Şimdi Ara

Batman herkesi alır mantığı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E6BF87A58

Hocam en zeki adam mantıken en iyi taktiksel zekaya da sahiptir yani büyük ihtimal öyledir senin düşünemeyeceklerini düşünür ön görebilirler çünkü adı üstünde zeki bu adamın beyni her yönden senden daha iyi bunu kabul edin artık Banner labaratuvardan çıkmayan biri tamam batman in taktiksel zekası banner dan iyi olabilir ama Doom,Richards ve Lex savasın icinde olan olayla dogrudan ilgisi olan karakterler yani bu adamlarında taktiksel zekası Batman den iyi olabilir nasıl zeki insanlar zekası sayesinde herkes in geç öğrendiği şeyeleri çok kısa sürelerde öğreniyorlar bu adamlarıda öyle düşünün zaten Doom un taktiksel zekası nın çok iyi bir seviyede olduğu kesin bir sey red richards da bu adama engel olabilen ona eş zekada olan biri olduguna gore bu adamında taktiksel zekası çok iyi durumdadır

Alıntıları Göster
    Bana söyler misin ; Doom, Reed, Lex gibi karakterlerin taktiksel galibiyeti var mı ? Doom defalarca kere Fantastic 4 ekbine yenildi. Lex kaç kez plan yaptı yenildi. Hatta Süperman'in Ölümü serisine bak, dünyayı kurtarayım derken daha beter içine etti. Reed'in zaten böyle bir olayını hatırlamıyorum. Batman, Dünyanın En İyi Dedektifi olarak geçiyor. Bir nevi Sherlock Holmes. Çizgi Romanlarda kolay kolay zeka açısından yanıldığını görmedim.(HUSH hariç.)

• Batman hepinizi tokatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.