark Knight kadar heyecan uyandırmadı bende.

İşin içinde Batman olunca dayanamadım. 1 tane fragmanını seyrettim fazla takip etmemeye çalışıyorum. Umarım keyifli soluksuz izlenecek bir film olur.

Şimdi Batman Arkham Knight'a başladım tekrar, hafta içi Gotham dizisi vs. moda giriyorum yavaş yavaş.
  • Film arasında bıraya "MUHTEŞEEEEEM" tarzı yorumlar atacağım anın gelmesini istiyorum artık yeter. Sabah ilk seansa gidicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @rocky bayboğa vov gule gule giyin

@mkeshnda film gunu sadece imdb bakarim, bizim seans 21:15'te

• Beyler İmax mi 4DX mi? 4DX in aksiyon sahnelerinde bir sağa bir sola sallaması, duman ve rüzgar baya havaya sokuyor adamı ama imaxin 3dsi ve ekranı çok daha kaliteli. Sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Beyler İmax mi 4DX mi? 4DX in aksiyon sahnelerinde bir sağa bir sola sallaması, duman ve rüzgar baya havaya sokuyor adamı ama imaxin 3dsi ve ekranı çok daha kaliteli. Sizce?

Ben kendi fikrimi belirtiyim.

Öncelikle bence "Sinema ruhu"nu öldürüyor böyle şeyler.
    Film izlerken sağa sola sallanmak istemem açıkçası O kokular dumanlar vs çok sahte oluyor zaten. Optimumda ufak versiyonunu denemiştim. Dikkatimin dağılmasıda cabası.

ama bi gün gidip deneyeceğim çok zevklide olabilir kim bilir?
  • aynen Şimdi forumdan biriyle görüşüyorum. Şimdiden uygun fiyata bilet alabilir. Eğer öyle olursa buluşma ayarlayalım isterseniz. (parası uygun olursa herkes gelir herhalde )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 6 Mart 2016; 11:43:37 >
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Batmancimisin hepsini batman almışsın ayıp değilmi supermane. Bir tanesinde var ama onda batmande var.
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Hocam son tişörtün beyaz ya da gri renklisi var mı?

• Maalesef biraz öyle oldu hocam küçüklüğümden beri öyle dayım sağolsun ufakken birkac Batman oyuncağı almıştı o gun bugundur devam @ICromwelleI

Dun baktım bir mağazasında bu tişört bile yoktu daha sonra başka bir avm den buldum bunu da tek renkti hocam ama sizin için sorarım yarın gene @Tom Waits

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam şaka yapmıştım kimseye spoiler vermem
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Ben metro tarafındayım bilgim yok. Şimdiden online olarak alabiliyor muyuz verdiğin linkten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THY'nin menüsü.

• Böyle bir bakınca çok hoş duruyor

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.