Şimdi Ara

Batman herkesi alır mantığı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam bu dediğiniz biraz saçma olmuş :D Batman hazırlık yaptıktan sonra zırhını filan çıkarıp takım elbise ilemi savaşıyor ? Reed de hazırlık ve ekipmanları ile gökseller ile savaşıyor. Yani ikiside aynı şeyi yapıyor. Batman hazırlık yaptıktan sonra sivil dövüşse tamam derimde o da zırhları ve teknolojisi ile kapışıyor.
    Reed silah yapıp kullanıyor. Batman ise o silahları ne zaman nerede kullanacağını saniyesi saniyesine ayarlıyor. Silahları Reed kadar iyi olmasın vs. Önemli değil. Önemli olan ne zaman nasıl kullandığın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Silah yapıyorda silahı göksellere göre nasıl ayarlıyor ? Taktik zekası ile zayıflıklarını buluyor nasıl bir silah yapacağını bulup yapıyor. Zaten reed bu yüzden batmanden çok daha önde.

Batman de rakibinin zayıflığını buluyor ama iş silah filana gelince reed kadar olmuyor batman de bu yüzden reedden çok daha altta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

Ya gitsin istediğiyle uğraşsın. Bu adamlar sözde Omnipotence diye geçiyor (Galactus felan) Sen bana Batmanın bunu yapamayacağını kanıtlayamazsın.

Jokeri hafife alıyorsun Mr mxyz nin güçlerini ele geçirmiş biri kendisi. Doom hiç bu seviye bir şey yapmadı. Beyonders olayı var o da molecule man sayesinde. Galactusun güçlerini ele geçirmek felan deme Mr. Mxyz Galactusla top niyetine oynar.

Doom da gidiyor Destroyer'ı alıyor sonra Thor dan dayak yiyor.
    Batman in Galactusu alamayacağini tabiki de kanitlayamam kanitlamam için Batman in Marvel e gecmesi gerek bu da benim elimde olan bir sey mi hayır :D elde olan verilere bakıyoruz Batman oyle bir sey yapamaz

• quote:

Batman galactus denkin de birine hiç hazırlık yapıp yenemedi. En fazla ds'yi yendi o da galactus denki değil.

Jokeri ben hafife almıyor kendisinde deli zekası var ama mxy de çok troll bir karakter ve zamanında süperman de onu başka yolla yenebiliyordu o yüzden mxy pek sabit biri değil.

Doomun beyonders kopyalaması molecul man sayesinde de bunun bir sebebi var. Ayrıca doom hiç bir şey yapmadı diyemezsin onunda emeği var o olayda.
    Superman 5. Boyut ile phantom zone arasında sıkıştırarak yendi. Mxyz çizgi romandan çizgş romana atlayan bir karakter. Plot maniplation'u var.

Batman'ın Doom'dan zeki olmadığını kanıtlayamazsın. Doom'un emeği olabilir. Ama hala her şey MM in elindeydi

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Prep time olan kapışmada Batman'ı alacak 1 tane karakter yoktur. Reed de dahil. Ne yapacak ? Multiverse yok eden silah yapıp Batman a mı saldıracak :D

• Batman kafayı yerse sanırım alayına atlar

Bir de adını tersden okutma yöntemi ile yeniyordu yani mxy pek sabit güçte biri değil. O kadarını bende biliyorum hatta gerçek bir dünyaya bile gitti ama gücü sabit değil çünkü troll bir karakter. Sincap kızda thanosu yeniyordu yani :D

Doomun zekada rakibi reed. Reed de batmanden zeki olduğuna göre öyle bir bağlantı kurabilirsin. Batman de tek başına beyondersin gücünü kendine aktaramazki yani mm'nin elinde olması gayet normal.
    Featler tam tersini gösteriyor. Reed karşısındaki karakterler multiversal diye öyle bir silah yapıyor ama bu sefer karşısındaki batman solar system level silah bile yeter.
  • quote:

Bir de adını tersden okutma yöntemi ile yeniyordu yani mxy pek sabit güçte biri değil. O kadarını bende biliyorum hatta gerçek bir dünyaya bile gitti ama gücü sabit değil çünkü troll bir karakter. Sincap kızda thanosu yeniyordu yani :D

Doomun zekada rakibi reed. Reed de batmanden zeki olduğuna göre öyle bir bağlantı kurabilirsin. Batman de tek başına beyondersin gücünü kendine aktaramazki yani mm'nin elinde olması gayet normal.
    Evet yapamaz. Troll bir karakter de Gag karakrer değil. Zaten Troll den kasıt da ciddiyetsiz oluşu. Kıvırma şimdi :D

Doomun rakibi Reed. Taktisel bir savaşta ikisinin de Batman a rakip olamayacağını düşünerek Batmanın doom dan taktiksel anlamda zeki olduğunu anlayabilirsin. Zaten Batman de tutamaz elinde öyle bir gücü ama sürekli bu feati söylemeyin diye dedim.

• quote:

Featler tam tersini gösteriyor. Reed karşısındaki karakterler multiversal diye öyle bir silah yapıyor ama bu sefer karşısındaki batman solar system level silah bile yeter.
    Hee yeter. Batman zaten bilmiyor Reed'in böyle silahlar yapabileceğini. İşte reed ile batman arasındski fark bu.

Sen diyorsun ki silah yapar. Ben diyorum ki Batman öyle silah yapacağını öğrenir, bilir.

Çünkü Batman her zaman rakibini tanır. Bodoslama girmiyor hiç birşeye.

Yani mxyi yenen kişiler çoğu zaman değişik yoldan yeniyor. Kendisinin ciddiyetsiz olduğu gibi zayıflıkları filan da ciddiyetsiz. Kıvırma yok :D

Reed taktisel konuda da batman ile eşit.
    Hayır Supermanden korktuğu için yapıyordu onu.

Reed ile batman eşit değil. Reed teknolojik alanda Batman ise stratejik alanda daha zeki.

Batman dayanıklık konusunda sokak leveli :D Reed batmani tanımıyor mu ? Yani batman biliyorsa reed de biliyor ona göre başka bir silah daha yapar.

En kötüsü reed universal boyutta kalkan yapar yanınada multi galaxy bir silah yapar kalkanla korunurken batmani toza çevirir.
    Sen daha demin karakter çizgi romandan atlıyor demedin mi :D Korkması için bir sebeb yok yani. O yüzden güçleri dğeişken diyorum.

Reed rakibini yenmek için silah yaparken silahı neye göre yapıyor ? Taktiksel zeka ile Göksellerin zayıflığını buluyor ondan sonra silah yapıyor.
    Hayır reed öyle dedektiflik felan yapmıyor bildiğim kadarıyla. Batman adamın mimiklerine kadar ezberliyor.

O zaman Reed ile Batmane aynı imkanları verelim bakalım kim daha iyi işler çıkartıyor.

Universal kalkanın içinde ise ve multi galaktik silah dışardaysa kullanamaz. Eğer multi galaktik silah o kalkanın içindeyse kalkanı çatlatır ve sonunda kırar. Yani anlıyoruz ki sizin örnekle Reed ağır gerizekalı

Yanlış anlaşılmasın hocam size demedim o lafı.

Zayıflığı neymiş bakalım celestiallerin ?

Rakibinin zayıflığını öğrenmek dedektiflik değil :D Mimikleri ile mi yenicek

Reed teknolojiyi her zaman daha iyi işler batman teknoloji de anca tony kadar.

Silah dediğim basit bir şey düşünmeyin hocam sonuçda adam multi galaxy silah yapıyor silah derken bunu patlayıcak şekilde de yapabilir vs vs. Ben burada hikaye yapmamak için kısadan silah diyorum yoksa hikaye yazıcaz :D

Yok hocam biliyorum bana demediğinizi :D
    Hikayede ne kullandı bilmiyorum yalan olmasın ama benim bildiğim göksellerin zayıflığı yok ama bir gökseli yaralamak için en az multi galaxy silah yapman lazımki o zamanda reed silahı kullanınca galaksiler yok olur ve o da ölür. Yani hikayede bir şey bulmuştur ben de bilmiyorum.
    Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Tartışma boyle bir yere varmaz arkadaş da benim gibi DC yi ve Batmani seviyor ama biraz fazla seviyor zaten bu yüzden ara sıra bende soğuyorum Batmanden
    hazırlıklı hazırlıksiz her türlü Dr Doom Batmani yer birazda yabancı forumlara bakın isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 24 Ekim 2018; 23:36:18 >
  • Siz ciddi misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.