Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.575
Cevap
78
Favori
351.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

Man of Steel'in devam filmi olmıcaktı değil mi bu?

Hayır Man of Steel' in devam filmi olmadığını Henry Cavill açıkladı. Ama yönetmen aynı.
  • Diğer konunun kapanması yerinde olmuş.
    Filme gelirsem, açıkçası fragman beklediğimden daha iyi çıktı. Umarım yönetmen Watchmen kalitesinde bir iş ortaya çıkarır.
  • Teşekkürler,yazıyı şimdi buldum.Konuda kalsın.

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill
  • umarım film suicide squad ile bağlantılı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

umarım film suicide squad ile bağlantılı olur

Öyle zaten ?
  • Film müthiş ötesi olacak hissediyorum sabırsızlıkla bekliyorum bu 2016 ne zaman nasıl gelecek nasıl geçecek bilmiyorum trailer izlemekten vakit geçmiyor :D biraz daha yakın zamanda birşeyler görsek bari
  • Zack Snyder'ın Watchmen'ine bayılmış, ancak Man of Steel filminde hayal kırıklığına uğramıştım. Umarım bu film Man Of Steel'dan daha iyi olur. İşin umut veren kısmı, DC'nin Marvel gibi çocukça esprilere girmiyor oluşu.
  • Bu yeni Batmobile biraz kotu olmuş gibi sanki önceki daha iyiydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema filmlerinin fragman tarihlerini yayınlayan The Projection List sayfasının verdiği listeye göre Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin tam fragmanı (full trailer) 18 Aralık 2015 tarihinde Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (Yıldız Savaşları 7: Güç Uyanıyor) filminin hemen öncesinde yayınlanacak.
  • Filmde Wonder Woman rolünde Gal Gadot'u izliyeceğiz.
  • 2016 gelse ya

• simos35 kullanıcısına yanıt
    18 aralık çok geç 4-5 ay sonra gelir 2. Fragman

• Arkadaşlar Neil deGrasse Tyson bir açıklanma yapmış ingilizcesi iyi olan biri çevirebilirmi

• 2. fragman çıkarılsa da şöyle biraz daha detay verseler
  • Comic-Con'u boş geçmezler illa orada da birşeyler gösterirler bence.
  • Spoiler

E batman ölüyormuş ya filmde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 26 Nisan 2015; 19:42:22 >

• Filmle pek alakası yok ama ilginç bir bilgi ; Batman Begins'ten önce Nolan Batman için oyuncu ararken bir ara Henry Cavill'i düşünmüş ancak çok genç diye vazgeçmiş kendisinden.
  • Muhtemelen üç tane fragman olacak. Üçüncüsü de filmin çıkmasına iki üç ay kala yayınlanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşündüm de şöyle bi cidden aslında daha iyi bir Batman olurdu bence Henry. Gözler mavi, boy post yerinde yani. Yapısı itibariyle daha uygun bir yapısı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bende konu üzerine biraz düşündüm dış görünüş itibariyle matt bomer superman henry cavill batman olabilirdi veya 1.85 olan henry superman olacaksa pek fazla ünlü bir filmi olmamasına karşın scott adkins batman olabilirdi oyunculuk olarak büyük oranda kotarırdı ancak filmin hasılatını fazla tanınmaması negatif etkileyebilirdir. Bununla birlikte jon hammda iyi bir batman tercihi olabilirdi. Şu haliyle düşündüğümüzde ise henry cavill iyi bir supo ben affleck iyi bir batman ancak fizik itibariyle sanıyorum kamera hilesine başvurmak şart olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.